Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy

2.6125
001000725

Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG to replika doskonała dla początkujących strzelców Airsoft-owych. Wykonano ją z polimeru, a pod lufą umieszczono szynę montażową na opcjonalne akcesoria. Za napęd odpowiada solidna sprężyna. W zestawie otrzymasz paczkę kulek BB.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 205
  • EAN: 4000844626158
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000725
pistolet

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 6 mm BB

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 6 mm BB jest to wierna replika jednej z najnowszych konstrukcji legendarnej i rozpoznawalnej Niemieckiej marki produkującej broń - Heckler & Koch. Teraz dzięki firmie Umarex, która odtworzyła prezentowany model, zachowując wierność oryginałowi, możemy poczuć w ręce prawdziwą Niemiecką solidność konstrukcji idącą w parze z  doskonałym wykonaniem i ergonomią. Do pistoletu dołączone jest opakowanie kulek w kalibrze 6 mm.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
SA

Nowoczesna technologia

Pistolet VP9 wyposażony jest w napęd sprężynowy i mechanizm spustowy pojedynczego działania. W praktyce oznacza to, że aby móc oddać strzał należy napiąć wewnętrzną sprężynę odciągają zamek. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz metalu. Pistolet posiada stałe przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny na zamku oraz atrapy manipulatorów.

Zabawa ASG z pistoletem VP9

sprezyna

Ergonomia w każdym detalu

Pistolet VP9 H&K posiada bardzo wygodnie leżącą w ręce teksturę na rękojeści, zapewniające solidny chwyt. Swym kształtem idealnie dopasowuje  się do ręki strzelca. Broń posiada również wymienne tylne okładziny na rękojeści w różnych dostępnych rozmiarach. Dodatkowo zamek został wyposażony w podwójne nacięcia zarówno na przodzie jak i z tyłu ułatwiające odciąganie. Dodatkowym atutem jest obecność automatycznego bezpiecznika spustowego gwarantującego bezpieczeństwo w trakcie rozgrywki ASG.

Pistolet Umarex Heckler & Koch VP9
serwis

Możliwość rozbudowy

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej przed kabłąkiem spustowym, można rozszerzyć funkcjonalność pistoletu H&K VP9. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

szyna podlufowa H&K

moc

Realistyczny magazynek i waga

Pistolet H&K VP9 posiada również wypinany magazynek na 11 kul. Zatrzask magazynka jest wkomponowany w kabłąk spustowy i ma postać dźwigni, którą należy nacisnąć by zwolnić magazynek. Prędkość wylotowa kulki BB nie przekracza 70 m/s, przy maksymalnej energii poniżej 0,5 dżula. Waga pistoletu to 384 gramy, długość zaś wynosi 205 mm.

Magazynek pistoletu VP9

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]205
EAN4000844626158
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6125
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]14
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaLow-cap
Rodzaj napęduSprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]384

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy
Polecane produkty: