Airsoft Pistolet Glock 17 6 mm ASG Green Gas

2.6412
001000730

Jeśli chcesz nowoczesnej repliki ASG o dużych możliwościach, wypróbuj pistolet Glock 17 6 mm. Ten napędzany Green Gas-em model, opracowany przez inżynierów firmy Umarex, posiada system odrzutu w pełni metalowego zamka, oraz autorską technologię Shoot-Up.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 204
  • EAN: 4000844647269
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 799,00 zł Regular Price 999,00 zł
DostępnyDostępny
001000730
pistolet

Pistolet Glock 17 kal. 6 mm BB

Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 17 kal. 6 mm BB była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj metalowy ruchomy zamek (system Blow-Back) wraz z  możliwością ręcznego zatrzymania go tylnym położeniu lub po wystrzeleniu ostatniej kulki, szeroki i masywny magazynek, a także możliwość demontażu zamku w celu wyczyszczenia broni! Szkielet broni tak jak w oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Walther PPQ M2 GBB 6 mm ASG Green gas wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 17 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie.

Operator jednostek specjalnych z bronią
SA

Mechanizm spustowy

Pistolet Glock 17 posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania i jest konstrukcją bezkurkową. Zatem aby móc oddać strzał musimy najpierw napiąć wewnętrzny mechanizm uderzeniowy odciągając zamek lub ładując broń. Zwolnienie następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Pistolet Glock 17

kompaktowy rozmiar

Lekkość w parze z ergonomią

Pistolet Glock 17 waży zaledwie 650 gram, posiada 23 nabojowy magazynek, będący zarazem pojemnikiem na Green Gas, a energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula. Długość całkowita pistoletu wynosi 204 mm. Dodatkowym atutem będzie fakt, że pistolet posiada podkręcany mechanizm Hop-Up, umożliwiający podkręcenie kulki a tym samym zwiększenia jej zasięgu.

Kulki na materiale moro

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]204
EAN4000844647269
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6412
MarkaGlock
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]23
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]100
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaMid-cap
Rodzaj napęduGreen Gas
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]650

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 17 6 mm ASG Green Gas
Polecane produkty: