Karabinek RAM T4E HK416 SA/FA .43

2.4754X
001000626
Już dziś wypróbuj karabinek Heckler & Koch T4E HK416 Semi/Full Auto. Dzięki niemu będziesz mógł trenować swoje umiejętności strzeleckie, a w razie zagrożenia obronisz swój dom przed atakiem. Napęd gazowy i możliwość strzelania różnymi rodzajami kul zapewniają skuteczność w każdej sytuacji.
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 880.00
  • Długość lufy [mm]: 380.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 20.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 699,00 zł
Karabin

Karabinek Heckler & Koch T4E HK416 Semi/Full Auto kal. 43 cala RB

Oto karabinek Heckler & Koch T4E HK416 Semi/Full Auto kal. 43 cala RB to wierna, licencjonowana replika znanego i cenionego modelu HK 416. Jest to broń, która w każdym calu podkreśla swój rasowy rodowód mając za zadanie zadowolić najbardziej wymagających użytkowników.

HK416 T4E charakteryzuje się zasilaniem z pojedynczej kapsuły CO2, montowanej w magazynku zawierającym 14 kulek. Energia kinetyczna markera to 7,5 J co daje mu prędkość wylotową kuli na poziomie 100 m/s. Dzięki czemu masz pewność, że każda z nich trafi w wybrany cel.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Broń do obrony domowych rewirów

Karabinek RAM H&K T4E HK416 SA kal. 43 to idealne narzędzie do skutecznego odstraszania zarówno napastników jak i dzikich zwierząt. Solidne gumowe kule w kalibrze .43 powodują długotrwałe i bolesne uderzenia, które niejednokrotnie spowodują, że atakujący będzie miał nauczkę na przyszłość i zastanowi się dwa dwa razy zanim podejmie próbę napaści na ofiarę. Pojemny magazynek i możliwość oddawania strzałów raz za razem w trybie półautomatycznym pozwoli na zasypanie potencjalnego zagrożenia gradem kul w krótkim czasie. Broń możemy transportować swobodnie w pojeździe lub w pokrowcu zawieszonym na ramieniu przez co nasze narzędzie do samoobrony będzie zawsze pod ręką.

Do posiadania karabinka RAM nie jest wymagane pozwolenie. Broń szczególnie polecana jest użytkownikom cywilnym zamieszkującym obszary o podwyższonym zagrożeniu włamaniami bądź napaściami. Broń nadaje się również idealnie do celów treningowych.

Włamywacz w kominiarce włamujący się do domu

wydajność

Zaawansowana budowa

Automatyczny karabinek Hekcler & Koch HK416 T4E praktycznie w całości został wykonany z metalu, co w znaczący sposób wpływa na jakość budowy i zwiększa jego wytrzymałość. Polimerowy chwyt pistoletowy jest profilowany i pokryty specjalną warstwą tworzywa sztucznego by jeszcze bardziej dopasować się do dłoni zwiększając komfort użytkowania. Również polimerowa, regulowana kolba da Ci możliwość ustawienia odpowiednich parametrów idealnie pasujących do Twoich potrzeb.

Konstrukcja karabinka pozwala na jego całkowity demontaż w sposób podobny do oryginału, ułatwiając czyszczenie i zbliżając model HK 416 T4E do swojego starszego brata.  

Heckler & Koch T4E HK416

łatwa obsługa

Niesamowity realizm

Dwa słowa którymi można określić HK416 T4E to „wierność oryginałowi”. Karabinek zbudowano współpracując ze służbami mundurowymi jako jeden z najbardziej profesjonalnych markerów treningowo szkoleniowych.

Heckler & Koch HK416 T4E wyposażony jest w system blow-back, przycisk bolt catcha, dwa tryby strzału: pojedynczy i ciągły, oraz mechaniczne przyrządy celownicze. Tym samym nie idzie na kompromis w sesjach treningu taktycznego, dając Ci odczuć, że masz do czynienia z profesjonalnym i niezawodnym sprzętem strzeleckim.

Trening z repliką T4E HK416

regulacja

Szeroka gama możliwości

Górna część korpusu HK416 T4E opatrzona została w całości szyną RIS. Podobnie chwyt przedni pokryty jest zestawem szyn RIS 22 mm, zapewniając opcje montażu palety profesjonalnych dodatków w postaci latarki, kolimatora czy celownika laserowego. Z pewnością docenisz szeroki wachlarz możliwości rozbudowy markera HK416 T4E.

Karabinek Heckler & Koch T4E HK416 Umarex

bezpieczeństwo

Różnorodne zastosowanie

Uniwersalność karabinka HK416 T4E podkreśla też możliwość używania różnego rodzaju kulek kalibru .43. W zależności od potrzeb, czy to na treningu, w czasie rekreacji lub samoobrony możesz korzystać z kulek gumowych, pudrowych lub pieprzowych.

Dynamiczny trening z karabinkiem HK416

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4754X
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 880.00
Długość lufy [mm] 380.00
Ilość strzałów z jedn zas 20.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowany przeziernik
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 100.00
Waga [g] 3016.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Kaliber [cal] .43
Regulowana kolba Tak
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Montaż celownika Tak
EAN 4000844607829
Pojemność magazynka [szt.] 20.00
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karabinek RAM T4E HK416 SA/FA .43