Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E FDE .43

2.4762
001000635

Walther PPQ M2 T4E RAM to znakomita i sprawdzona broń zarówno do treningu, jak i obrony osobistej. Co ważne jest dostępna bez zezwolenia. Dzięki idealnemu odwzorowaniu będziesz mógł rozpocząć realistyczny trening lub chronić siebie i najbliższych w przypadku ataku potencjalnego napastnika.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Waga [g]: 848.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dołączone akcesoria: Walizka transportowa, wycior
  • Długość [mm]: 180.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 799,00 zł Regular Price 999,00 zł
pistolet

Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E

Jeżeli cenisz zdrowie i życie, swoje jak i Twoich najbliższych rekomendujemy wyposażyć się w jeden z najlepszych pistoletów do samoobrony dostępnych na rynku. Abyś mógł szybko zareagować w chwili potencjalnego zagrożenia. Model Walther PPQ M2 T4E to broń typu Real Action Marker (RAM) i co ważne jest on dostępny całkowicie bez zezwolenia.

Całość została wykonana z wysokiej jakości polimeru ABS, a także metalowych elementów. Został przystosowany do strzelania przeróżnymi rodzajami kul w kalibrze .43 cala takim jak gumowe, polimerowe, proszkowe czy też zawierające środek drażniący. Ponadto jego niezwykle realistyczny wygląd z pewnością odstraszy nie jednego potencjalnego intruza i skutecznie zniechęci go do ataku.

Sprawdź, jak Pistolet Walther PPQ M2 T4E FDE kal. 10,92mm /.43 cale RB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

stoper

Poznaj Pistolet RAM T4E Walther PPQ M2

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet RAM T4E Walther PPQ M2? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Ergonomiczna konstrukcja

Walther RAM PPQ M2 T4E posiada niezwykle solidną i wytrzymałą konstrukcję. Wykonany z polimeru szkielet został wyprofilowany w taki sposób, aby był wygodny w trzymaniu zarówno dla osób z małymi, jak i dużymi dłońmi. Dzięki zastosowaniu chropowatej faktury na rękojeści nie musisz obawiać się, że pistolet wyślizgnie się podczas gdy Twoje ręce będą zamoczone.

Warto też zaznaczyć, iż posiada on zamek wykonany z metalu. Dodatkowo manipulatory, a także sam sposób posługiwania się bronią jest identyczny jak w jego palnym pierwowzorze.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

blow back

System spustowy oraz Blow-Back

W pistolecie RAM Walther PPQ M2 T4E zastosowano spust typu Single Action. Oznacza to, że posiada on krótką drogę do momentu pełnego ściągnięcia i padnięcia strzału. Po tej czynności broń przeładuje się automatycznie. Co więcej, posiada on odrzut zamka w systemie Blow-Back. Zwiększa to zatem sam realizm strzelania z broni, a Tobie pozwala, błyskawicznie opróżnić magazynek ze wszystkich kul, oddając kolejne celne strzały.

Sama broń zasilana jest 12 gramową kapsułą CO2. Znajduje się ona wewnątrz magazynka i potrafi rozpędzić kulę do prędkości 110 m/s.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E Duża moc i prędkość początkowa

Bezpieczeństwo oraz mechaniczne przyrządy celownicze

Dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa model PPQ M2 T4E FDE wyposażono w bezpiecznik spustowy. Zapobiegnie on niekontrolowanemu wystrzałowi podczas upadku. Dodatkowo posiada on mechaniczne przyrządy celownicze jak nieregulowaną muszkę oraz regulowaną szczerbinę z kontrastującymi żółtymi punktami, które pozwolą na szybkie celowanie w niesprzyjających warunkach.


Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E Bezpieczeństwo użytkowania
ikona

Możliwość rozbudowy pistoletu Walther PPQ M2 T43 kal. 10,92 mm za pomocą szyny akcesoryjnej.

 

Pistolet Walther PPQ M2 T4E kal. 10,92 mm otrzymał nowoczesną szynę akcesoryjną w standardzie 22 mm. Znajduje się ona tuż pod lufą i jest całkowicie zintegrowana z bronią. Pozwoli Ci ona w łatwy i prosty sposób zamontować opcjonalną latarkę bądź też celownik laserowy. Ułatwi Ci to oddanie celnych strzałów w ciemnych pomieszczeniach lub podczas złych warunków pogodowych.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E szyna akcesoryjna

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Waga [g] 848.00
Bezpiecznik Automatyczny
Dołączone akcesoria Walizka transportowa, wycior
Długość [mm] 180.00
EAN 4000844649942
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 40.00
Kaliber [cal] .43 cale
Kod producenta 2.4762
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 110.00
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E FDE .43
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.