Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG CO2

2.5561
001000701

Klasyczna replika o napędzie sprężynowym już Ci nie wystarcza ? Ponieś poprzeczkę ze znakomitym pistolet Heckler & Koch USP 6 mm o napędzie gazowym CO2. Jest on zasilany sprężonym dwutlenkiem węgla z kapsuł 12 gramowych. Posiada realistyczną budowę i system Hop-Up. W zestawie znajduje się paczka kulek typu BB.

  • Marka: Heckler & Koch
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 970.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 192.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
269,00 zł
Produkt dostępny
001000701
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB - ASG CO2

Oto replika pistoletu Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB - jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie modeli pistoletów. Firma Umarex w ścisłej współpracy z marką Heckler und Koch stworzyła ten rewelacyjny pistolet, którego zasilanie odbywa się za pomocą dwunastogramowej kapsuły CO2. Aby dodać realizmu konstrukcji, replikę wyposażono w szkielet z wysokiej klasy polimeru ABS, wszelkie manipulatory czy oznaczenia producenta. Replika ta świetnie sprawdzi się na małych i średnich dystansach.

Pistolet jest stosunkowo lekki i doskonale wyważony. Wyposażony został we własną szynę akcesoryjną, do której możemy zamocować celownik laserowy bądź latarkę. Wszystkie detale i jakość nie pozostawiają wątpliwości, że masz do czynienia z modelem z wyższej półki.

 

Heckler & Koch USP kal. 6mm BB

Łatwa obsługa

Wierność oryginałowi

Dzięki starannemu wykonaniu, przy użyciu materiałów zbliżonych jak w planym oryginale, zaskoczy Cię jak łatwo pomylić pistolet Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB z jego wersją bojową. Replika dobrze leży w dłoni, czego zasługą jest fakturowana teksturę chwytu. Podobnie jak w oryginalnym modelu, zwalniacz magazynka w postaci niewielkiej dźwigni został wkomponowany w kabłąk spustowy. Dodatkowo logo i oznaczenia producenta podkreślają rasowy rodowód repliki.

Pistolet ASG USP

CO2

Niezwykle mocny w swojej klasie

Wysoka jakość wykonania  USP kal. 6 mm BB  ASG przekłada się na doskonałe warunki strzeleckie. Dzięki zasilaniu sprężonego CO2, energia wylotowa wynosi około 2 J, co daje bardzo wysoką prędkość początkową kulki oscylującą w granicach 420 FPS. System Hop-Up dodatkowo poprawia trajektorię lotu śruciny, co w znaczący sposób wpływa na skuteczny zasięg pistoletu.

Kapsuły CO2 do do USP

polimer

Jakość wykonania

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego stopu polimeru możesz mieć pewność, że replika jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Docenisz też niewrażliwość pistoletu na uszkodzenia, na które może być narażony w trakcie treningu. Ponadto materiał ABS jest w znacznym stopniu niewrażliwy na zarysowania, co ma znaczenie, jeśli dbasz o estetykę i jakość broni.

Strzelcy ASG w czasie rozgrywki

precyzja

Celność i szybkość

Replika standardowo wyposażona jest w przyrządy celownicze w postaci stałej muszki i szczerbinki. Dzięki zastosowaniu specjalnej szyny montażowej masz możliwość rozbudowania broni o dodatkowe akcesoria. Zwiększysz też celność strzałów, instalując np. laserowy wskaźnik celu. Zastosowany system semi-auto pozwala na prowadzenie ostrzału celów bez konieczności ciągłego przeładowywania broni.

Pistolet Heckler & Koch USP

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Heckler & Koch
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 970.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 192.00
EAN 4000844414083
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Kod producenta 2.5561
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG CO2
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.