Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43

2.4760
001000631

Sądzisz, że gaz pieprzowy nie zapewni Ci wystarczającej ochrony ? Nie czekaj i już dziś wypróbuj pistolet obronny Walther PPQ M2 T4E. Dzięki idealnemu odwzorowaniu prawdziwej broni, będziesz mógł rozpocząć realistyczny trening lub chronić siebie i najbliższych w sytuacji zagrożenia.

  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 14.00
  • Przeładowanie: Półautomatyczne
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
pistolet

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

Prezentujemy jeden z najskuteczniejszych na rynku pistoletów do samoobrony - pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala, zaprojektowany dzięki połączeniu wiedzy i niemieckiej technologi firmy Umarex oraz marki Walther.

Zdrowie i życie Twoje oraz Twoich najbliższych to wartość najwyższa. Musisz chronić je i dać aby nikt nie zabrał Ci tego co dla Ciebie najważniejsze. Abyś mógł szybko zareagować w sytuacji zagrożenia powinieneś mieć przy sobie pistolet, który pomoże Ci obronić się przed potencjalnym napastnikiem.

Ta realistyczna broń dostępna bez zezwolenia, wykonana z najwyższej jakości materiałów, jest przystosowana do strzelania rożnymi rodzajami solidnych kul o kalibrze .43 cala, które dopasujesz do swoich potrzeb. Wszystko to sprawia, że świetnie nadaje się do skutecznej obrony miru domowego oraz realistycznego treningu strzeleckiego.

Sprawdź, jak Walther PPQ M2 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Broń do obrony osobistej

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swoim i swoich najbliższych powinieneś być gotowy na każdą sytuację. Ciemne alejki, parkingi podziemne czy miejskie parki to miejsca w których możesz spotkać się z agresywnymi atakami, lecz dzięki pistoletom RAM będziesz bezpieczny nawet w takich miejscach.

Konstrukcja Walther PPQ M2 T4E pozwala strzelać kulami gumowymi lub wypełnionymi środkami drażniącymi. Są to skuteczne metody odpierania ataków. Ponadto realistyczny wygląd broni jest znakomitym elementem działającym na podświadomość potencjalnego napastnika.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Wygodny i wytrzymały

Wszechstronną broń cechuje wytrzymała i uniwersalna konstrukcja, dlatego korpus markera uformowano z wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze taktycznej czerni. Podobnie jak w prawdziwej broni Walther'a, zamek pistoletu PPQ M2 T4E wykonano z metalu, pokrytego wytrzymałą farbą proszkową. W efekcie, jest niemal nie do odróżnienia od swojego pierwowzoru. Co więcej, anatomicznie wyprofilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

ikona

Moc i siła

W pistolecie RAM Walther PPQ M2 T4E zastosowano spust typu Single Action. Oznacza to, że przygotowanie do strzału następuje poprzez naciągnięcie mechanizmu. Dodatkowo, realistyczny efekt Blow-Back odrzuca zamek po każdym strzale ponownie przygotowując marker do strzału. W rezultacie, możesz błyskawicznie opróżnić magazynek z wszystkich 8 kul, oddając kolejne strzały raz za razem.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą wewnątrz realistycznego magazynka ze zintegrowanym zaworem. Podczas wystrzału, gaz rozpędza kulkę do 105 m/s. Przekłada się to na płaski tor lotu pocisku i zwiększoną celność.

Człowiek w garniturze z bronią

Bezpieczeństwo i wygoda celowania

Pistolet PPQ M2 wyposażono w bezpiecznik spustowy, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Dodatkowy listek w cynglu wymusza prawidłowe napięcie spustu, utrudniając przypadkowe zrzucenie blokady. Dodatkową zaletą tego mechanizmu jest mniejsza szansa zerwania strzału.

Celne strzały zapewnią Ci zainstalowane przyrządy celownicze. Nieregulowana muszka oraz regulowana szczerbinka wyposażono w kontrastujące oznaczenia ułatwiające celowanie w trudnych warunkach i przy słabym oświetleniu.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E
ikona

Możliwość rozbudowy dzięki szynie RIS
Szyna RIS

Rozbuduj swój marker RAM poszerzając jego funkcjonalności. Umarex PPQ M2 T4E posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 szyna ris
ikona

Niemiecka technologia i doświadczenie

Niemiecka firma Umarex jest znanym na całym świecie producentem broni pneumatycznej i wyposażenia militarno-obronnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, firma ta współpracuje z najbardziej utytułowanymi producentami i markami, budując wspólnie z nimi znakomite i niezawodne modele broni, oparte na nowoczesnej technologii.

Broń pneumatyczna firmy UMAREX GmbH & Co. KG produkowana jest zgodnie z przepisami niemieckiego Federalnego Urzędu Fizyczno-Technicznego (PTB), niemieckiego ustawodawstwa, przepisami CIP oraz wiedzą techniczną firmy UMAREX GmbH & Co. KG na temat broni, co potwierdza szereg certyfikatów i praw patentowych.

Logo UMAREX

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4760
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Ilość strzałów z jedn zas 14.00
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 105.00
Waga [g] 850.00
Bezpiecznik Automatyczny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Kaliber [cal] .43 cale
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
EAN 4000844620842
Pojemność magazynka [szt.] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43