T4E HDR 50 kal. 12,70mm /.50 cali RB

Umarex
2.4758
001000629
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Długość lufy [mm]: 121.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 225.00
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Bezpiecznik: Automatyczny
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
pistolet

Rewolwer na kule gumowe UMAREX HDR 50 T4E kaliber .50 cala

Firma combat przedstawia najmocniejszy na rynku rewolwer na kule gumowe UMAREX HDR 50 T4E kaliber .50 cala zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy chcą czuć się bezpiecznie.

Życie jest pełne niespodzianek, które nie zawsze są miłe. Na pewno nie chcesz aby Twoje ciężko zarobione pieniądze przepadły bezpowrotnie, zgarnięte przez bandytów mających za nic prawo własności. Jeśli chcesz być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje, które mogą zagrozić Twojemu zdrowiu lub życiu powinieneś mieć pod ręką skuteczne narzędzie do samoobrony.

Oparty na niemieckiej technologi rewolwer, jest dostępny bez zezwolenia i świetnie nadaje się do skutecznej obrony miru domowego oraz realistycznego treningu strzeleckiego z użyciem różnego rodzaju kul.

Sprawdź, jak T4E HDR 50 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Broń do obrony osobistej

T4E HDR 50 został stworzony do obrony osobistej. Oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawana na rynku niemieckim. Potężna moc, sięgająca ponad 11 J, czyni go idealnym i bardzo skutecznym narzędziem do samoobrony.

Duża energia kinetyczna, sprawia, że postrzał jest odczuwalny nawet przez bardzo grube ubranie.

Prezentowana broń może strzelać różnymi rodzajami kul. Wśród nich znajdują się solidne kule gumowe, wypełnione środkiem barwiącym kule markujące, jak również precyzyjne kule wykonane z najwyższej jakości polimerów i gumy. W ofercie znajdują się również kule pieprzowe, wypełnione drażniącym środkiem obezwładniającym przeciwników. Wszystko to pozwala dopasować rodzaj amunicji do swoich potrzeb.

Napad w przejściu podziemnym

rewolwer

Solidna budowa i nowoczesny design

T4E HDR 50 to broń, która łączy w sobie nowoczesny i niebanalny design z klasycznym kształtem rewolweru. Matowy szkielet w kolorze czarnym został wykonany z polimerów najwyższej jakości, a rękojeść o chropowatej strukturze, zapewnia pewny chwyt w każdych warunkach.

Kule są ładowane do specjalnej 6 komorowej, polimerowej wkładki, która umieszczana jest w bębnie rewolweru. Dzięki jej uniwersalnej konstrukcji, możliwe jest jednoczesne łączenie w zestawy różnych rodzajów kul. Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Chroni on niedoświadczonego strzelca przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Rewolwer na kule gumowe UMAREX HDR 50 T4E kaliber .50 cala
ikona

System spustowy DAO i zasilanie CO2

Rewolwer do samoobrony musi być prosty w obsłudze i intuicyjny. System spustowy Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności ciągłego przeładowywania. Takie rozwiązanie idealnie współgra z gazowym zasilaniem. T4E HDR 50 kal. 12,70 mm /.50 cala RB jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Pozwala ona na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej nawet do 134 m/s.

Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twój rewolwer jest gotowy do działania w każdej chwili.

Złodziej włamujący się do domu
ikona

Zestaw szyn montażowych

Producent T4E HDR 50 kal. 12,70 mm /.50 cali wyposażył swój rewolwer w dwie szyny montażowe typu RIS. Ich rozmieszczenie pozwala skutecznie rozbudować broń o różne przydatne funkcje.

Dolna szyna, umieszczona pod lufą umożliwia zainstalowanie celownika laserowego lub latarki taktycznej. Górna szyna, znajdująca się na górze rewolweru jest idealna do montażu kolimatora lub niewielkiej lunety celowniczej, zapewniającej precyzje w sytuacji zagrożenia.

Rewolwer posiada klasyczne przyrządy celownicze - muszkę oraz szczerbinkę.

Rewolwer T4E HDR50
ikona

Niemiecka technologia i doświadczenie

Niemiecka firma Umarex jest znanym na całym świecie producentem broni pneumatycznej i wyposażenia militarno-obronnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, firma ta współpracuje z najbardziej utytułowanymi producentami i markami, budując wspólnie z nimi znakomite i niezawodne modele broni, oparte na nowoczesnej technologii.

Broń pneumatyczna firmy UMAREX GmbH & Co. KG produkowana jest zgodnie z przepisami niemieckiego Federalnego Urzędu Fizyczno-Technicznego (PTB), niemieckiego ustawodawstwa, przepisami CIP oraz wiedzą techniczną firmy UMAREX GmbH & Co. KG na temat broni, co potwierdza szereg certyfikatów i praw patentowych.

Rewolwer T4E HDR50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB
 
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.4758
Materiał korpusu Polimerowy
Długość lufy [mm] 121.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 225.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Automatyczny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule .50 cali
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Waga [g] 675.00
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Pojemność magazynka [szt.] 6.00
System spustowy Single Action
Wiek 18+ Nie
Montaż celownika Tak
EAN 4000844652843
Kaliber [cal] .50 cali

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:T4E HDR 50 kal. 12,70mm /.50 cali RB
Twoja ocena