Proca NXG PSS210 z podpórką i laserem

2.2414X
001000599

Jeśli myślisz, że proca to prosta i niecelna broń miotająca, wypróbuj zaprojektowaną w Niemczech proce NXG PSS210 z podpórką i laserem. Ta zaawansowana konstrukcja posiada celownik laserowy ułatwiający odnalezienie celu i wygodną podpórkę. Dzięki niej, na nowo odkryjesz radość ze strzelania.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał ramion: Stal
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Waga [g]: 475.00
  • EAN: 4000844644060
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
proca

Proca z podpórką i laserem NXG PSS210

Proca to historyczna broń, której budowa jest prosta i niezimienna od setek lat. Współczesna technologia, pozwoliła wyposażyć te klasyczną broń miotającą w nowoczesne rozwiązania. NXG PSS210 to proca wykonana ze stali i wytrzymałych polimerów. Posiada magazynek do przechowywania stalowych kul i wygodną podpórkę ułatwiającą strzelanie.

Ponadto NXG PSS210 ten charakteryzuje się wyjątkowym wyposażeniem dodatkowym. Laserowy wskaźnik celu ułatwia naprowadzenie na cel oraz przydaje się szczególnie podczas dynamicznego strzelania. 

Proca z podpórką i laserem NGX

Montaż

Solidna konstrukcja

Proca NXG PSS210 powstała z wytrzymałych materiałów. Znakomita stal tworzy widełki utrzymujące gumową linkę napinającą, a na jej końcu znajduje się magnetyczna miseczka na kule.

Rękojeść została wykonana z czarnego polimeru, który dopasowano do kształtów dłoni. Dobry i pewny chwyt w każdych warunkach, zapewniają również żłobienia i chropowata struktura znajdująca się na rękojeści. W jej dolnej części znajduje się pojemnik na 8 kul.

Proca może strzelać wieloma rodzajami amunicji. Jednak najcelniejsze są stalowe lub ceramiczne kulki, które dzięki swojej wadze i regularnym kształtom pozwalają na uzyskanie najlepszych wyników.

Proca z podpórką

laser

Laserowy wskaźnik celu procy NXG PSS210

Proca, to broń nie posiadających mechanicznych przyrządów celowniczych. Z uwagi na to skuteczne strzelanie może stanowić truność dla początkujących użytkowników. Własnie dlatego producent postanowił wyposażyć ten zaawansowany model NXG PSS210 w celownik laserowy. Wskaźnik o długości fali wynoszącej 650 nm zapewnia wyraźny punkt o dalekim zasięgu. Może być wykorzystywany do wybierania lub oznaczania celów. Ponadto posiada możliwość płynnej regulacji w pionie i poziomie. Do jego zasilania wykorzystywane są 3 baterie LR44.

Celownik laserowy

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Materiał ramion Stal
Materiał rękojeści Polimer
Producent Umarex
Kod producenta 2.2414X
Gwarancja 24 miesiące
Waga [g] 475.00
EAN 4000844644060

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proca NXG PSS210 z podpórką i laserem