Łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth 10 lbs

2.2313
001000592

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z łucznictwem, poznaj łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth. Jego solidne ramiona wykonane z kompozytu oraz polimeru są giętkie i zapewniają odpowiednią moc. Łuk jest tak zaprojektowany tak, aby strzelać z niego mogli leworęczni i praworęczni użytkownicy.

  • Zalecany rodzaj strzał: Włókno szklane
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 840.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
Łuk bloczkowy

Łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth

Przed Tobą świetnie wykonany łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth. Kierowany głównie do początkujących użytkowników, z pewnością sprawdzi się także wśród grupy bardziej doświadczonych strzelców.

Bogato wyposażony zestaw daje Ci pewność, że wchodząc w posiadanie Chameleon Youth zyskujesz wszystko czego potrzebujesz by zacząć trening.

łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth

zestaw

Wszystko w komplecie

NXG Chameleon Youth zawiera wszystko, co przydaje się początkującym adeptom sztuki łucznictwa. Dołączone strzały możesz przenosić w kołczanie ze skóry ekologicznej, a Twoje przedramię zabezpieczy profesjonalny ochraniacz. Podczas treningu z pewnością docenisz to, jak bardzo przydają się dwie podstawki pod strzały – dopasowane do osób lewo i prawo ręcznych. Całość zamyka praktyczny celownik, który na pewno zwiększy Twoje szanse na trafienie.

karwasz, celownik, strzały tarcza

łatwa obsługa

Prostota obsługi NXG chameleon Youth 10 lbs

Niezależnie od tego, czy jesteś już wytrawnym łucznikiem, czy do tej pory nie miałeś do czynienia z tą dziedziną strzelectwa, NXG Chameleon Youth świetnie trafi w Twój gust. Tworzywa sztuczne zastosowane w produkcji zwiększają jego odporność na uszkodzenia, a kompaktowe wymiary pozwalają na łatwy i wygodny transport.

Łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth zapewni Ci maksimum frajdy podczas zabawy w ogrodzie, na rodzinnym pikniku lub kiedy chcesz popracować nad swoją celnością.

kompozyt, tworzywo sztuczne

Specyfikacja

Więcej informacji
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.2313
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 840.00
Siła naciągu [lbs] 10.00
Typ łuku Bloczkowy
Zalecana długość strzał [cal] 26.00
Montaż celownika Tak
EAN 4000844632180
Długość naciągu [mm] 560.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Chameleon Youth 10 lbs