Kabura Umarex UTG naramienna

2.5777
001000711

Jeśli w czasie treningu strzeleckiego, chcesz mieć swoją broń w zasięgu ręki, potrzebujesz uniwersalnej kabury naramiennej Umarex UTG. Wykonano ją z czarnego nylonu i polimerowych elementów. Pasuje do wielu modeli broni krótkiej i posiada kieszenie na zapasowe magazynki.

  • EAN: 4000844513878
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.5777
  • Kolor: Czarny
  • Marka: Umarex
  • Materiał wykonania: Nylon
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,99 zł
Produkt dostępny
001000711
Kabura

Kabura naramienna Umarex UTG

Jeśli szukasz solidnie wykonanej kabury naramiennej, wypróbuj produkt firmy Umarex. Ten niemiecki producent broni i wyposażenia, stworzyła wygodną kaburę, która pozwala nosić broń na boku i sięgać po nią w łatwy i szybki sposób.

Swą lekkość zawdzięcza ona materiałom, jakich użyto do jej produkcji. Polimerowe zatrzaski i materiały syntetyczne są odporne na uszkodzenia i nie utrudniają ruchów.

Kabura udowa

Kabura

Komfort i ergonomia

Kabura naramienna UTG jest uniwersalną platformą do przenoszenia pistoletów o różnych wymiarach. Jej konstrukcja, oparta o wygodne szelki z możliwością regulacji, pozwala na bezpieczne dobywanie broni.

Wykonanie jej z nylonu w kolorze czarnym sprawia, że jest lekka i nie utrudnia poruszania się. Dodatkowe ładownice na magazynki umieszczone po drugiej stronie kabury są zapinane na rzepy, przez co masz pewność, że nie zgubisz ich w czasie treningu.

Kabura u boku policjanta

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN 4000844513878
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.5777
Kolor Czarny
Marka Umarex
Materiał wykonania Nylon
Producent Umarex
Przeznaczenie kabury Uniwersalne
Sposób noszenia Na ramionach
Szybkie dobywanie Nie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabura Umarex UTG naramienna