Wiatrówka Karabinek Perfecta RS26 Diabolo 4,5 mm

2.4907
001000667

Wiatrówka Karabinek Perfecta RS26 Diabolo 4,5 mm to doskonała wiatrówka dla początkujących strzelców. Dzięki niej nauczysz się poprawnej obsługi broni i podniesiesz swoje umiejętności. Wykonano ją z polimerów i wyposażono w napęd sprężynowy.

  • Długość [mm]: 1112
  • Długość lufy [mm]: 470
  • EAN: 4000844595584
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
259,00 zł
2 w 1

Karabinek Perfecta RS26 kal. 4,5 mm Diabolo

Karabinek Perfecta RS26 wyznacza nowy standard w kwestii doboru ceny do jakości. Jej polimerowe elementy posiadają ergonomiczne kształty, a ryflowana powierzchnia na łożu oraz rękojeści zapewnią pewność chwytu podczas strzału. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowego tworzywa wiatrówka waży zaledwie 3200 gramów, co czyni ją świetnym wyborem zarówno dla specjalistów jak i amatorów rozpoczynających swoją karierę ze strzelectwem. Wiatrówka perfecta RS 26 jest klasycznie łamana i posiada napęd sprężynowy. Oznacza to, że aby móc oddać strzał należy ,,złamać” lufę, a następnie wprowadzić śrucinę do komory.

Perfecta rs26

wytrzymałość

Jakość w dobrej cenie

Precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów powoduje że karabinek RS 26 pewnie leży w dłoni, a użytkownik odnosi odczucie obcowania ze sprzętem wysokiej jakości w stosunku do niskiej ceny. Dodatkowym atutem wiatrówki jest kompensator na końcu lufy, który niweluje zawirowania powietrza wokół śruciny, zapewniając tym samym większą precyzję strzału.

cel

gwintowana lufa

Celność

Lufa RS26 posiada wewnątrz bruzdowania, dzięki którym śrut wprawiany jest w stabilizujący ruch wirowy. Zapewnia to celność na duże dystanse. Kolejnym atutem wiatrówki jest też obecności nacięć montażowych o uniwersalnym rozmiarze na górnej części komory sprężyny. Pozwala to na montaż dowolnego urządzenia celowniczego zgodnego ze standardem.

wiatrówka rs26

wydajność

Ergonomia

Dla ułatwienia strzelania, kolbę karabinka wyposażono w obustronną uniwersalną bakę policzkową oraz gumową stopkę na końcu kolby. Dzięki niej przymierzanie się do strzału stanie się intuicyjne, a samo strzelanie stanie się przyjemniejsze podczas wielogodzinnych sesji.

szyna 11mm i przyrządy celownicze truglo fiber optic

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm]1112
Długość lufy [mm]470
EAN4000844595584
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4907
MarkaPerfecta
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeBrak
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustTak
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Waga [g]3200
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Perfecta RS26 Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: