Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Sprężynowy

2.5926
001000719

Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG to oparta na klasycznych rozwiązaniach replika prawdziwej broni palnej. Posiada oryginale oznaczenia producenta i szynę montażową. Za napęd odpowiada sprężyna napinająca. W zestawie z pistoletem otrzymasz paczkę kulek typu BB

  • Marka: Heckler & Koch
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 308.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 195.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,00 zł Regular Price 99,99 zł
Produkt dostępny
001000719
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB

Oto nowa replika pistoletu Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB, broni, która na stałe zapisała się w kanonie broni palnej, jako jeden z najbardziej niezawodnych i solidnych pistoletów Niemieckiej produkcji. Broń w tym wypadku zasilana jest tradycyjnie sprężynowo, co przekłada się na niezawodność i stałą prędkość wystrzelonej kuli. Dodatkowym atutem broni jest obecność szyny montażowej wykonanej w specjalnym standardzie stosowanym tylko przez firmę  H&K. Zapewnia to niesamowitą trwałość i stabilność zamontowanego doposażenia pistoletu oraz gwarancję najwyższej jakości.

Sprawdź jak pistolet Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Wierność oryginałowi

Zaskoczy Cię jak łatwo pomylić pistolet Heckler & Koch USP z jego wersją bojową. Replika świetnie leży w dłoni, zgadza się tutaj waga a chwyt posiada fakturowaną teksturę ułatwiająca trzymanie pistoletu. Podobnie jak w palnym modelu, ergonomiczny zwalniacz magazynka znajduje się po obu stronach kabłąka. Dodatkowo logo i oznaczenia producenta H&K podkreślają Niemiecki rodowód repliki.

Oryginalny wygląd pistoletu ASG USP

wytrzymałość

Potężna moc

Wysoka jakość wykonania USP przekłada się na jego celność i precyzję. Energia wylotowa wynosi około 3 dżule, co daje bardzo wysoką prędkość początkową kulki granicach 70 m/s. Wewnętrzny system Hop-Up dodatkowo podkręca kulkę, co wpływa na jej celność i zasięg skuteczny pistoletu.

Pistolet H&K USP

nowość

Jakość wykonania

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego stopu polimeru możesz mieć pewność, że replika jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Docenisz też niewrażliwość pistoletu na uszkodzenia, na które może być narażony w trakcie treningu. Ponadto materiał ABS jest w znacznym stopniu niewrażliwy na zarysowania, co ma znaczenie jeśli dbasz o estetykę i jakość broni.

Rozgrywka ASG w terenie zurbanizowanym

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Heckler & Koch
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 308.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 195.00
EAN 4000844492111
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 2.5926
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 25.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Mid-cap
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Sprężynowy
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.