Airsoft Pistolet Walther P99 6 mm ASG Sprężynowy

2.5543
001000700
Dla młodych fanów Airsoftu rozpoczynających przygodę ze strzelectwem przygotowaliśmy pistolet Walther P99 6 mm ASG o napędzie sprężynowym. Jego prosta konstrukcja, doskonale odzwierciedlająca prawdziwą broń palną, pomoże Ci nauczyć się prawidłowej obsługi broni. W zestawie dwa magazynki oraz paczka kulek.
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 180
 • EAN: 4000844412492
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
Produkt dostępny
001000700
pistolet

Pistolet Walther P99 kal. 6 mm BB

Pistolet Walther P99 kal. 6 mm BB to sprężynowa replika broni szeroko wykorzystywanego przez służby mundurowe na całym świecie - w tym przez Polską policję. Replika charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości polimeru. Dodatkowo pistolet wyposażono w znajdującą się pod lufą szynę montażową, umożliwiając w ten sposób rozszerzenie zestawu o dodatkowe akcesoria w postaci latarki czy celownika laserowego.

Replika ta ze względu na niewielką siłę i prostą obsługę jest szczególnie polecana jest osobom, rozpoczynającym swoją przygodę z ASG.

Sprawdź jak pistolet Walther P99 kal. 6 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
magazynek

Dwa rodzaje magazynków

W zależności od tego jakie w jakiej rozgrywce bierzemy udział, firma Umarex daje nam wybór - dwa magazynki pozwalają dostosować broń P99 do sytuacji. Pierwszy w standardzie Mid-cap o pojemności dwunastu kulek oraz Hi-cap umożliwiający załadowanie aż stu kulek. W efekcie możesz trenować dłużej, bez konieczności ciągłej wymiany magazynków.

Magazynki do pistoletu Walther P99

precyzja

Możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria

Replika P99 standardowo wyposażona jest w przyrządy celownicze w postaci nieregulowanej muszki i szczerbinki. Jednak dzięki zastosowaniu szyny montażowej masz możliwość zwiększyć wszechstronność pistoletu poprzez montaż laserowego wskaźnika celu lub latarki do walki w ciemnych pomieszczeniach. Prędkość początkowa kulki to około 90 m/s, co daje odpowiednią nośność na krótkich dystansach do 10 metrów.

Ponadto, w tylnej części zamka - zupełnie jak w palnym oryginale - znajduje się wskaźnik napięcia sprężyny repliki, który informuje Cię o gotowości do oddania strzału. Jeżeli chcemy zwolnić sprężynę bez oddawania strzału możemy użyć decockera (zwalniacza napiętego mechanizmu) umiejscowionego w górnej części zamka.

Pistolet Walther P99 na tle tarczy strzeleckiej

wytrzymałość

Wytrzymała konstrukcja

Pistolet Walther P99 wykonano głównie z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu polimeru o wysokiej jakości i wytrzymałości masz pewność, że replika jest odporna na naprężenia czy czy niskie temperatury. Oprócz tego docenisz jej wytrzymałość na drobne uszkodzenia i otarcia, na które może być narażona w trakcie rozgrywki.

Strzele ASG z pistoletem Walther

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 180
EAN 4000844412492
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.5543
Marka Walther
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 100
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 90
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 290

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther P99 6 mm ASG Sprężynowy
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Polecam zakup. Świetny pistolet sprężynowy dla początkującego

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: