Wiatrówka Hammerli Firefox 500 + ZESTAW Śrut 2 x 500 szt

2.4940-1.SET
001000672

Nie możesz doczekać się rozpoczęcia treningu ? Sprawdź wiatrówkę Hammerli Firefox 500 z dołączonym zestawem śrutu Umarex Cobra 2 x 500 szt. Śrut spiczasty będzie idealny do strzelania na średnie i dalekie dystanse. Aby ułatwić Ci trening jeszcze bardziej, razem z karabinkiem otrzymasz lunetę 3-7x20.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Dołączone akcesoria: Luneta 3-7 x 20
 • Długość [mm]: 1129
 • Długość lufy [mm]: 420
 • EAN: 4000844429414
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
2 w 1

Karabinek Hammerli Firefox 500 Set kal. 4,5 mm Diabolo

Firefox 500 kal. 4.5 mm Diabolo od Hammerli to sprężynowa, jednostrzałowa i niezawodna wiatrówka wyposażona w gwintowaną lufę. Wszystkie miejsca chwytu oraz kolba pokryte są antypoślizgowym polimerem.

Wyprodukowany dla Hammerli przy współpracy z renomowaną firmą Umarex karabinek jest kierowany zarówno do profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z bronią pneumatyczną. 

Hammerli Firefox 500 kal. 4,5 mm

precyzja

Mechaniczne przyrządy celownicze

System celowania wiatrówki Hammerli Firefox 500 Set oparty jest o klasyczną muszkę oraz szczerbinkę. W ich skład wchodzą elementy światłowodów wspierające Cię zawsze, kiedy strzelasz. Nawet w sytuacjach, którym towarzyszy słabsze oświetlenie. Dodatkowo w zestawie znajduje się luneta 3-7 x 20, dzięki której znacznie zwiększysz swoją celność na dalekim dystansie.

przyrządy celownicze

wydajność

Uniwersalność oraz wszechstronność 

Dzięki szynie montażowej 11 mm możesz rozbudować wiatrówkę Hammerli Firefox 500 Set o dodatkowe akcesoria w postaci optyki celowniczej, laserowej czy innych przydatnych elementów. Na końcu lufy znajduje się kompensator, nie tylko regulujący energię odrzutu, ale poprzez dodatkową szynę akcesoryjną dający Ci możliwość montażu dodatkowych akcesoriów. 

Szyna montażowa

wytrzymałość

Silna i delikatna

Dzięki niewielkiej energii kinetycznej wynoszącej  7,5 J i lekkiej sprężynie nie jest wymagana duża siła potrzebna do naciągnięcia wiatrówki. Jednocześnie Firefox 500 posiada wysoką prędkość początkową 175 m/s nadającą śrucinie płaski tor lotu, dając Ci pewność, że pocisk zawsze doleci do celu.

Dodatkowo gumowa stopka na końcu kolby amortyzuje odrzut zmniejszając zmęczenie ramion podczas oddawania strzałów. Zwiększa tym samym komfort obsługi wiatrówki, nawet podczas długiego treningu.

celność i komfort obsługi

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa

Hammerli Firefox 500 wyposażony jest w automatyczny bezpiecznik – po każdym naciągnięciu broni mechanizm jest blokowany samoistnie. Podczas wprowadzenia do komory nowej śruciny, należy za każdym razem dezaktywować omawiany bezpiecznik. W ten sposób firma Hammerli zadbała o Twoje bezpieczeństwo niwelując zagrożenie ze strony niekontrolowanego strzału. 

automatyczny bezpiecznik

luneta

Mocna luneta karabinku Hammerli Firefox 500 Set

W zestawie z wiatrówką Hammerli Firefox 500 otrzymujesz lunetę 3-7x20. Oferuje ona nawet 7-krotne powiększenie. Oznacza to, że z jej pomocą udoskonalisz umiejętności w strzelaniu na daleki dystans i poprawisz swoją celność. Krzyż celownika można regulować przy pomocy dwóch śrub, dopasowując nastawę do celności broni. Co więcej, aby przedłużyć Ci przyjemność ze strzelania, do wiatrówki załączone są dwa opakowania śrutu Diabolo.

automatyczny bezpiecznik

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Luneta 3-7 x 20
Długość [mm] 1129
Długość lufy [mm] 420
EAN 4000844429414
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 2.4940-1.SET
Marka Hammerli
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 1
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 175
Regulowany spust Tak
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 3000
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Hammerli Firefox 500 + ZESTAW Śrut 2 x 500 szt
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Super sprzęt do ćwiczeń

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: