Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy

2.6125
001000725

Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG to replika doskonała dla początkujących strzelców Airsoft-owych. Wykonano ją z polimeru, a pod lufą umieszczono szynę montażową na opcjonalne akcesoria. Za napęd odpowiada solidna sprężyna. W zestawie otrzymasz paczkę kulek BB.

  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 205.00
  • Ilość strzałów z jedn zas: 1.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 59,99 zł Regular Price 79,00 zł
pistolet

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 6 mm BB

Pistolet Heckler & Koch VP9 kal. 6 mm BB jest to wierna replika jednej z najnowszych konstrukcji legendarnej i rozpoznawalnej Niemieckiej marki produkującej broń - Heckler & Koch. Teraz dzięki firmie Umarex, która odtworzyła prezentowany model, zachowując wierność oryginałowi, możemy poczuć w ręce prawdziwą Niemiecką solidność konstrukcji idącą w parze z  doskonałym wykonaniem i ergonomią. Do pistoletu dołączone jest opakowanie kulek w kalibrze 6 mm.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
SA

Nowoczesna technologia

Pistolet VP9 wyposażony jest w napęd sprężynowy i mechanizm spustowy pojedynczego działania. W praktyce oznacza to, że aby móc oddać strzał należy napiąć wewnętrzną sprężynę odciągają zamek. Całość konstrukcji wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz metalu. Pistolet posiada stałe przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny na zamku oraz atrapy manipulatorów.

Zabawa ASG z pistoletem VP9

sprezyna

Ergonomia w każdym detalu

Pistolet VP9 H&K posiada bardzo wygodnie leżącą w ręce teksturę na rękojeści, zapewniające solidny chwyt. Swym kształtem idealnie dopasowuje  się do ręki strzelca. Broń posiada również wymienne tylne okładziny na rękojeści w różnych dostępnych rozmiarach. Dodatkowo zamek został wyposażony w podwójne nacięcia zarówno na przodzie jak i z tyłu ułatwiające odciąganie. Dodatkowym atutem jest obecność automatycznego bezpiecznika spustowego gwarantującego bezpieczeństwo w trakcie rozgrywki ASG.

Pistolet Umarex Heckler & Koch VP9
serwis

Możliwość rozbudowy

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej przed kabłąkiem spustowym, można rozszerzyć funkcjonalność pistoletu H&K VP9. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

szyna podlufowa H&K

moc

Realistyczny magazynek i waga

Pistolet H&K VP9 posiada również wypinany magazynek na 11 kul. Zatrzask magazynka jest wkomponowany w kabłąk spustowy i ma postać dźwigni, którą należy nacisnąć by zwolnić magazynek. Prędkość wylotowa kulki BB nie przekracza 70 m/s, przy maksymalnej energii poniżej 0,5 dżula. Waga pistoletu to 384 gramy, długość zaś wynosi 205 mm.

Magazynek pistoletu VP9

 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.6125
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 205.00
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Dołączone akcesoria Brak
Przyrządy celownicze Stałe
Przeładowanie Manualne
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Low-cap
Rodzaj napędu Sprężyna
Waga [g] 384.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Hop-Up Tak
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844626158
Pojemność magazynka [szt.] 14.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch VP9 6 mm ASG Sprężynowy