Wiatrówka Pistolet Hammerli Firehornet Diabolo 4,5 mm

2.4951
001000675

Jeśli jesteś zwolennikiem strzelania z broni krótkiej, wypróbuj pistolet Hammerli Firehornet Diabolo 4,5 mm. Ta doskonała niemiecka konstrukcja, pozwoli Ci osiągnąć przewagę w amatorskich zawodach w gronie przyjaciół. Wyposażona w łamaną lufę wiatrówka, wystrzeliwuje śrucinę z prędkością dochodzącą do 150 km/h.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 373
  • Długość lufy [mm]: 117
  • EAN: 4000844427304
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
469,00 zł
pistolet

Pistolet Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo

Pistolet Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo to klasyczna wiatrówka sprężynowa. Wszechstronna i zaprojektowana tak aby dawać jak najwięcej radości. Dzięki prostej konstrukcji i wytrzymałym materiałom, znakomicie sprawdzi się podczas rekreacyjnego strzelania.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Hammerli Firehornet Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu

Sprężynowy system napędu to najbardziej klasyczny ze wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku. Wiatrówka Hammerli Firehornet oparta na tym systemie charakteryzuje się dużą celnością i niezawodnym działaniem.

Wszystkie elementy narażone na wysokie przeciążania, występujące podczas strzelania są wykonane z metalu. Wygodna rękojeść w kolorze czarnym ma ergonomiczny kształt, a chropowata struktura zapobiega ślizganiu się dłoni. Duży kabłąk spustowy pozwala na strzelanie w rękawiczkach.

Śrut Diabolo do wiatrówki Hammerli Firehornet

ikona

Proste rozwiązania

Hammerli Firehornet pewnie leży w dłoni dzięki swojej sporej wadze. Zapewnia to dużą powtarzalność strzałów. System zmniejszający odrzut broni po oddanym strzale, dodatkowo wspomaga strzelca, zwiększając wygodę użytkowania.

Pistolet Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo

ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Firma Hammerli zastosowała klasyczne założenia projektowe. Dzięki wykorzystaniu napędu sprężynowego, o dobrych parametrach technicznych, udało się stworzyć bardzo celną konstrukcję. Jej ładownie odbywa się poprzez odchylenie rączki zamka i wprowadzenie śruciny do komory. Ruch lufy podczas tego procesu napina sprężynę. Na celność w znacznym stopniu wpływa gwintowana lufa, w którą wyposażono wiatrówkę. Dzięki długiej lufie prędkość początkowa śruciny może wynieść około 150 m/s.

Wiatrówka Hammerli na stole i rozsypany śrut

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył wiatrówkę Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo w bezpiecznik manualny. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Rozwiązanie to daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Pistolet Hammerli Firehornet Diabolo

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Hammerli Firehornet kal. 4,5 mm Diabolo jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent wyposażył ten model w regulowane przyrządy celownicze. Ich ustawienie jest proste, przez co strzelec może na bieżąco korygować celność strzałów. Oprócz standardowych przyrządów celowniczych istnieje możliwość montażu dodatkowego celownika optycznego, poprzez szynę umiejscowioną na górnej części broni.

Tarcza strzelnicza do treningu strzeleckiego

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 373
Długość lufy [mm] 117
EAN 4000844427304
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 2.4951
Marka Hammerli
Materiał korpusu Metalowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 1
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 150
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 1430

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Pistolet Hammerli Firehornet Diabolo 4,5 mm
Polecane produkty: