Kabura Umarex UTG naramienna

2.5777
001000711

Jeśli w czasie treningu strzeleckiego, chcesz mieć swoją broń w zasięgu ręki, potrzebujesz uniwersalnej kabury naramiennej Umarex UTG. Wykonano ją z czarnego nylonu i polimerowych elementów. Pasuje do wielu modeli broni krótkiej i posiada kieszenie na zapasowe magazynki.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 4000844513878
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.5777
  • Marka: Umarex
  • Materiał wykonania: Nylon
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Produkt dostępny
001000711
Kabura

Kabura naramienna Umarex UTG

Jeśli szukasz solidnie wykonanej kabury naramiennej, wypróbuj produkt firmy Umarex. Ten niemiecki producent broni i wyposażenia, stworzyła wygodną kaburę, która pozwala nosić broń na boku i sięgać po nią w łatwy i szybki sposób.

Swą lekkość zawdzięcza ona materiałom, jakich użyto do jej produkcji. Polimerowe zatrzaski i materiały syntetyczne są odporne na uszkodzenia i nie utrudniają ruchów.

Kabura udowa

Kabura

Komfort i ergonomia

Kabura naramienna UTG jest uniwersalną platformą do przenoszenia pistoletów o różnych wymiarach. Jej konstrukcja, oparta o wygodne szelki z możliwością regulacji, pozwala na bezpieczne dobywanie broni.

Wykonanie jej z nylonu w kolorze czarnym sprawia, że jest lekka i nie utrudnia poruszania się. Dodatkowe ładownice na magazynki umieszczone po drugiej stronie kabury są zapinane na rzepy, przez co masz pewność, że nie zgubisz ich w czasie treningu.

Kabura u boku policjanta

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN4000844513878
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.5777
MarkaUmarex
Materiał wykonaniaNylon
ProducentUmarex
Przeznaczenie kaburyUniwersalne
Sposób noszeniaNa ramionach
Szybkie dobywanieNie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabura Umarex UTG naramienna