Wiatrówka Pistolet Perfecta S3 Diabolo 4,5 mm

2.4930
001000669

Wiatrówka Perfecta S3 Diabolo 4,5 mm to klasyczny pistolet łamany, idealny dla początkujących użytkowników. Jest niezwykle prosty w obsłudze, przez co doceni go każdy, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze strzelectwem.

  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Marka: Perfecta
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 346.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 1.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 199,00 zł Regular Price 259,00 zł
pistolet

Pistolet Perfecta S3 kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Perfecta S3 kal. 4,5 mm Diabolo to niezawodna klasyczna konstrukcja w nowoczesnym wydaniu. Dzięki prostej konstrukcji i mocnemu mechanizmowi sprężynowemu otrzymujesz doskonałe osiągi i wyjątkową celność. Pistolet otrzymał gwintowaną lufę na śrut 4,5 mm Diabolo, zapewniającą płaski oraz stabilny tor lotu pocisku. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się w strzelectwie rekreacyjnym oraz sportowym.

Sprawdź jak wiatrówka pistolet Perfecta S3 kal. 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
mechanizm

Nowoczesne wykonanie, klasyczna jakość

Sprężynowy system napędu to najbardziej klasyczny, niezawodny i wydajny ze wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań. Wiatrówka Perfecta S3 oparta na tym systemie charakteryzuje się dużą celnością i niezawodnym działaniem.

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodną, anatomicznie wyprofilowaną rękojeść z tworzywa ABS, wykończono w kolorze czarnym. Ma ona ergonomiczny kształt oraz teksturowaną strukturę, zapobiegającą ślizganiu się dłoni.

Pistolet Perfecta S3

ikona

Niesamowicie prosta obsługa

Dzięki dużej wadze i anatomicznemu projektowi Perfecta S3 doskonale leży w dłoni. Komfortowa obsługa jest tu kluczem do celnego strzelania, dlatego proces załadunku i oddania strzału maksymalnie uproszczono. W efekcie wprawny strzelec jest w stanie błyskawicznie oddawać celne strzały raz za razem, bez dodatkowego rozpraszanie uwagi.

Perfecta S3

ikona

Ekstremalna moc i prędkość wylotowa

Firma Umarex w wiatrówce Perfecta S3 zastosowała klasyczne założenia projektowe i sprawdzone rzemieślnicze technologie. Dzięki potężnej sprężynie i tłokowi o dużej średnicy udało się stworzyć konstrukcję generującą energię strzału 5 J. W efekcie rozpędza ona śrut do prędkości wylotowej równej 130 m/s. Ładownie odbywa się poprzez "złamanie" lufy. Jednocześnie jej odchylenie naciąga sprężynę i przygotowuje mechanizm do strzału. Śrut wprowadzany jest bezpośrednio do lufy-jej powrót do pozycji początkowej oznacza, że pistolet jest gotowy do oddania strzału.

Strzelcy w czasie strzelania z wiatrówki Umarex

ikona

Regulowane przyrządy celownicze

Perfecta S3 jest pistoletem łatwym w obsłudze. Firma Umarex wyposażyła ten model w regulowane przyrządy celownicze. Ustawienie szczerbinki odbywa się w pionie oraz poziomie za pomocą dwóch pokręteł, przez co strzelec może na bieżąco korygować celność strzałów.

Umarex Perfecta S3 regulowana szczerbinka

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.4930
Marka Perfecta
Kaliber [mm] 4.50
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 346.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Dołączone akcesoria Brak
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Przeładowanie Manualne
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Waga [g] 1000.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844412669
Pojemność magazynka [szt.] 1.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Perfecta S3 Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: