Wiatrówka Pistolet Perfecta S3 Diabolo 4,5 mm

2.4930
001000669

Wiatrówka Perfecta S3 Diabolo 4,5 mm to klasyczny pistolet łamany, idealny dla początkujących użytkowników. Jest niezwykle prosty w obsłudze, przez co doceni go każdy, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze strzelectwem.

  • Marka: Perfecta
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 1000.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 346.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 199,00 zł Regular Price 259,00 zł
Brak w magazynie
001000669
pistolet

Pistolet Perfecta S3 kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Perfecta S3 kal. 4,5 mm Diabolo to niezawodna klasyczna konstrukcja w nowoczesnym wydaniu. Dzięki prostej konstrukcji i mocnemu mechanizmowi sprężynowemu otrzymujesz doskonałe osiągi i wyjątkową celność. Pistolet otrzymał gwintowaną lufę na śrut 4,5 mm Diabolo, zapewniającą płaski oraz stabilny tor lotu pocisku. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się w strzelectwie rekreacyjnym oraz sportowym.

Sprawdź jak wiatrówka pistolet Perfecta S3 kal. 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
mechanizm

Nowoczesne wykonanie, klasyczna jakość

Sprężynowy system napędu to najbardziej klasyczny, niezawodny i wydajny ze wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań. Wiatrówka Perfecta S3 oparta na tym systemie charakteryzuje się dużą celnością i niezawodnym działaniem.

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodną, anatomicznie wyprofilowaną rękojeść z tworzywa ABS, wykończono w kolorze czarnym. Ma ona ergonomiczny kształt oraz teksturowaną strukturę, zapobiegającą ślizganiu się dłoni.

Pistolet Perfecta S3

ikona

Niesamowicie prosta obsługa

Dzięki dużej wadze i anatomicznemu projektowi Perfecta S3 doskonale leży w dłoni. Komfortowa obsługa jest tu kluczem do celnego strzelania, dlatego proces załadunku i oddania strzału maksymalnie uproszczono. W efekcie wprawny strzelec jest w stanie błyskawicznie oddawać celne strzały raz za razem, bez dodatkowego rozpraszanie uwagi.

Perfecta S3

ikona

Ekstremalna moc i prędkość wylotowa

Firma Umarex w wiatrówce Perfecta S3 zastosowała klasyczne założenia projektowe i sprawdzone rzemieślnicze technologie. Dzięki potężnej sprężynie i tłokowi o dużej średnicy udało się stworzyć konstrukcję generującą energię strzału 5 J. W efekcie rozpędza ona śrut do prędkości wylotowej równej 130 m/s. Ładownie odbywa się poprzez "złamanie" lufy. Jednocześnie jej odchylenie naciąga sprężynę i przygotowuje mechanizm do strzału. Śrut wprowadzany jest bezpośrednio do lufy-jej powrót do pozycji początkowej oznacza, że pistolet jest gotowy do oddania strzału.

Strzelcy w czasie strzelania z wiatrówki Umarex

ikona

Regulowane przyrządy celownicze

Perfecta S3 jest pistoletem łatwym w obsłudze. Firma Umarex wyposażyła ten model w regulowane przyrządy celownicze. Ustawienie szczerbinki odbywa się w pionie oraz poziomie za pomocą dwóch pokręteł, przez co strzelec może na bieżąco korygować celność strzałów.

Umarex Perfecta S3 regulowana szczerbinka

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Perfecta
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 1000.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 346.00
EAN 4000844412669
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 2.4930
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Perfecta S3 Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.