Karabinek RAM T4E TM4 RIS SA/FA .43

T4E
2.4750X
001000625

Dzięki marce Umarex już dziś możesz stać się właścicielem doskonale wykonanego karabinka T4E TM4 RIS Semi/Full Auto dostępnego bez zezwolenia. Strzelająca kulami w kalibrze .43 cala broń, jest idealna do dynamicznego treningu oraz ochrony miru domowego.

 • Marka: T4E
 • Rodzaj napędu: CO2 12 g
 • Waga [g]: 2772.00
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 763.00
 • Długość lufy [mm]: 255.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 999,00 zł
Karabin

Karabinek RAM T4E TM4 RIS SA/FA .43

Karabinek RAM T4E RIS SA/FA w kalibrze .43 to nowoczesna broń do ćwiczeń oraz samoobrony. Jego wygląd nawiązuje do popularnego głównie w USA karabinku z rodziny AR-15. Konstrukcja ta wiernie oddaje wszelkie detale oraz kształty znane z ostrego odpowiednika. Ze względu na duży nacisk na realizm w broni typu RAM, karabinek ten doskonale nada się do ćwiczeń dla służb mundurowych czy do zaznajomienia się z obsługą broni palnej. Z markera skorzystają również agenci ochrony, którzy chcą posiadać broń o zerowym potencjalne zabijającym. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Broń do ochrony domowych rewirów

Marker Karabinek RAM T4E to masywna broń z charakterem. Dzięki zasilaniu z kapsuły CO2 możliwym stało się zautomatyzowanie broni. Karabinek strzela więc zarówno ogniem ciągłym, jak i pojedynczym. Odpowiedni selektor znajduje się z lewej strony komory spustowej, tuż nad kciukiem. W sytuacji kryzysowej lub nagłego zagrożenia możesz oddać potężną serię w napastnika. Co więcej, istnieje możliwość wymieszania różnych typów kul - od pieprzowych po proszkowe czy gumowe. Poszerza to zastosowanie karabinka. 

Okrutny włamywacz okradający dom

ikona

Regulowana długość kolby

W karabinku RAM T4E RIS SA/FA zastosowano rozsuwaną, kilkupołożeniową polimerową kolbę. Dzięki regulacji długości możesz dostosować ją do swojego wzrostu czy szerokości oporządzenia, które na sobie nosisz. Całkowicie złożona zmniejsza szerokość broni do rozmiarów subkarabinka. Warto tutaj wspomnieć o krótkiej lufie, która idealnie sprawdzi się podczas działań w wąskich i ciasnych pomieszczeniach.

Karabinek T4E TM4 UMAREX

łatwa obsługa

Ruchome mechanizmy i system Blow-Back

Konstrukcję RAM T4E RIS SA/FA wyróżnia zastosowanie ruchomej mechaniki karabinka w postaci wewnętrznej imitacji zamka. Wszelkie manipulatory jak zatrzask zamka, zwalniacz magazynka czy rączka od odciągania zamka są ruchome i działają jak w ostrym odpowiedniku. Dodatkowo zastosowany tutaj system odrzutu przy każdym strzale (Blow-Back) Zwiększa realistyczne odczucia strzeleckie. 

Tarcza strzelecka i strzelec

śrut

Różne rodzaje amunicji dla karabinka RAM T4E RIS SA/FA

Jak wspomniano wcześniej, marker strzela dzięki zastosowaniu zasilania z kapsuły CO2 o wadze 12 gramów. Amunicja, której używa to klasyczne kule lub pociski w rozmiarze 10,92 mm (.43 cala). Pozwala to na zastosowanie różnorodnego typu amunicji jak kule proszkowe, polimerowe, precyzyjne, pieprzowe czy gumowe. Jednocześnie energia wystrzelonej kuli nie przekracza przepisowych 7,5 J. Sprawia to, że nie potrzebujesz do posiadania broni żadnego pozwolenia, a dzięki załączonej do zestawu instrukcji sam nauczysz się jej obsługi.  

Funkcjonariusze w czasie treningu z karabinkami

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka T4E
Rodzaj napędu CO2 12 g
Waga [g] 2772.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 763.00
Długość lufy [mm] 255.00
EAN 4000844573742
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 14.00
Kod producenta 2.4750X
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Pojemność magazynka [szt.] 14.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowany przeziernik
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Regulowana kolba Tak
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karabinek RAM T4E TM4 RIS SA/FA .43
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Nie dawno kupiłem i szczerze mogę polecić. Oczekiwałem, że będzie z jakichś tańszych plastików podobnych do asg, ale jest wykonany z bardzo dobrej jakości polimerów, a prawie cały korpus z metalu, co sprawia świetne wrażenie. Jak dla mnie bardzo celny, wykonanie świetne, moc dość spora. Frajda ze strzelania jest, a szczególnie na auto. Blow back jest super, i jakkolwiek nie można powiedzieć, że odrzut imituje to bardzo fajnie go udaje i dodaje realizmu. Szczerze polecam! :)

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: