Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm ASG Sprężynowy

2.5620
001000703

Wypróbuj karabin Heckler & Koch G36 C 6 mm ASG o napędzie sprężynowym. Zbudowano go z solidnych materiałów i wyposażono w zestaw szyn montażowych i składaną kolbę. W komplecie otrzymasz również okulary ochronne, celownik kolimatorowy oraz paczkę kulek typu BB.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 716
  • EAN: 4000844426277
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gearbox: Standardowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,00 zł Regular Price 399,00 zł
DostępnyDostępny
001000703
2 w 1

Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm ASG Sprężynowy

Przedstawiamy replikę niemieckiego karabinka H&K G36C będącego standardowym wyposażeniem wojsk niemieckich. Karabinek G36 C powstał jako krótsza i lżejsza wersja klasycznego G36 K. Jego przeznaczeniem jest walka w ciasnych pomieszczeniach oraz na krótkich dystansach. sprawdzi się zatem na rodzajach rozgrywek typu CQB, gdzie kompaktowe rozmiary posiadanej repliki są doceniane. Aby karabinek G36 C był zgodny z palną wersją, zastosowano w nim identyczne materiały oraz polimerowy szkielet uzupełniony o metal.

Sprawdź, jak Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm ASG Sprężynowy wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
bezpieczeństwo

Bezpiecznik skrzydełkowy

Karabinek H&K G36 C 6 mm ASG posiada bezpiecznik umieszczony nad chwytem pistoletowym i ma postać 45-stopniowego przełącznika. Ze względu na to, że prezentowana wersja karabina zasilana jest za pomocą wewnętrznej sprężyny, broń może strzelać jedynie ogniem pojedynczym. Replikę każdorazowo należy przeładować po oddaniu jednego strzału. Przełącznik będący tutaj bezpiecznikiem jest łatwo osiągalny za pomocą kciuka bez konieczności odrywania wzroku od celu. 

Żołnierze w zaroślach z bronią ASG

wydajność

Możliwość rozbudowy dzięki szynie akcesoryjnej

Karabinek G36 C ASG jest wyposażony w zestaw szyn montażowych w standardzie 22 mm. Znajdują się one na chwycie transportowym oraz przednim łożu. Pozwalają na zamocowanie dodatkowej optyki w postaci celownika holograficznego lub kolimatorowego. Mniejsze szyny po bokach przedniego łoża można wykorzystać do mocowania latarki bądź celownika laserowego. Karabinek standardowo wyposażony jest w celownik przeziernikowy oraz muszkę. Do zestawu z repliką dołączony jest chwyt przedni z wewnętrznym schowkiem oraz niewielki kolimator.

ASG Heckler & Koch G36 C

mechanizm

Konwencjonalny napęd sprężynowy karabinka Heckler & Koch G36 C 6 mm ASG

Prezentowana wersja repliki karabinka G36 C posiada klasyczny napęd sprężynowy. Oznacza to, że broń należy po każdym strzale ręcznie załadować za pomocą dźwigni umieszczonej pod chwytem transportowym. Zaletą takiego rozwiązania jest duża niezawodność, mniejszy ciężar i brak konieczności ładowania akumulatora czy też nabijania magazynków gazem. 

Kulki BB ASG do karbinu G36 C

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]716
EAN4000844426277
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
GearboxStandardowy
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.5620
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]40
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Regulowana kolbaTak
Regulowany spustNie
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaMid-cap
Rodzaj napęduSprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]2030
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm ASG Sprężynowy
Polecane produkty: