Wiatrówka Pistolet Browning Buck Mark URX Diabolo 4,5 mm

2.4848
001000661

Wiatrówka Browning Buck Mark URX Diabolo 4,5 mm to zaprojektowany przez amerykańskiego producenta broni pistolet pneumatyczny. Dzięki niemu nauczysz się najważniejszych zasad strzeleckich i poznasz smak zwycięstwa podczas amatorskich zmagań przyjaciółmi.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Browning
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 305.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
229,00 zł
pistolet

Pistolet Browning Buck Mark URX kal. 4,5 mm Diabolo

Klasyka i nowoczesność - te dwa słowa najlepiej opisują wiatrówkę pistolet Browning Buck Mark URX kal. 4,5 mm Diabolo, która została zaprojektowana przy współpracy z firmą Browning. Łączy ona w sobie cechy, które docenisz już po pierwszym strzale.

Połączenie klasycznego napędu sprężynowego i nowoczesnego kształtu sprawia, że broń jest elegancka oraz bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja wiatrówka będzie służyła Ci przez długie lata.

Pistolet Browning Buck Mark URX kal. 4,5 mm Diabolo

ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Umarex i Brownig to firmy z wieloletnim doświadczeniem. Ścisła współpraca, jaką udało się nawiązać obu firmą, zaowocowała stworzeniem wiatrówki spełniającej oczekiwania wymagających użytkowników.

Buck Mark URX został wykonany z połączenia wyselekcjonowanych materiałów takich jak polimery i stopy metali, przez co jest odporny na uszkodzenia i niezwykle celny. Czarna rękojeść o chropowatej strukturze jest przyjemna w dotyku, co zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach. Licencjonowane oznaczenia producenta widoczne w różnych miejscach, podkreślają wyjątkowy charakter tej broni.

Celne strzały do tarczy na strzelnicy z wiatrówki Browning

ikona

Proste rozwiązania

Jeśli jesteś początkującym strzelcem na pewno docenisz łatwość obsługi wiatrówki Buck Mark URX. Za jej napęd odpowiada sprężyna umieszczona wewnątrz, pozwalająca wystrzelić śrucinę typu Diabolo o kalibrze 4,5 mm z prędkością dochodzącą do 90 m/s. Ładownie nie sprawi problemu nawet niedoświadczonemu użytkownikowi. Wystarczy odchylić lufę, aby załadować pojedynczą śrucinę do komory.

Za wysoką celność odpowiada gwintowana lufa zainstalowana w wiatrówce. Bruzdy umieszczone w jej wnętrzu, nadają rotacje wystrzeliwanej śrucinie, przez co tor jej lotu jest bardzo stabilny.

Pistolet Browning Buck Mark URX

ikona

Przyrządy celownicze i możliwość regulacji

Buck Mark URX od firmy Umarex jest pistoletem dla każdego, kto che podnosić swoje umiejętności strzeleckie. Właśnie dlatego, producent wyposażył ten model w regulowane przyrządy celownicze. Jeśli jednak chcesz skorzystać z celownika optycznego-nic trudnego, ponieważ szyna montażowa, umożliwiająca szybką instalację dodatkowych akcesoriów znajduję się w górnej części broni.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

Pistolet Browning Buck Mark URX i tarcza strzelnicza ze śrutem BB

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent modelu Browning Buck Mark URX wyposażył ją w nowoczesny bezpiecznik automatyczny. Zabezpiecza on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Rozwiązanie to daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Pistolet Browning Buck Mark URX kal. 4,5 mm Diabolo

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4848
Kaliber [mm] 4.50
Marka Browning
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 305.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Waga [g] 680.00
Bezpiecznik Automatyczny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Pojemność magazynka [szt.] 1.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Browning Buck Mark URX Diabolo 4,5 mm