Airsoft Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy

2.5107
001000694

Jeśli jeszcze nie zaznałeś radości płynącej z rozgrywek ASG, czas to zmienić. Wypróbuj klasyczny pistolet Walther PPQ 6 mm ASG o napędzie sprężynowym. Jest to znakomita i realistycznie wykonana replika dla początkujących pasjonatów Airsoftu. W zestawie otrzymasz paczkę kulek BB.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metal
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Hop-Up: Tak
  • Przeładowanie: Manualne
  • Przyrządy celownicze: Stałe
Przewiń do pełnej specyfikacji
139,99 zł
pistolet

Pistolet Walther PPQ kal. 6 mm BB

Pistolet Walther PPQ kal. 6 mm BB to nowoczesna konstrukcja bezkurkowa, nieformalny następca pistoletu Walther P-99. Jest on konstrukcją niezwykle kompaktową, lekką i poręczną oraz dostosowaną dla strzelców lewo i praworęcznych. Pistolet jest często używany przez różnorodne formacje specjalne jak również użytkowników cywilnych. Replika została odtworzona z dbałością o każdy szczegół względem palnego oryginału.

Pistolet Walther PPQ kal. 6 mm BB

mechanizm

Sprężynowe zasilanie

Firma Umarex zdecydowała się w pistolecie Walther PPQ na zastosowanie tradycyjnego napędu sprężynowego. Było to podyktowane potrzebą stworzenia prostego i niezawodnego pistoletu ASG. Replika nadaje się do różnych typów rozgrywek i jest dedykowana głównie dla początkujących graczy. Naciąg broni odbywa się za pomocą ruchomego zamka napinającego wewnętrzny mechanizm sprężynowy.

W związku z zastosowanym mechanizmem pistolet należy ręcznie przeładować po oddaniu każdego strzału.

Strzelec z pistoletem ASG Walther PPQ

łatwa obsługa

Pistolet wiernie odtwarzający oryginał

W replice pistoletu Walther PPQ wiernie oddano kształt i fakturę chwytu oraz umiejscowienie manipulatorów. Aby broń była bezpieczna w każdych warunkach, zainstalowano na języku spustowym bezpiecznik automatyczny. Dzięki niemu strzelec ma pewność, że broń nie wypali podczas upadku lub kiedy nie będzie użytkowana.

Pistolet ASG Umarex Walther PPQ

nowość

Nowoczesna i wygodna konstrukcja

Masa pistoletu nie przekracza 515 gram, przy długości jedynie 180 mm. Chwyt posiada wygodną i ergonomiczną teksturę, ułatwiającą trzymanie pistoletu. Zasilanie odbywa się z 14 strzałowego magazynka wpinanego w rękojeść. Przycisk do zwalniania magazyna ma postać skrzydełka wkomponowanego w obrys kabłąka spustu.

Prędkość wystrzelonej kuli wynosi 72 m/s. Energia wylotowa nie przekracza 0.5 dżula. Pistolet idealnie nadaje się więc do rozgrywek na bliskim dystansie typu CQB.

Pistolet Walther PPQ

 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metal
Kod producenta 2.5107
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Bezpiecznik Automatyczny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Single Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy