Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy

2.5912
001000717

Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG to wyposażona w napęd sprężynowy replika o nowoczesnym kształcie. Posiada szynę montażową, która pozwoli Ci zainstalować opcjonalne wyposażenie i wzbogaci możliwości znakomitej broni. W zestawie znajduje się paczka kulek typu BB.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 215
 • EAN: 4000844490667
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Produkt dostępny
001000717
pistolet

Pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Prezentujemy wierną kopię ulepszonej klasyki Włoskiej myśli rusznikarskiej - Beretty M92. Producent zdecydował się iść z duchem czasu i wprowadzić liczne usprawnienia w tym zmiany w wyglądzie broni. Dzięki temu kultowy model stał się ponadczasowy i śmiało może konkurować z nowszymi konstrukcjami. Tradycyjny sprężynowy napęd repliki zapewnia jej niezawodność działania w każdych warunkach i stałą prędkość wystrzelonej kuli. Dodatkowym atutem broni jest obecność szyny montażowej pod lufą, do której możemy zamocować rozmaite akcesoria takie jak latarka czy celownik laserowy.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet ASG Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet ASG Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Bezpieczeństwo i moc

Pistolet 90TWO posiada manualny bezpiecznik nastawny w postaci przełącznika nad spustem. Dzięki tak intuicyjnemu umiejscowieniu jest on łatwo dostępny dla strzelca i w efekcie zapewnia stałą kontrolę nad bezpieczeństwem w trakcie strzelania. Magazynek broni mieści 15 kul w kalibrze 6mm BB a jej energia wylotowa nie przekracza 0,5 dżula. Pistolet waży jedynie 390 gram, przy długości całkowitej 215 mm.

Pistolet Beretta 90TWO ASG
mechanizm

Mechanizm spustowy Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Beretta 90TWO jest wyposażony w mechanizm spustowy wyłącznie pojedynczego działania (SA). Oznacza to, że spust posiada krótką drogę podczas ściągania. Pistolet posiada ruchomy zamek służący do napinania wewnętrznej sprężyny. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego uzupełnionego o wewnętrzne elementy metalowe.

ASG 90TWO

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 215
EAN 4000844490667
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.5912
Marka Beretta
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 15
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Real-cap
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 390

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  No kurcze jestem mile zaskoczony, kawał fajnie wykonanego pistoletu dobrze leży w dłoni, celnie strzela kulkami 0,20 do złudzenia przypomina prawdziwą broń.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: