Airsoft Karabinek Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm AEG

2.5947
001000720

Chcesz zdobyć przewagę na polu walki ? Karabin Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm pomoże Ci zdominować teatr działań wojennych podczas rozgrywki ASG. Wykonano go z połączenia metalu i trwałych polimerów oraz wyposażono w zestaw szyn montażowych. Za zasilanie odpowiada wydajna bateria, która pozwala strzelać w trybie Semi Auto i Full Auto.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 795
  • EAN: 4000844508300
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gearbox: Standardowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
Karabin

Airsoft Karabinek Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm AEG

Replika jednej z najnowszych konstrukcji niemieckiej marki Heckler&Koch. Karabinek szturmowy HK416 CQB to konstrukcja mająca w zamyśle zastąpić wysłużone karabinki M4 oraz M16 na rynku cywilnym, jak i wojskowym. Wersja CQB cechuje się skróconą lufą, dzięki czemu lepiej sprawdzi się w pomieszczeniach zamkniętych. Teraz dzięki marce Umarex we współpracy z firmą Heckler&Koch masz niepowtarzalną okazję sprawdzić samemu jak działa karabinek HK416 w wersji ASG. 

Sprawdź, jak Karabin Heckler & Koch HK416 CQB kal. 6mm BB - AEG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Metalowa konstrukcja

Replika karabinka szturmowego HK416 CQB kal. 6 mm BB została tak wykonana, aby jak najwierniej odzwierciedlać palny pierwowzór. Szkielet broni wraz z komorą spustową i komorą tłoka zostały zrobione z twardego materiału ABS. Zmniejszyło to znacząco wagę karabinka. Również manipulatory są wykonane z plastiku. Karabinek posiada kilkupozycyjną rozsuwaną kolbę teleskopową z wygodną baką policzkową. W kolbie również znajduje się miejsce na baterie zasilające. 

HK 416 soldier

wydajność

Elektryczne zasilanie i wybór trybu ognia

W karabinku HK416 CQB zastosowano elektryczne zasilanie za pomocą akumulatorów oraz automatycznie regulowany system Gearbox. W zależności od potrzeb możesz zamontować do karabinka różne rodzaje podłużnych baterii, pasujących do kolby karabinka. Dzięki niewielkiej prędkości wylotowej na poziomie 75 m/s replika nadaje się do walki na bliskich dystansach. Dzięki zastosowanemu selektorowi ognia z repliki HK416 możesz strzelać ogniem ciągłym, jak i pojedynczym. 

416c

wydajność

Zestaw uniwersalnych szyn montażowych karabinka HK416 CQB kal. 6 mm BB

Komora tłoka oraz chwyt przedni w karabinku HK416 CQB zostały zaopatrzone w specjalny zestaw szyn montażowych w standardzie 22 mm. Dzięki temu będziesz mógł do swojej repliki zamocować dowolny osprzęt dodatkowy w postaci celownika optycznego, kolimatora, chwytu przedniego czy latarki. Do repliki również pasują wszystkie rodzaje magazynków zgodnych ze standardem STANAG. 

416c

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 795
EAN 4000844508300
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gearbox Standardowy
Gwarancja 24 miesiące
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.5947
Marka Heckler & Koch
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Napięcie akumulatora 8,4 V
Pojemność magazynka [szt.] 300
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 73.50
Regulowana kolba Tak
Regulowany spust Nie
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Hi-cap
Rodzaj napędu Elektryczny
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
Waga [g] 1455
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm AEG
Polecane produkty: