Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mm

2.4982
001000681

Rozpocznij swoją przygodę ze strzelectwem dzięki znakomitej wiatrówce łamanej Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mm. Ten klasyczny karabinek wykonany z drewna i metalu umożliwia skuteczny trening w każdych warunkach. Moc dochodząca do 240 m/s sprawia, że doskonale poradzi sobie podczas strzelania na dalekie dystanse.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - drewniany
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Browning
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1100.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 478,98 zł Regular Price 749,00 zł
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mm

Jeśli cenisz elegancję i klasyczne kształty to Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mm powinna przypaść Ci do gustu. Karabinek powstał poprzez przy współpracy koncernu Umarex oraz koncernu Browning - tego samego, który zajmuje się również wykonywaniem broni palnej. Dzięki doświadczeniu obu firm powstała elegancka wiatrówka łamana. Drewniane łoże oraz kolba nadają wiatrówce prestiżowego wyglądu. 

Sprawdź, jak wiatrówka karabinek Browning X-Blade Hunter Wood wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Wysoka jakość wykonania

Wiatrówka Browning X-Blade Hunter Wood została wykonana tak, aby swoją linią i wykonaniem nawiązywać do tradycyjnych wiatrówek łamanych w drewnianej oprawie. Zadbano przy tym, aby każdy element wiatrówki był wykonany z jak największą dokładnością i precyzją. Chwyt oraz przednie łoże dodatkowo wyposażono w specjalne ryflowania poprawiające chwyt, oraz zwiększające komfort podczas strzelania w rękawiczkach. 

jakość wykonania i klasyczny wygląd

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa

Browning X-Blade Hunter Wood wyposażony został w odpowiednie zabezpieczenia. Mają one postać przełącznika z tyłu komory tłoka, który aktywuje się przy każdym złamaniu lufy wiatrówki. Gdy załadujesz już wiatrówkę, przed przystąpieniem do pierwszego strzelania należy go przycisnąć i dezaktywować. Jego umiejscowienie jest też bardzo intuicyjne. 

Browning X-Blade Hunter Wood

precyzja

Proste przyrządy celownicze Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mm

W wiatrówce X-Blade Hunter Wood zastosowano klasyczną formę celowników w postaci nieregulowanej muszki oraz szczerbinki z regulacją w pionie i poziomie. Dodatkowo, aby ułatwić strzelanie podczas niesprzyjającej aury lub w godzinach wieczornych do przyrządów celowniczych dodano światłowody typu TruGlo. Jeśli jednak chciałbyś ulepszyć swoją wiatrówkę to masz możliwość to zrobić za pomocą szyny akcesoryjnej 11 mm umiejscowionej na górnej części tłoka. Pozwala ona na montaż opcjonalnej optyki bądź kolimatora. 

szyna 11mm i przyrządy celownicze truglo

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - drewniany
Kod producenta 2.4982
Kaliber [mm] 4.50
Marka Browning
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1100.00
Długość lufy [mm] 442.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu Sprężyna
Prędkość początkowa [m/s] 240.00
Waga [g] 3040.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Regulowany spust Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Montaż celownika Tak
EAN 4000844595706
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
Łoże Drewniane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade Hunter Wood 4,5 mm