Proca NXG PSS 120

2.2422
001000603

Chcesz strzelać jeszcze celniej ? Proca NXG PSS 120 zaprojektowana w Niemczech to nowoczesna broń miotająca wyposażona w prosty i skuteczny celownik. Dzięki niemu każda ze stalowych kul, dołączonych do zestawu trafi w cel.

  • Materiał ramion: Stal
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • EAN: 4000844578181
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
proca

Proca NXG PSS120

Proca to historyczna broń stosowana od setek lat. Jej budowa jest prosta i nie zmieniła się mimo upływu czasu. Prezentowany model NXG PSS120 jest znakomitą procą do nauki strzelania i zapoznania się z charakterystyką tej broni. Cechuje ją prostota konstrukcji oraz z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Procę wyposażono w prosty celownik.

Aby radość ze strzelania była jak największa, producent dodał do zestawu 40 stalowych kul o doskonałych parametrach i jednakowej wadze, które umieszczono w rękojeści.

Proca

Montaż

Sprawdzone rozwiązania

Model NXG PSS120 powstał z wytrzymałych materiałów. Są one odporne na warunki atmosferyczne dzięki czemu można z niej strzelać podczas deszczu czy zimą. Znakomita stal tworzy widełki utrzymujące gumową linkę napinającą, a na jej końcu znajduje się miseczka na kule. Rękojeść została wykonana z przezroczystego polimeru i jest bardzo lekka. Ponadto, model ten posiada prosty i intuicyjny układ celowniczy. 

Nastolatka strzelająca z procy

wydajność

Różnorodność w wyborze amunicji procy NXG PSS120

Proca NXG PSS120 może strzelać wieloma rodzajami amunicji. Jednak najcelniejsze są stalowe lub ceramiczne kulki, które dzięki swojej wadze i regularnym kształtom pozwalają na uzyskanie najlepszych wyników. Proca jest narzędziem, w którym to strzelec decyduje na jakaś odległość i z jaką siła zostaną wyrzucone kule. Jest to zależne od siły naszych mięśni i napięcia gumy procy. 

Proca

Specyfikacja

Więcej informacji
Materiał ramion Stal
Materiał rękojeści Polimer
Producent Umarex
Kod producenta 2.2422
Gwarancja 24 miesiące
EAN 4000844578181

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proca NXG PSS 120