Wiatrówka Karabinek Hammerli Force 600 Combo Wood 4,5 mm

2.4943
001000673

Cenisz elegancje drewna ? Na pewno docenisz wykonanie karabinku pneumatycznego Hammerli Force 600 Combo Wood 4,5 mm. Ta stworzona z drewna i metalu wiatrówka, posiada napęd sprężynowy. W zestawie otrzymasz lunetę celowniczą 4x32.

  • Materiał korpusu: Metalowo - drewniany
  • Marka: Hammerli
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1100.00
  • Długość lufy [mm]: 480.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 699,00 zł
2 w 1

Karabinek Hammerli Hunter Force 600 Combo Wood kal. 4,5mm Diabolo

Jeśli szukasz eleganckiej wiatrówki, która pozwoli Ci trenować w każdych warunkach, wybierz Force Combo 600 od Hammerli. Dzięki niej będziesz mógł trenować i rozwijać swoje umiejętności bez przeszkód, a dzięki dołączonej do zestawu lunecie 4x32 każdy Twój strzał będzie trafiał w cel.

Prezentowany karabinek, charakteryzuje się prostymi rozwiązaniami i designem, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Zastosowanie wydajnej sprężyny oraz klasycznego systemu naciągu ułatwiło obsługę, oraz ograniczyło czynności serwisowe do minimum.

Hammerli Black Force 880 kal. 5,5mm

wydajność

Nowoczesna technologiaw połączeniu e elegancją

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma Hammerli stworzyła wiatrówkę, która idealnie łączy elegancję z wysoką jakością wykonania. Hammerli Hunter Force 600 posiada solidnie spasowane elementy, wykonane ze stali i szlachetnego drewna, współgrają ze sobą i gwarantują wysoką jakość wykonania. Wiatrówka posiada ryflownia na chwycie i łożu zapobiegające ślizganiu się jej w dłoni oraz gumową stopę amortyzującą wystrzał i poprawiającą wygodę w trakcie celowania.

Mechaniczne przyrządy celownicze zostały zainstalowane na lufie oraz przedniej części tłoka. części broni. Regulowana szczerbinka i stała muszka, wykonane w technologi Tru-Glo posiadają elementy światłowodowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz skutecznie strzelać nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

odporność na warunki atmosferyczne

gwintowana lufa

Celne prowadzenie ognia

Wielką zaletą wiatrówki Hunter Force 600 Combo Wood jest precyzyjna lufa o długości 480 mm. Wykonano ją przy użyciu nowoczesnych maszyn skrawających i wyposażono w bruzdy. Dzięki nim, wystrzelona śrucina typu Diabolo o kalibrze 4,5 mm, wpada w ruch wirowy osiągając prędkość wylotową dochodząca do 170 m/s. Ruch ten stabilizuje tor lotu, poprawiając celność.

Prezentowany karabinek jest idealny do strzelania na średnie i dalsze odległości. Aby było to proste i wygodne, wyposażono go w 2 szyny o szerokości 11 mm, pozwalające na zainstalowanie dołączonej do zestawu lunety Hammerli. Posiada ona przybliżenie wynoszące 4x32.

automatyczny bezpiecznik i kontrola

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo karabinku Hammerli Hunter Force 600 Combo Wood

Dużym atutem wiatrówki Hammerli Hunter Force 600 jest obecność bezpiecznika nastawnego w postaci przełącznika z oznakowaniem broni zabezpieczonej i odbezpieczonej, ulokowanego w tylnej części komory sprężyny. Strzelec może z łatwością dosięgnąć go kciukiem, co zapewnia 100% bezpieczeństwo w trakcie użytkowania wiatrówki.

szyna 11mm i przyrządy celownicze truglo fiber optic

 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Kod producenta 2.4943
Marka Hammerli
Kaliber [mm] 4.50
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1100.00
Długość lufy [mm] 480.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Dołączone akcesoria Brak
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Przeładowanie Manualne
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Prędkość początkowa [m/s] 175.00
Waga [g] 3130.00
Bezpiecznik Automatyczny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Łoże Drewniane
Regulowany spust Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Montaż celownika Tak
EAN 4000844414151
Pojemność magazynka [szt.] 1.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Hammerli Force 600 Combo Wood 4,5 mm
Polecane produkty: