Łuk bloczkowy NXG Protex 40-55 lbs dla praworęcznych

2.2323
001000597

Trenuj i osiągaj sukcesy z łukiem bloczkowym NXG Protex 40 - 55 lbs. Jego kompozytowe ramiona, gwarantują dużą moc w każdej sytuacji. Możliwość regulacji napięcia sprawia, że dostosujesz go do swoich możliwości.

  • Zalecany rodzaj strzał: Włókno szklane
  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1030.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 299,00 zł Regular Price 499,00 zł
2 w 1

Łuk bloczkowy NXG Protex 40-55 lbs

Poznaj NXG Protex – Twoją przepustkę do pasjonującego świata łucznictwa. Zaprojektowany z myślą o średnio zaawansowanych użytkownikach, doskonale sprawdzi się również w gronie profesjonalistów. Zmienna wartość naciągu, umożliwia dobranie odpowiedniego oporu w stosunku do siły użytkownika, jednocześnie usprawniając proces celowania.

Kompozytowa budowa, świetne parametry oraz wysoka jakość wykonania dają Ci pewność, że masz do czynienia z zaawansowanym sprzętem strzeleckim. Prezentowana wersja to opcja dla osób praworęcznych.

Łuk bloczkowy NXG Protex

wydajność

Wielka róznorodność zastosowań

Bez względu na to czy strzelasz od niedawna czy już od lat masz styczność z łucznictwem, NXG Protex 40-55 lbs jest doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Bardzo wygodny, profilowany majdan zapewni Ci odpowiednią pozycję do strzału oraz pewny chwyt. Niewielkie wymiary i waga łuku umożliwiają łatwy transport i użytkowanie.

NXG Protex został wykonany z wysokiej jakości kompozytu, co zwiększa jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Łuk bloczkowy NXG Protex

wytrzymałość

Łatwość naciągu

NGX Protex 40-50 lbs działa na zasadzie technologii magazynowania maksymalnej energii łuku przed strzałem. W ten sposób, strzelec bez większego wysiłku, może dłużej trzymać cięciwę w pełnym naciągu. Przekłada się to bezpośrednio na celność i precyzję strzału.

Dzięki zastosowaniu regulowanego systemu bloczków, linek i cięciwy NXG Protex pozwala Ci idealnie dopasować łuk do Twoich umiejętności. Jednocześnie siła naciągu w granicach 25 kg gwarantuje pewny lot strzały na długim dystansie.

Łuk bloczkowy NXG Protex

łatwa obsługa

Wygoda użytkowania łuku NGX Protex 40-55 lbs

Łuk bloczkowy NXG Protex standardowo wyposażono w podwójny, regulowany celownik. Dzięki temu możesz kontrolować precyzję strzałów, co z pewnością zwiększy jakość Twojego treningu. Wygodę użytkowania zapewni Ci również dołączona prowadnica linki i podstawka do strzały umieszczona w profilu majdanu łuku.

Łuk bloczkowy NXG Protex

Specyfikacja

Więcej informacji
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.2323
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1030.00
Dołączone akcesoria Brak
Siła naciągu [lbs] 55.00
Typ łuku Bloczkowy
Montaż celownika Tak
EAN 4000844632340
Długość naciągu [mm] 740.00
Zalecana długość strzał [cal] 28.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Protex 40-55 lbs dla praworęcznych