Proca NXG PSS210 z podpórką i laserem

2.2414X
001000599

Jeśli myślisz, że proca to prosta i niecelna broń miotająca, wypróbuj zaprojektowaną w Niemczech proce NXG PSS210 z podpórką i laserem. Ta zaawansowana konstrukcja posiada celownik laserowy ułatwiający odnalezienie celu i wygodną podpórkę. Dzięki niej, na nowo odkryjesz radość ze strzelania.

  • EAN: 4000844644060
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2414X
  • Marka: NXG
  • Materiał ramion: Stal
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 159,00 zł Regular Price 219,00 zł
DostępnyDostępny
001000599
proca

Proca NXG PSS210 z podpórką i laserem

Proca NXG PSS210 z podpórką i laserem to nowoczesne wydanie klasycznego narzędzia miotającego. Jej prosta konstrukcja oraz łatwość w obsłudze sprawdzi się zwłaszcza dla początkujących procarzy, jednak mogę z niej korzystać również osoby zaawansowane. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu polimerów, skóry oraz gumy udało się stworzyć niewielkie i poręczne narzędzie miotające. Dodatkowo procę wyposażono w wygodną podpórkę na ramię, zwiększające stabilizację podczas strzelania. NXG PSS210 cechuje też dodatkowe wyposażenie w postaci celownika laserowego. 

 

Proca z podpórką i laserem NGX

Montaż

Solidna i elastyczna konstrukcja

Zastosowane materiały w procy NXG PSS210 pozwoliły na zwiększenie możliwości jej naciągu, a więc w rezultacie siły procy. Gięta stal narzędziowa tworząca widełki, w znakomity sposób magazynuje energię kinetyczną. Gumowa linka napinająca posiada na końcu koszyczek z gumy i polimeru ze specjalnym mocowaniem na kule. Dodatkowo anatomiczna rękojeść zwiększa przyczepność do dłoni co przekłada się na większą preczyję. Z procy możesz strzelać wieloma typami amunicji jak kule szklane, polimerowe, metalowe czy zawierające środek barwiący. 

Proca z podpórką

laser

Laserowy wskaźnik celu dla procy NXG PSS210

Każda proca charakteryzuje się brakiem precyzyjnego celownika, a to ze względu na jej charakterystyczną budowę. Może to utrudniać celowanie zwłaszcza początkującym procarzom. Dlatego producent w omawianym modelu dodał zintegrowany ze stelażem celownik laserowy o długości fali wynoszącej 650 nanometrów. Ułatwi on znacząco celowanie i oddawanie bardzo precyzyjnych strzałów. Laser posiada też płynną regulację w poziomie oraz pionie. Zasilany jest z 3 baterii LR-44.

Celownik laserowy

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN4000844644060
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2414X
MarkaNXG
Materiał ramionStal
Materiał rękojeściPolimer
ProducentUmarex
Waga [g]475

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proca NXG PSS210 z podpórką i laserem