Wiatrówka pistolet Umarex Trevox Diabolo 4,5 mm

2.4369
001000622

Klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu - te słowa najlepiej opisują pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo. Ta sprężynowa wiatrówka, została wykonana ze stali i polimeru, który chroni elementy wewnętrzne przed uszkodzeniem. Regulowane przyrządy celownicze wyposażono w technologie TruGlo.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Umarex
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 460.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Umarex Trevox kal. 4,5mm Diabolo

Pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo to klasyczna konstrukcja o ładnym wyglądzie. Dzięki prostej konstrukcji i wytrzymałym materiałom znakomicie sprawdzi się podczas rekreacyjnego strzelania.

Napęd za pomocą sprężyny gazowej, który zastosowano w tym modelu charakteryzuje się dużą mocą i gwarantuje bezproblemowe działanie przez długi czas.

Pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo

ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Sprężynowy system napędu to najbardziej klasyczne ze wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku. Wiatrówka Umarex Trevox oparta na tym systemie charakteryzuje się dużą celnością i niezawodnym działaniem.

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodna rękojeść w kolorze czarnym ma ergonomiczny kształt, a chropowata struktura z charakterystycznymi żłobieniami, zapobiega ślizganiu się dłoni. Duży kabłąk spustowy pozwala na strzelanie w rękawiczkach.

Strzelnica

ikona

Prostota

Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo bardzo pewnie leży w dłoni dzięki swojej sporej wadze. Zapewnia to dużą powtarzalność strzałów. Konstrukcja została tak opracowana, aby kompensować odrzut broni po każdym strzale. Wspomaga to strzelca, zwiększając wygodę użytkowania.

Umarex Trevox - wiatrówka na śrut Diabolo

ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Firma Umarex zastosowała klasyczne założenia projektowe. Dzięki wykorzystaniu napędu sprężynowego, o dobrych parametrach technicznych, udało się stworzyć bardzo celną konstrukcję. Jej ładownie odbywa się poprzez odchylenie rączki zamka i wprowadzenie śruciny do komory. Ruch lufy podczas tego procesu napina sprężynę.

Na celność w znacznym stopniu wpływa znakomicie wykonana lufa, w którą wyposażono wiatrówkę Umarex Trevox. Dzięki jej sporej długości prędkość początkowa śruciny może wynieść około 150 m/s.

Śrut Diabolo i tarcze strzeleckie

Bezpieczeństwo w trakcie treningu

Producent wyposażył wiatrówkę Trevox kal. 4,5 mm Diabolo w bezpiecznik manualny. Chroni on doskonale przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Rozwiązanie to daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Pistolet łamany Trevox

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo jest pistoletem bardzo łatwym w obsłudze. Producent wyposażył ten model w mechaniczne przyrządy celownicze. Ich ustawienie jest proste, przez co strzelec może na bieżąco korygować celność strzałów.

Pistolet Trevox wyposażony w dodatkowe akcesoria opcjonalne

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4369
Kaliber [mm] 4.50
Marka Umarex
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 460.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Prędkość początkowa [m/s] 145.00
Waga [g] 1450.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844652034
Pojemność magazynka [szt.] 1.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka pistolet Umarex Trevox Diabolo 4,5 mm