Airsoft Karabin Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm AEG

2.5947
001000720

Chcesz zdobyć przewagę na polu walki ? Karabin Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm pomoże Ci zdominować teatr działań wojennych podczas rozgrywki ASG. Wykonano go z połączenia metalu i trwałych polimerów oraz wyposażono w zestaw szyn montażowych. Za zasilanie odpowiada wydajna bateria, która pozwala strzelać w trybie Semi Auto i Full Auto.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 795.00
  • Hop-Up: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
Karabin

Karabinek H&K 416 CQB AEG 

Karabinek automatyczny H&K416 Close Quarters Battle to skrócona odmiana podstawowej wersji z dłuższą lufą. HK416 został wyprodukowanego przez cenioną Niemiecką markę Heckler & Koch. Jest to broń, która w każdym detalu ukazuje Niemieckie doświadczenie i precyzję w konstruowaniu broni. Karabinek został tak zaprojektowany aby zadowolić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Replika ta powstałs jako rozwojowa wersja innego karabinka - Amerykańskiego M4.

416a

wydajność

Nowatorska konstrukcja

Automatyczny karabinek Hekcler&Koch HK416 CQB praktycznie w całości został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego uzupełnionego o elementy metalowe, co w znaczący sposób wpływa na niewielką wagę i zwiększa jego wytrzymałość. Polimerowy chwyt pistoletowy jest profilowany i pokryty specjalną warstwą tworzywa sztucznego, by jeszcze bardziej dopasować się do dłoni zwiększając komfort użytkowania. Również polimerowa, regulowana kolba da Ci możliwość ustawienia odpowiednich parametrów idealnie pasujących do Twoich potrzeb.

HK 416 soldier

wydajność

Niezawodne zasilanie i automatyczny tryb ognia

HK416 CQB charakteryzuje się zasilaniem elektrycznym z baterii umiejscowionej w kolbie. Istnieje możliwość zasmontowania standardowej baterii, jak również innych odmian dostępnych na rynku. Energia kinetyczna karabinka to max 0,5 dżula co daje mu prędkość wylotową kuli na poziomie 75 m/s. Sprawia to że broń nada się zarówno do walki w ciasnych pomieszczeniach jak i na średnich, a prezy odrobinie wprawy sprawdzi się nawet na długich.

 

Replika posiada 90 stopniowy selektor ognia, pozwalający na strzelanie ogniem pojedynczym, ciągłym jak i jej zabezpieczenie. Całość jest zgodna z systemem używanym w karabinku AR.

416c

wydajność

Możliwość swobodnej rozbudowy

Górna część korpusu wraz z chwytem przednim w HK416 CQB opatrzona została w całości szyną typu Picatinny. Zapewnia to opcje montażu palety różnorodnych dodatków w postaci latarki, kolimatora, chwytu przedniego czy celownika laserowego, jak również dodatkowej baterii. Warto zaznaczyć, że do repliki pasują wszystkie rodzaje magazynków zgodnych z karabinkami typu AR.

416c

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Kod producenta 2.5947
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 795.00
Hop-Up Tak
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Hi-cap
Rodzaj napędu Elektryczny
Prędkość początkowa [m/s] 73.50
Waga [g] 1455.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Regulowana kolba Tak
Regulowany spust Nie
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Gearbox Standardowy
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
Montaż celownika Tak
EAN 4000844508300
Pojemność magazynka [szt.] 300.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabin Heckler & Koch HK416 CQB 6 mm AEG