Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG CO2

2.5913
001000718

Szukasz nowoczesnej repliki do rozgrywek Airsoftowych ? Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG będzie idealnym wyborem. Wyposażono go w napęd gazowy oparty o kapsuły CO2 12 g i szynę akcesoryjną umieszczoną pod lufą. W zestawie znajduje się paczka kulek BB.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 215
  • EAN: 4000844490681
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
269,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Juz dziś wypróbuj pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB od firmy Umarex.

Pistolety włoskiej marki Beretta są bronią znaną na całym świecie - sama firma jest jedną z najstarszych, nieprzerwanie działających w branży zbrojeniowej. Prezentowana replika pistoletu to wierna kopia ulepszonej wersji klasycznej włoskiej Beretty M92.

w omawianym modelu producent zdecydował się iść z duchem czasu i wprowadzić liczne usprawnienia. Zmieniono nieco wygląd i profil broni, poprawiając tym samym jej ergonomię. Dodano również uniwersalną szynę montażową. Poprawie w działaniu uległy również manipulatory. Dzięki temu kultowy model stał się ponadczasowy i śmiało może konkurować z nowszymi konstrukcjami.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Poprawiona ergonomia

Pistolet posiada ulepszone względem poprzedniej wersji okładziny chwytu. Zdecydowano się tutaj zastosować teksturę na chwycie w miejscach gdzie dłoń strzelca styka się z powierzchnią rękojeści. Wykonano również nacięcia antypoślizgowe. Sprawia to, że broń leży w dłoni jeszcze lepiej niż poprzednik.

Pistolet Beretta 90TWO ma zwartą i solidną konstrukcję, która odporna jest na uszkodzenia związane z regularnym użytkowaniem. Dzięki temu świetnie nada się dla osób parających się intensywnymi rozgrywkami ASG.

Mężczyzna z bronią ASG
mechanizm

Mechanizm spustowy

Pistolet Beretta 90TWO wyposażono w mechanizm spustowy wyłącznie pojedynczego działania (SA). Oznacza to, że spust posiada krótką drogę podczas ściągania a kurek napinany jest wyłącznie ręcznie lub w trakcie przeładowywania. Pistolet posiada nieruchomy w trakcie strzału zamek, dzięki czemu cała energia sprężonego gazu jest wykorzystana do wystrzelenia kulki.

Broń należy przeładować po każdym strzale. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego uzupełnionego o wewnętrzne elementy metalowe.

Pistolet Beretta 90TWO

Bezpieczeństwo oraz zasilanie

Omawiany pistolet posiada manualny bezpiecznik nastawny w postaci niewielkiego przełącznika nad spustem. Dzięki tak intuicyjnemu umiejscowieniu jest on łatwo dostępny pod palcem wskazującym strzelca, co w efekcie zapewnia stałą kontrolę nad bezpieczeństwem.

Pistolet Beretta 90TWO zasilany jest ze standardowej 12 gramowej kapsuły CO2 instalowanej w magazynku. Energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula, jest to więc pistolet bezpieczny do rozgrywek ASG. Waga modelu to jedynie 665 gram, przy długości całkowitej 215 mm.

Beretta 90TWO

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]215
EAN4000844490681
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.5913
MarkaBeretta
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]140
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaReal-cap
Rodzaj napęduCO2 12 g
System spustowyDouble Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]665

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG CO2