Airsoft Pistolet Beretta M92 FS 6 mm ASG CO2

2.5994
001000721

Jeśli Airsoft to Twoja pasja potrzebujesz broni, która da Ci radość w czasie rozgrywki. Pistolet Beretta M92 FS 6 mm posiada napęd gazowy oparty na kapsułach CO2 oraz spust działający w trybie Single Action / Double action. Wyposażono go również w regulowany system Shoot-Up.

  • Marka: Beretta
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 610.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 220.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
Brak w magazynie
001000721
pistolet

Pistolet Beretta M92 FS kal. 6 mm BB

Wyposaż się w wiernie odtworzoną replikę jednego z najbardziej rozpoznawalnych pistoletów na świecie. Pistolet Beretta M92 FS kal. 6 mm BB - bo o nim mowa to broń, którą do niedawna była na standardowym wyposażeniu armii USA jest nadal stosowana przez różnego rodzaju odziały mundurowe na całym świecie.

Firma Umarex dołożyła wszelkich starań, żeby konstrukcja swym wyglądem, jak również obsługą mechanizmów, była jak najbardziej zbliżona do oryginału.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Beretta M92 FS 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Double Action

Mechanizm spustowy

Pistolet Beretta M92 jest wyposażony w mechanizm spustowy wyłącznie podwójnego działania (DAO). Oznacza to, że spust posiada długą drogę podczas ściągania. Kurek nie jest więc napinany przez strzelca lub zamek. Pistolet posiada nieruchomy zamek, dzięki czemu cała energia jest jest wykorzystana do wystrzelenia kulki.

Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Broń posiada oryginalne oznaczenia producenta oraz atrapy manipulatorów jak w ostrym odpowiedniku. Na szczycie zamka znajdziemy mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz szczerbiny.

Beretta M92 FS
smukłość

Ergonomia

W pistolecie Beretta M92 zastosowano dokręcane okładziny chwytu z wygodną teksturą oraz nacięciami zapewniającymi maksymalnie pewny chwyt w trakcie strzelania. Pistolet ma zwartą, solidną konstrukcję, która odporna jest na uszkodzenia związane z częstym użytkowaniem. Dzięki temu świetnie nada się zarówno dla strzelców zawodowych, jak i amatorów. Co więcej, pistolet zasilany jest 12 gramową kapsułą na CO2 instalowaną w magazynku.

Beretta M92 FS

Bezpieczeństwo

Pistolet Beretta M92 FS posiada manualny bezpiecznik nastawny w postaci przełącznika nad spustem. Dzięki tak intuicyjnemu umiejscowieniu jest on łatwo dostępny przez strzelca i zapewnia stałą kontrolę nad bezpieczeństwem w trakcie strzelania.

Prędkość kuli nie przekracza 1,6 dżula a waga pistoletu to zaledwie 610 gram, co czyni pistolet idealnym do rozgrywek ASG.

Stzelec ASG na tle drzew
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Beretta
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 610.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 220.00
EAN 4000844587602
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Kod producenta 2.5994
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 26.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Mid-cap
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Beretta M92 FS 6 mm ASG CO2
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.