Wiatrówka pistolet Umarex Trevox Diabolo 4,5 mm

2.4369
001000622

Klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu - te słowa najlepiej opisują pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo. Ta sprężynowa wiatrówka, została wykonana ze stali i polimeru, który chroni elementy wewnętrzne przed uszkodzeniem. Regulowane przyrządy celownicze wyposażono w technologie TruGlo.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4369
  • Marka: Umarex
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Prędkość początkowa [m/s]: 145
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 419,00 zł Regular Price 489,00 zł
DostępnyDostępny
001000622
pistolet

Pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo to klasyczna konstrukcja o ładnym wyglądzie. Dzięki prostej konstrukcji i wytrzymałym materiałom znakomicie sprawdzi się podczas rekreacyjnego strzelania.

Napęd za pomocą sprężyny gazowej, który zastosowano w tym modelu, charakteryzuje się dużą mocą i gwarantuje bezproblemowe działanie przez długi czas.

Sprawdź jak wiatrówka pistolet Umarex Trevox kal. 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Sprężynowy system napędu to najbardziej klasyczne ze wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku. Wiatrówka Umarex Trevox oparta na tym systemie charakteryzuje się dużą celnością i niezawodnym działaniem.

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodna rękojeść w kolorze czarnym ma ergonomiczny kształt, a chropowata struktura z charakterystycznymi żłobieniami, zapobiega ślizganiu się dłoni. Duży kabłąk spustowy pozwala na strzelanie w rękawiczkach.

Strzelnica

ikona

Prostota

Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo bardzo pewnie leży w dłoni dzięki swojej sporej wadze. Zapewnia to dużą powtarzalność strzałów. Konstrukcja została tak opracowana, aby kompensować odrzut broni po każdym strzale. Wspomaga to strzelca, zwiększając wygodę użytkowania.

Umarex Trevox - wiatrówka na śrut Diabolo

ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Firma Umarex zastosowała klasyczne założenia projektowe. Dzięki wykorzystaniu napędu sprężynowego, o dobrych parametrach technicznych, udało się stworzyć bardzo celną konstrukcję. Jej ładownie odbywa się poprzez odchylenie rączki zamka i wprowadzenie śruciny do komory. Ruch lufy podczas tego procesu napina sprężynę.

Na celność w znacznym stopniu wpływa znakomicie wykonana lufa, w którą wyposażono wiatrówkę Umarex Trevox. Dzięki jej sporej długości prędkość początkowa śruciny może wynieść około 150 m/s.

Śrut Diabolo i tarcze strzeleckie

Bezpieczeństwo w trakcie treningu

Producent wyposażył wiatrówkę Trevox kal. 4,5 mm Diabolo w bezpiecznik manualny. Chroni on doskonale przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Rozwiązanie to daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Pistolet łamany Trevox

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Umarex Trevox kal. 4,5 mm Diabolo jest pistoletem bardzo łatwym w obsłudze. Producent wyposażył ten model w mechaniczne przyrządy celownicze. Ich ustawienie jest proste, przez co strzelec może na bieżąco korygować celność strzałów.

Pistolet Trevox wyposażony w dodatkowe akcesoria opcjonalne

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący recenzję tego, jak zachowują się poszczególne typy wiatrówek w ujemnych temperaturach. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4369
MarkaUmarex
Kaliber [mm]4.50
Prędkość początkowa [m/s]145
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Rodzaj napęduSprężyna gazowa
PrzeładowanieManualne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Pojemność magazynka [szt.]1
Tryb ogniaPojedynczy
System spustowySingle Action
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaNie
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Długość [mm]460
Waga [g]1450
EAN4000844652034
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie