Strzelba RAM T4E HDS 68 lupara .68 

2.4764
001000636
Prezentujemy najnowocześniejszą na rynku strzelbę obronną HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Broń skonstruowana przez niemieckiego producenta uzbrojenia - firmę Umarex, jest dostępna bez zezwolenia. Dzięki jej potężnej mocy dochodzącej do 16 J ochronisz swój dom przed niespodziewanym atakiem.
 • Dołączone akcesoria: Brak
 • Materiał korpusu: Polimerowy
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Długość [mm]: 490.00
 • Ilość strzałów z jedn zas: 20.00
 • Przeładowanie: Manualne
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala

Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologi Emergency System i dwie lufy sprawiają, że każda kula o kalibrze .68 cala, dosięgnie celu. Dzięki temu możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Sprawdź, jak strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Tym, co wyróżnia strzelbę lupara T4E HDS 68 spośród innych konstrukcji tego typu, są dwie potężne lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, generują one moc dochodzącą do 16 J.
Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim.

Dzięki olbrzymiej mocy postrzał jest odczuwalny przez nawet bardzo grube ubranie, a przez to praktycznie nie istnieje możliwość ochrony przed postrzałem bez wykorzystania tarcz lub osłon.

Dwie lufy bez bruzd, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać, czy strzelasz z lewej czy z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer

Kompaktowe kształty

W sytuacji zagrożenia liczy się szybka reakcja. Solidna polimerowa konstrukcja strzelby lupara T4E HDS 68, nawiązuje swym kształtem do klasycznych strzelb znanych z kinowych produkcji. Waga nieprzekraczająca 1700 g, pozwala na łatwe manipulowanie i bezproblemową obsługę. Znakomicie wyprofilowana rękojeść ma chropowatą powierzchnię, która ogranicza ryzyko wytrącenia z dłoni. Wszystko to daje możliwość łatwego przenoszenia jej pod kurtką lub bluzą.

Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch, różnych rodzajów kul o kalibrze .68 cala. Dzięki temu możesz strzelać do napastnika kulami gumowymi i pieprzowymi w tym samym czasie.

 

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala
ikona

System zasilania i Emergency System

Napęd, nowoczesnej strzelby lupara T4E HDS 68 został oparty o sprężony dwutlenek węgla. Kapsuły o wadzę 12 gramów montowane są w rękojeści, co ułatwia dostęp do nich.

Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę, uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twoja strzelba jest gotowa do działania w każdej chwili, przez co możesz przechowywać ją w domu lub samochodzie.

Złodziej włamujący się do samochodu
ikona

Szyna montażowa i bezpiecznik

Producent strzelby Umarex HDS 68 chciał, aby była ona jak najbardziej wszechstronna i prosta w obsłudze. Właśnie dlatego, zdecydowano o umieszczeniu w dolnej części łoża, uniwersalnej szyny montażowej Picatinny. Pozwala to na zainstalowanie opcjonalnej latarki taktycznej lub celownika laserowego.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Chroni on niedoświadczonego strzelca przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Strzelba obronna T4E HDS 68 kal. 17,27mm /.68 cala RB

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.4764
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 490.00
Ilość strzałów z jedn zas 20.00
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Rodzaj amunicji Kule .68 cala
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 99.00
Waga [g] 1700.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Kaliber [cal] .68
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
EAN 4000844660015
Pojemność magazynka [szt.] 2.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Strzelba RAM T4E HDS 68 lupara .68 
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Miałem już mocne wiatròwki sprężynowe, pistolet na Co2 , ale to jest totalny czad.
  Sam wygląd tej armaty sprawi że raczej nie będę musiał strzelać, chociaż strzał robi niezły bałagan.
  Jeżeli macie wolne 700 to lepiej kupić to niż jakiś pistolet. To cholerstwo wycelowane w twarz jakiegoś łobuza ktòry chce wam zrobić krzywdę spowoduje że puszczą mu zwieracze. Polecam.

1 produkt

Pokaż na stronę