Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG CO2

2.5913
001000718
Szukasz nowoczesnej repliki do rozgrywek Airsoftowych ? Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG będzie idealnym wyborem. Wyposażono go w napęd gazowy oparty o kapsuły CO2 12 g i szynę akcesoryjną umieszczoną pod lufą. W zestawie znajduje się paczka kulek BB.
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 215.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 60.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
279,00 zł
pistolet

Pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB

Juz dziś wypróbuj pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB od firmy Umarex.

Pistolety włoskiej marki Beretta są bronią znaną na całym świecie - sama firma jest jedną z najstarszych, nieprzerwanie działających w branży zbrojeniowej. Prezentowana replika pistoletu to wierna kopia ulepszonej wersji klasycznej włoskiej Beretty M92.

w omawianym modelu producent zdecydował się iść z duchem czasu i wprowadzić liczne usprawnienia. Zmieniono nieco wygląd i profil broni, poprawiając tym samym jej ergonomię. Dodano również uniwersalną szynę montażową. Poprawie w działaniu uległy również manipulatory. Dzięki temu kultowy model stał się ponadczasowy i śmiało może konkurować z nowszymi konstrukcjami.

Pistolet Beretta 90TWO kal. 6 mm BB
łatwa obsługa

Poprawiona ergonomia

Pistolet posiada ulepszone względem poprzedniej wersji okładziny chwytu. Zdecydowano się tutaj zastosować teksturę na chwycie w miejscach gdzie dłoń strzelca styka się z powierzchnią rękojeści. Wykonano również nacięcia antypoślizgowe. Sprawia to, że broń leży w dłoni jeszcze lepiej niż poprzednik.

Pistolet Beretta 90TWO ma zwartą i solidną konstrukcję, która odporna jest na uszkodzenia związane z regularnym użytkowaniem. Dzięki temu świetnie nada się dla osób parających się intensywnymi rozgrywkami ASG.

Mężczyzna z bronią ASG
mechanizm

Mechanizm spustowy

Pistolet Beretta 90TWO wyposażono w mechanizm spustowy wyłącznie pojedynczego działania (SA). Oznacza to, że spust posiada krótką drogę podczas ściągania a kurek napinany jest wyłącznie ręcznie lub w trakcie przeładowywania. Pistolet posiada nieruchomy w trakcie strzału zamek, dzięki czemu cała energia sprężonego gazu jest wykorzystana do wystrzelenia kulki.

Broń należy przeładować po każdym strzale. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego uzupełnionego o wewnętrzne elementy metalowe.

Pistolet Beretta 90TWO

Bezpieczeństwo oraz zasilanie

Omawiany pistolet posiada manualny bezpiecznik nastawny w postaci niewielkiego przełącznika nad spustem. Dzięki tak intuicyjnemu umiejscowieniu jest on łatwo dostępny pod palcem wskazującym strzelca, co w efekcie zapewnia stałą kontrolę nad bezpieczeństwem.

Pistolet Beretta 90TWO zasilany jest ze standardowej 12 gramowej kapsuły CO2 instalowanej w magazynku. Energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula, jest to więc pistolet bezpieczny do rozgrywek ASG. Waga modelu to jedynie 665 gram, przy długości całkowitej 215 mm.

Beretta 90TWO
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.5913
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 215.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Hop-Up Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Real-cap
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 140.00
Waga [g] 665.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844490681
Pojemność magazynka [szt.] 15.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Beretta 90TWO 6 mm ASG CO2