Airsoft Pistolet Walther P99 6 mm ASG Sprężynowy

2.5543
001000700
Dla młodych fanów Airsoftu rozpoczynających przygodę ze strzelectwem przygotowaliśmy pistolet Walther P99 6 mm ASG o napędzie sprężynowym. Jego prosta konstrukcja, doskonale odzwierciedlająca prawdziwą broń palną, pomoże Ci nauczyć się prawidłowej obsługi broni. W zestawie dwa magazynki oraz paczka kulek.
 • Materiał korpusu: Polimerowy
 • Kaliber [mm]: 6.00
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Długość [mm]: 180.00
 • Ilość strzałów z jedn zas: 1.00
 • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
pistolet

Pistolet Walther P99 kal. 6 mm BB

Pistolet Walther P99 kal. 6 mm BB to sprężynowa replika broni szeroko wykorzystywanego przez służby mundurowe na całym świecie - w tym przez Polską policję. Replika charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości polimeru. Dodatkowo pistolet wyposażono w znajdującą się pod lufą szynę montażową, umożliwiając w ten sposób rozszerzenie zestawu o dodatkowe akcesoria w postaci latarki czy celownika laserowego.

Replika ta ze względu na niewielką siłę i prostą obsługę jest szczególnie polecana jest osobom, rozpoczynającym swoją przygodę z ASG.

Sprawdź jak pistolet Walther P99 kal. 6 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
magazynek

Dwa rodzaje magazynków

W zależności od tego jakie w jakiej rozgrywce bierzemy udział, firma Umrex daje nam wybór - dwa magazynki pozwalają dostosować broń P99 do sytuacji. Pierwszy w standardzie Mid-cap o pojemności dwunastu kulek oraz Hi-cap umożliwiający załadowanie aż stu kulek. W efekcie możesz trenować dłużej, bez konieczności ciągłej wymiany magazynków.

Magazynki do pistoletu Walther P99

precyzja

Możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria

Replika P99 standardowo wyposażona jest w przyrządy celownicze w postaci nieregulowanej muszki i szczerbinki. Jednak dzięki zastosowaniu szyny montażowej masz możliwość zwiększyć wszechstronność pistoletu poprzez montaż laserowego wskaźnika celu lub latarki do walki w ciemnych pomieszczeniach. Prędkość początkowa kulki to około 90 m/s, co daje odpowiednią nośność na krótkich dystansach do 10 metrów.

Ponadto, w tylnej części zamka - zupełnie jak w palnym oryginale - znajduje się wskaźnik napięcia sprężyny repliki, który informuje Cię o gotowości do oddania strzału. Jeżeli chcemy zwolnić sprężynę bez oddawania strzału możemy uzyć decockera (zwalniacza napiętego mechanizmu) umiejscowionego w górnej części zamka.

Pistolet Walther P99 na tle tarczy strzeleckiej

wytrzymałość

Wytrzymała konstrukcja

Pistolet Walther P99 wykonano głównie z tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu polimeru o wysokiej jakości i wytrzymałości masz pewność, że replika jest odporna na naprężenia czy czy niskie temperatury. Oprócz tego docenisz jej wytrzymałość na drobne uszkodzenia i otarcia, na które może być narażona w trakcie rozgrywki.

Strzele ASG z pistoletem Walther

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.5543
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Dołączone akcesoria Brak
Przyrządy celownicze Stałe
Przeładowanie Manualne
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj napędu Sprężyna
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Waga [g] 290.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Hop-Up Nie
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844412492
Pojemność magazynka [szt.] 100.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther P99 6 mm ASG Sprężynowy
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Polecam zakup. Świetny pistolet sprężynowy dla początkującego

1 produkt

Pokaż na stronę