Łuk klasyczny NXG Chameleon 10 lbs

2.2314
001000593

Łuk NXG Chameleon 10 lbs to klasyczna konstrukcja idealna do nauki. Zbudowany z kompozytów i polimeru zapewnia celność i trwałość. Może być używany przez leworęcznych i praworęcznych użytkowników.

  • Zalecany rodzaj strzał: Włókno szklane
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1230.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Łuk

Łuk NXG Chameleon 10 lbs

Zacznij swoją przygodę z łucznictwem w towarzystwie klasycznego łuku NXG Chameleon. Stworzony z myślą o młodszych użytkownikach, z pewnością sprawi dużo frajdy także bardziej doświadczonym strzelcom. Dzięki bogato wyposażonemu zestawowi masz pewność, że wchodząc w posiadanie NXG Chameleon zyskujesz wszystko czego potrzebujesz by zacząć trening.

Łuk klasyczny NXG Chameleon 10 lbs

wydajność

Praktyczna budowa

Ramiona łuku wykonano z niezwykle elastycznego włókna szklanego, dzięki czemu zapewniają odpowiednią siłę sprężystości. W ten sposób twoje strzały zyskują odpowiednią nośność i zawsze trafią w cel. Końce ramion wyprofilowano w celu ułatwienia montażu cięciwy.

Z pewnością spodoba Ci się też wygodny majdan z wysokiej jakości włókna szklanego. Jego dopasowany kształt zwiększa pewność chwytu.

Łuk klasyczny NXG Chameleon 10 lbs

łatwa obsługa

Wszystko w komplecie

NXG Chameleon zawiera wszystko, co przydaje się początkującym adeptom sztuki łucznictwa. Dołączone strzały możesz przenosić w kołczanie ze skóry ekologicznej. Twoje przedramię zabezpieczy profesjonalny ochraniacz. Podczas treningu z pewnością docenisz to, jak bardzo przydają się dwie podstawki pod strzały – dopasowane do osób lewo i prawo ręcznych.

Łuk klasyczny NXG Chameleon 10 lbs

precyzja

Doskonały dla każdego

Niezależnie od tego czy jesteś już wytrawnym łucznikiem, czy do tej pory nie miałeś do czynienia z tą dziedziną strzelectwa Chameleon świetnie trafi w Twój gust. Doskonale sprawdzi się podczas zabawy w ogrodzie, na rodzinnym pikniku lub kiedy chcesz popracować nad swoją celnością. Na pewno pomoże Ci w tym również dołączony celownik zdecydowanie zwiększający Twoje szanse na trafienie.

Łuk klasyczny NXG Chameleon 10 lbs

Specyfikacja

Więcej informacji
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.2314
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1230.00
Siła naciągu [lbs] 10.00
Typ łuku Klasyczny
Zalecana długość strzał [cal] 26.00
Montaż celownika Tak
EAN 4000844632197
Długość naciągu [mm] 610.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk klasyczny NXG Chameleon 10 lbs