Airsoft Pistolet Heckler & Koch MP7 A1 6 mm AEG Elektryczny

2.6393X
001000728

Chcesz pokonać swoich wrogów ? Zrób to z pistoletem maszynowym Heckler & Koch MP7 A1 6 mm AEG. Dzięki zwartej konstrukcji będziesz mógł skutecznie walczyć w pomieszczeniach, a rozkładana kolba pozwoli Ci oddawać stabilne strzały. Za zasilanie tej realistycznej broni odpowiada wydajny akumulator.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 418
  • EAN: 4000844650634
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 599,00 zł Regular Price 2 499,00 zł
DostępnyDostępny
001000728
pistolet maszynowy

Pistolet Heckler & Koch MP7 A1 kal. 6 mm BB

Chesz zostać mistrzem rozgrywek ASG? Wypróbuj elektryczny pistolet Heckler & Koch MP7 A1 kal. 6 mm BB od firmy Umarex. Palny orginał tej broni to jedno z najnowszych dzieł Niemieckiej inżynierii spod znaku marki H&K. Pistolet został stworzony w późnych latach 90 jako nowa kategorii broni strzeleckiej - Personal defence weapon w skrócie PDW. Była to nowatorska konstrukcja do nietypowej amunicji 4,6x30 mm, w zamyśle mająca zastąpić doskonałe lecz niestety już wiekowe pistolety MP5. W praktyce broń okazała się bardzo poręcznym i kompaktowym narzędziem o dużej sile ognia, które przypadło do gustu różnorodnym siłom specjalnym na całym świecie - w tym między innymi Amerykańskim komandosom z Navy Seals. Prezentowana replika elektryczna jest wierną kopią palnego oryginału i została wykonana z polimeru oraz elementów metalowych.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Heckler & Koch MP7 A1 6 mm AEG Elektryczny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Double Action

Klasyczny napęd elektryczny

W prezentowanej replice modelu MP7 A1 zdecydowano się na zastosowanie klasycznego zasilania elektrycznego. Baterię możemy umieścić zarówno na zewnątrz za pomocą szyn jak i w szkielecie broni, tak aby była ona łatwo dostępna i nie psuła ogólnego wyglądu repliki. Istotną cechą tego modelu jest zastosowanie systemu scalonego typu MOSFET. Gwarantuje on poprawne działanie wewnętrznego Gearboxu bez obaw o szybkie rozładowanie baterii oraz o zniszczenie mechanizmu w przypadku pozostawienia napiętej repliki na dłuższy czas. Solidny Gearbox wyrzuca kule z prędkością około 330 FPS'ów. z uwagi na to i ze względu na niewielkie wymiary replika nadaje się więc znakomicie na średnie i krótkie dystanse. Warto zaznaczyć fakt, że na końcu lufy zastosowano gwint pozwalający na zamocowanie atrapy tłumika dźwięku. 

Pistolet Heckler & Koch MP7 A1 kal. 6 mm BB

Wielowa

Elementy montażowe oraz manipulatory

Replika pistoletu MP7 A1 posiada oryginalne oznaczenia producenta H&K oraz działające manipulatory na szkielecie. Dzięki dźwigni zatrzasku zamka, umieszczonej nad językiem spustowym,mamy możliwość łatwego i intuicyjnego dostępu do regulacji systemy podkręcania kulki hop-up. Znajduje się on za atrapą okna wyrzutowego łusek. Replika posiada również system mocowań dla szyny RIS nad składanym chwytem przednim oraz główną szynę w standardzie 22 mm na górnej powierzchni szkieletu. Standardowo znajdują się na niej mechaniczne przyrządy celownicze w postaci przeziernika i muszki, które możesz łatwo zastąpić dowolnymi urządzeniami optoelektronicznymi.

Pistolet ASG MP7 A1

ikona

Składana kolba oraz chwyt przedni

Jeśli będziesz chciał zmniejszyć wymiary swej broni do rozmiarów kompaktowego pistoletu lub na czas transportu, masz możliwość jej częściowego złożenia. Wysuwana kolba prętowa posiada 3 położenia, dostosowujące ją do postury strzelca oraz możliwość całkowitego złożenia. To samo dotyczy przedniego chwytu ułatwiającego dynamiczne strzelanie. Dzięki niewielkiej dźwigni umieszczonej na jego końcu, chwyt daje się szybko złożyć, tworząc wygodne przednie łoże. 

Pistolet Heckler & Koch MP7 A1 w dłoniach strzelca

Selektor ognia

Firma H&K wyposażyła swoją replikę MP7 A1 w nastawny bezpiecznik będący zarazem selektorem trybu ognia. Ma on postać skrzydełka umieszczonego nad chwytem pistoletowym oraz odpowiednimi oznaczeniami. Jest tutaj więc tryb ognia ciągłego, pojedynczego oraz zabezpieczenie broni. Selektor został zainstalowany w tak ergonomicznym miejscu aby strzelec mógł dosięgnąć go kciukiem bez konieczności odrywania wzorku od celu.

Heckler & Koch bezpiecznik nastawny

ikona

Pojemny magazynek

W replice modelu MP7 A1 zastosowano magazynek rzędowy typu Real-Cap umiejscawiany w chwycie pistoletowym. Ma on dużą pojemność, mieszcząc 120 sztuk kul 6 mm. Zaletą takiego typu magazynków jest stabilne i równomierne prowadzenie kulek, a dzięki dużej pojemności nie musisz się martwić o ciągłe przeładowywanie repliki w trakcie zabawy. Są one również solidnie wykonane i też nieco cięższe, przez co świetnie dodają realizmu całej broni.

Pistolet elektryczny Heckler & Koch MP7 A1

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]418
EAN4000844650634
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6393X
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Napięcie akumulatora11,1 V
Pojemność magazynka [szt.]120
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowana szczerbina
Prędkość początkowa [m/s]106
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaHi-cap
Rodzaj napęduElektryczny
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]1665

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch MP7 A1 6 mm AEG Elektryczny