Rewolwer Umarex HDR 50 RAM T4E kal. 50 Home Defense Revolver

T4E
2.4758
001000629

Poznaj najmocniejszy na rynku europejskim rewolwer obronny T4E HDR 50 kal. 50 cala. Dzięki temu, że jest dostępny bez zezwolenia, będziesz mógł chronić siebie i swoich najbliższych przed zagrożeniami czyhającymi na każdy kroku.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.4758
  • Marka: T4E
  • Kaliber [cal]: .50
  • Długość lufy [mm]: 121
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 359,00 zł Regular Price 399,00 zł
DostępnyDostępny
001000629
rewolwer

Rewolwer Umarex HDR 50 RAM T4E kal. 50

Zależy Ci na swoim bezpieczeństwie ? Chcesz mieć pewność, że dasz sobie radę w wypadku napadu? Wyprobuj wyśmienity i w pełni legalny rewolwer T4E HDR 50 kal. 50 od firmy Umarex. Unikatowa konstrukcja, dostępnego bez zezwolenia rewolweru, opracowana przez niemieckich inżynierów, pozwoli Ci skutecznie chronić siebie i swoich najbliższych.

Unikatowe rozwiązania sprawiają, że jest to najmocniejszy na rynku rewolwer obronny, strzelający różnymi rodzajami kul w kalibrze aż 50 cala. Zastosowana w nim nowoczesna technologia Emergency System sprawia, że Twoja broń jest gotowa do użycia przez cały czas. Wraz z rewolwerem HDR-50 otrzymujesz jeden magazynek bębnowy. 

Sprawdź, jak T4E HDR 50 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Obroń siebie i swoich najbliższych 

Home defense revolver 50 T4E to broń zaprojektowana przez doświadczonych inżynierów firmy Umarex. Ich celem było stworzenie skutecznej platformy obronno-treningowej, która pozwoli chronić Twój mir domowy. Dzięki wielu testom i opiniom ekspertów, udało się wykonać broń o mocy ponad 11 J, to niemal dwukrotnie więcej niż modele sprzedawana na rynku niemieckim.

Potężna energia kinetyczna powoduje, że każdy postrzał jest odczuwalny nawet przez bardzo gruba odzież.

Prezentowana broń może strzelać różnymi rodzajami kul. Wśród nich znajdują się solidne kule gumowe, wypełnione środkiem barwiącym kule markujące, jak również precyzyjne kule wykonane z najwyższej jakości polimerów i gumy. W ofercie znajdują się również kule pieprzowe, wypełnione drażniącym środkiem obezwładniającym przeciwników. Wszystko to pozwala dopasować rodzaj amunicji do swoich potrzeb.

Rewolwer T4E HDR50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB

rewolwer

Perfekcyjna budowa Real Action Marker HDR 50

Jeśli nie wierzysz, że wygląd ma znaczenie, wypróbuj T4E HDR 50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB. Jego masywna sylwetka w połączeniu z niebanalnym designem sprawi, że każdy napastnik będzie zaskoczony widokiem tej broni w Twojej dłoni. Matowy szkielet wykonany z polimerów najwyższej jakości jest czarny i doskonale współgra z profilowaną rękojeścią pokrytą chropowatą strukturą.

Dzięki 6 komorowej wkładce sam decydujesz jaką amunicją strzelasz. Potężne kule w kalibrze .50 cala możesz dopasować do swoich potrzeb i łączyć je w zestawy. Umieszczenie wkładki w bębnie jest proste i szybkie.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Jeśli nie masz doświadczenia, ochroni cię on przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Rewolwer T4E HDR50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB
ikona

Technologia Emergency System i wydajne zasilanie

System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twój rewolwer jest gotowy do działania w każdej chwili. Nowoczesna konstrukcja rewolweru T4E HDR 50 i opatentowana technologia Emergency System sprawiają, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę, uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni.

Rewolwer do samoobrony musi być gotowy do działania cały czas. Musi również cechować się intuicyjną obsługą.

System spustowy Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności ciągłego przeładowywania. Takie rozwiązanie idealnie współgra z gazowym zasilaniem. T4E HDR 50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB  jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Pozwala ona na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej nawet do 134 m/s.

Złodziej
ikona

Szyny na dodatkowe akcesoria w rewolwerze HDR 50 

T4E HDR 50 kal. 12,70 mm /.50 cali wyposażono w klasyczne przyrządy celownicze - muszkę oraz szczerbinkę. Jednak jeśli potrzebujesz czegoś więcej, producent wyposażył rewolwer w dwie szyny montażowe typu RIS. Ich rozmieszczenie pozwala skutecznie rozbudować broń o różne przydatne funkcje.

Dolna szyna, umieszczona pod lufą umożliwia zainstalowanie celownika laserowego lub latarki taktycznej. Górna szyna, znajdująca się na górze rewolweru jest idealna do montażu kolimatora lub niewielkiej lunety celowniczej, zapewniającej precyzje w sytuacji zagrożenia.

Rewolwer T4E HDR50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB
ikona

Niemiecka technologia i doświadczenie
Wysoka jakość

Niemiecka firma Umarex jest znanym na całym świecie producentem broni pneumatycznej i wyposażenia militarno-obronnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, firma ta współpracuje z najbardziej utytułowanymi producentami i markami, budując wspólnie z nimi znakomite i niezawodne modele broni, oparte na nowoczesnej technologii.

Broń pneumatyczna firmy UMAREX GmbH & Co. KG produkowana jest zgodnie z przepisami niemieckiego Federalnego Urzędu Fizyczno-Technicznego (PTB), niemieckiego ustawodawstwa, przepisami CIP oraz wiedzą techniczną firmy UMAREX GmbH & Co. KG na temat broni, co potwierdza szereg certyfikatów i praw patentowych.

Rewolwer T4E HDR50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący test metalowej amunicji do rewolweru HDR50. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.4758
MarkaT4E
Kaliber [cal].50
Długość lufy [mm]121
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowaniePółautomatyczne
Rodzaj amunicjiKule .50 cala
Rodzaj magazynkaBęben
Pojemność magazynka [szt.]6
System spustowyDouble Action Only
BezpiecznikAutomatyczny
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuPolimerowy
Długość [mm]225
Waga [g]675
EAN4000844652843
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak