Karabinek RAM T4E TM4 RIS SA/FA .43

2.4750X
001000625
Dzięki marce Umarex już dziś możesz stać się właścicielem doskonale wykonanego karabinka T4E TM4 RIS Semi/Full Auto dostępnego bez zezwolenia. Strzelająca kulami w kalibrze .43 cala broń, jest idealna do dynamicznego treningu oraz ochrony miru domowego.
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 763.00
  • Długość lufy [mm]: 255.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 14.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
Karabin

Karabinek T4E TM4 RIS Semi/Full Auto kal. 43 cale RB

Karabinek T4E TM4 RIS Semi/Full Auto kal. 43 cale RB swym wyglądem nawiązuje do popularnego zwłaszcza w stanach karabinku używanego przez armię Stanów Zjednoczonych. Konstrukcja bardzo wiernie oddaje wszelkie detale kształt oraz wagę oryginału. Ze względu na realistycznie odzwierciedlenie karabinku nadaje się on nie tylko dla strzelców rekreacyjnych lecz również służb mundurowych czy agentów ochrony, którzy chcą stale poszerzać swoje umiejętności strzeleckie, bez konieczności wykorzystywania w tym celu broni na ostrą amunicję.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Broń do obrony domowych rewirów

Karabinek RAM T4E jest potężną bronią o wielofunkcyjnym charakterze. Możliwość szybkiego oddawania strzałów i duży wybór kul sprawiają, że model ten nadaje się idealnie do samoobrony. 

Kule gumowe, gumowo-metalowe oraz wypełnione chemicznym środkiem drażniącym, efektownie odstraszają napastników i umożliwiają trzymanie ich na dystans. Dodatkowym atutem jest brak konieczność posiadania pozwolenia na broń RAM, dzięki czemu każdy może poczuć się bezpiecznie.

Okrutny włamywacz okradający dom

ikona

Doceniona ergonomia

Zastosowanie kilkupozycyjnej, składanej kolby z tworzywa o dużej wytrzymałości sprawia, że możesz dostosować ją do swojego wzrostu i własnych preferencji. Zmniejszamy w ten sposób  konstrukcję do rozmiarów subkarabinka o wadze zaledwie 2770 g.

Na plus należy zaliczyć również krótką lufę, która świetnie sprawdzi się w ciasnych pomieszczeniach i akcjach typu CQB. Replika posiada działające manipulatory umieszczone jak w oryginale. Należy do nich trójpozycyjny przełącznik rodzaju ognia z funkcją zabezpieczenia broni, ognia pojedynczego oraz ognia ciągłego.

Karabinek T4E TM4 UMAREX

łatwa obsługa

Realizm doznań

Broń wyróżnia się zastosowaniem systemu ,,blowback” czyli ruchomego zamka podczas strzału. Wpływa to na realizm odczuć podczas strzelania. Dodatkowo z lewej strony broni nad magazynkiem zamontowano przycisk zwalniacza zespołu ruchomego, którego można użyć w celu przyspieszenia przeładowywania broni.

Tarcza strzelecka i strzelec

śrut

Siła w rozmiarze 

Broń strzela standardową amunicją RAM w kalibrze 10,9 mm ( .43 in.). Istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju amunicji – od standardowych kul gumowych, pieprzowych po wypełnione proszkiem. Przy czym energia takiej kuli nie przekracza 7,5 dżula. Broń wykonana jest jak w oryginale z wytrzymałego tworzywa sztucznego uzupełnionego o elementy metalowe.

Na górnej części komory zamkowej oraz przedniego łoża zamontowano uniwersalną szynę w standardzie RIS, do której można domontować dowolne urządzenie optoelektroniczne. W standardzie broń jest wyposażona w przykręcany celownik przeziernikowy regulowany w pionie.

Funkcjonariusze w czasie treningu z karabinkami

 

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.4750X
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 763.00
Długość lufy [mm] 255.00
Ilość strzałów z jedn zas 14.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowany przeziernik
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Waga [g] 2772.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Kaliber [cal] .43 cale
Regulowana kolba Tak
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Montaż celownika Tak
EAN 4000844573742
Pojemność magazynka [szt.] 14.00
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karabinek RAM T4E TM4 RIS SA/FA .43