Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG Elektryczny

2.5621
001000704

Jeśli chcesz strzelać jeszcze szybciej, wypróbuj elektryczny karabin szturmowy Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG. Ta zasila z dołączonej baterii replika, posiada tryb ognia Full Auto i system Shot-UP. W zestawie znajduje się również celownik kolimatorowy z podświetlanym krzyżem.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.5621
  • Marka: Heckler & Koch
  • Kaliber [mm]: 6
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Rodzaj napędu: Elektryczny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 279,00 zł Regular Price 399,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000704
Karabin

Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG Elektryczny

Prezentujemy replikę niemieckiego karabinka H&K G36C będącego na standardowym wyposażeniu wojska Bundeswehry. Karabinek G36 powstał jako krótsza i lżejsza wersja standardowej wersji z przeznaczeniem do walki w pomieszczeniach oraz na krótkich dystansach. Doskonale nada się zatem do wszelkich rozgrywek typu CQB, gdzie niewielkie rozmiary posiadanej broni są pożądane. Aby karabinek G36 C był wierny palnej wersji, zastosowano w nim na szeroką skalę polimerowy szkielet uzupełniony o elementy polimerowe. 

Sprawdź, jak Karabin Heckler & Koch G36 C kal. 6mm BB - AEG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
przycisk

Wybór trybu ognia

Karabinek H&K G36 C 6 mm BB został wyposażony w klasyczny selektor ognia w postaci 45-stopniowego przełącznika. Karabinek może strzelać zarówno ogniem pojedynczym, jak i ciągłym. Dzięki umiejscowieniu przełącznika tuż nad chwytem pistoletowym jest on łatwo osiągalny przez strzelca za pomocą kciuka. Pozwala to na zmianę trybu ognia bez odrywania oczu od celu. 

Żołnierze szturmujący budynek

wydajność

Kompaktowe wymiary i szyna montażowa

Jedną z zalet karabinka H&K G36 C są jego niewielkie wymiary oraz możliwość złożenia repliki do transportu. Dzieje się to za sprawą składanej na prawy bok kolby. Uzyskujemy wtedy niezwykle kompaktową konstrukcję, która zmieści nam się w torbie czy specjalnej walizce. Na górnej powierzchni chwytu transportowego karabinka zastosowano pojedynczą szynę montażową w standardzie 22 mm. Pozwala ona na zamocowanie do broni dowolnej optyki jak celownik kolimatorowy czy holograficzny. Dodatkowo szyna znajduje się na spodzie łoża przedniego i pozwala na montaż różnorodnych chwytów czy latarek. 

36c

wytrzymałość

Moc w parze z lekkością karabinka Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG

Waga repliki karabinka H&K G-36 nie przekracza 1755 gram. Dzięki temu jest to niezwykle lekka replika jak na swoje rozmiary. Zasilanie repliki odbywa się za pomocą standardowego akumulatora umieszczonego w korpusie karabinka. Magazynek typu MidCap  mieści 48 kulek i jest zrobiony z przezroczystego tworzywa wraz z imitacją ostrej amunicji wewnątrz. Wewnętrzny Gearbox jest możliwy do wyregulowania za pomocą niewielkiej dźwigni umieszczonej w oknie wyrzutowym łusek. 

możliwość rozbudowy szyna RIS

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.5621
MarkaHeckler & Koch
Kaliber [mm]6
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduElektryczny
GearboxStandardowy
Napięcie akumulatora7,2 V
PrzeładowanieAutomatyczne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaMid-cap
Pojemność magazynka [szt.]48
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Regulowany spustNie
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Regulowana kolbaTak
ŁożePolimerowe
Materiał korpusuPolimerowy
Długość [mm]730
Waga [g]1755
EAN4000844426284
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie