Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy

2.5912
001000717

Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG to wyposażona w napęd sprężynowy replika o nowoczesnym kształcie. Posiada szynę montażową, która pozwoli Ci zainstalować opcjonalne wyposażenie i wzbogaci możliwości znakomitej broni. W zestawie znajduje się paczka kulek typu BB.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 215.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 1.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Jeśli chcesz poczuć emocje rozgrywek ASG wypróbu pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Prezentujemy wierną kopię ulepszonej klasyki Włoskiej myśli rusznikarskiej - Beretty M92. Producent zdecydował się iść z duchem czasu i wprowadzić liczne usprawnienia w tym zmiany w wyglądzie broni. Dzięki temu kultowy model stał się ponadczasowy i śmiało może konkurować z nowszymi konstrukcjami. Tradycyjny sprężynowy napęd repliki zapewnia jej niezawodność działania w każdych warunkach i stałą prędkość wystrzelonej kuli.

Pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB
łatwa obsługa

Poprawiona ergonomia

Pistolet 90TWO posiada ulepszone względem poprzedniej wersji okładziny chwytu. Zdecydowano się tutaj zastosować ryflowania na w miejscach gdzie dłoń strzelca styka się z powierzchnią rękojeści, oraz wykonano nacięcia antypoślizgowe. Sprawia to, że broń leży w dłoni jeszcze lepiej niż poprzednik. Pistolet ma zwartą, solidną konstrukcję, która odporna jest na uszkodzenia związane z częstym użytkowaniem. Dzięki temu świetnie nada się zarówno dla strzelców zawodowych jak i amatorów.

Dodatkowym atutem broni jest obecność szyny montażowej pod lufą, do której możemy zamocować rozmaite akcesoria takie jak latarka czy celownik laserowy.

Człowiek w czasie rozgrywki ASG

Bezpieczeństwo i moc

Pistolet 90TWO posiada manualny bezpiecznik nastawny w postaci przełącznika nad spustem. Dzięki tak intuicyjnemu umiejscowieniu jest on łatwo dostępny dla strzelca i w efekcie zapewnia stałą kontrolę nad bezpieczeństwem w trakcie strzelania. Magazynek broni mieści 15 kul w kalibrze 6mm BB a jej energia wylotowa nie przekracza 0,5 dżula. Pistolet waży jedynie 390 gram, przy długości całkowitej 215 mm.

Pistolet Beretta 90TWO ASG
mechanizm

Mechanizm spustowy Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Beretta 90TWO jest wyposażony w mechanizm spustowy wyłącznie pojedynczego działania (SA). Oznacza to, że spust posiada krótką drogę podczas ściągania. Pistolet posiada ruchomy zamek służący do napinania wewnętrznej sprężyny. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego uzupełnionego o wewnętrzne elementy metalowe.

ASG 90TWO
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.5912
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 215.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Hop-Up Tak
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Real-cap
Rodzaj napędu Sprężyna
Waga [g] 390.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844490667
Pojemność magazynka [szt.] 15.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG Sprężynowy