Łuk bloczkowy NXG Fusion 17-22 lbs

2.2318
001000595
  • Zalecany rodzaj strzał: Włókno szklane
  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 690.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
2 w 1

Łuk bloczkowy NXG Fusion 17-22 lbs

Poznaj świetnie wykonany łuk bloczkowy NXG Fusion 17-22 lbs. Kierowany głównie do początkujących użytkowników, sprawdzi się także wśród grupy bardziej doświadczonych strzelców. Bogato wyposażony zestaw daje Ci pewność, że wchodząc w posiadanie NXG Fusion zyskujesz wszystko czego potrzebujesz by zacząć trening.

Łuk bloczkowy NXG Fusion 17-22 lbs

precyzja

Doskonały dla każdego strzelca

Niezależnie od tego, czy jesteś już wytrawnym łucznikiem, czy do tej pory nie miałeś do czynienia z tą dziedziną strzelectwa, NXG Fusion świetnie trafi w Twój gust. Tworzywa sztuczne zastosowane w produkcji zwiększają jego odporność na uszkodzenia, a kompaktowe wymiary pozwalają na łatwy i wygodny transport.

Łuk bloczkowy NXG Fusion zapewni Ci maksimum frajdy podczas zabawy w ogrodzie lub kiedy chcesz popracować nad swoją celnością.

tworzywo sztuczne

regulacja

Regulowany pod kątem Twoich potrzeb

Prosty i intuicyjny system bloczków, linek i cięciwy pozwala na idealne dopasowanie siły łuku do umiejętności strzelca. W połączeniu z niewielką wagą łuku, parametry te sprawią, że NXG Fusion będzie zarówno świetnym źródłem rozrywki jak i doskonałą bazą do rozwijania nowych umiejętności.

regulacja

wydajność

Wszystko w komplecie z łukiem bloczkowym NXG Fusion 17-22 lbs

Łuk bloczkowy NXG Fusion zawiera wszystko, co przydaje się początkującym adeptom sztuki łucznictwa. Dołączone strzały możesz przenosić w wygodnym kołczanie, a Twoje przedramię zabezpieczy profesjonalny ochraniacz. Z pewnością docenisz też praktyczne zastosowanie prowadnicy linki, dającej Ci komfort i precyzję w trakcie treningu.

Dodatkowa ochrona na cięciwę i palce uzupełnia zestaw, pomagając Ci skupić się wyłącznie na strzelaniu. Całość zamyka praktyczny celownik, który na pewno zwiększy Twoje szanse na trafienie.

wyposażenie, zestaw

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę z łucznictwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowanym łukiem. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz kompatybilne akcesoria pasujące do sprzedawanego łuku.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Więcej informacji
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.2318
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 690.00
Dołączone akcesoria Brak
Siła naciągu [lbs] 22.00
Typ łuku Bloczkowy
Montaż celownika Tak
EAN 4000844632258
Długość naciągu [mm] 590.00
Zalecana długość strzał [cal] 24.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Fusion 17-22 lbs