Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG Green Gas

2.6413
001000731

Firma Glock to znany na całym świecie producent uzbrojenia, który we współpracy z marką Umarex, stworzył pistolet Glock 19 6 mm ASG. Replika, idealnie oddająca charakter prawdziwej broni palnej, jest napędzana Green Gas-em. Posiada również szynę montażową, metalowy zamek oraz Blow-Back i system Shoot-Up.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 185.00
  • Hop-Up: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
629,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB

Daj się wciągnąć w wir emocji i dynamicznych rozgrywek ASG ze znakomitym pistoletem Glock 19 kal. 6 mm BB

Firma Umarex dabając o każdy szczegół, stworzyła niepowtarzalną pod względem konstrukcyjnym replikę pistoletu Glocka 19 tak aby była jak najwierniejsza oryginałowi. Zadbano o pojemny magazynek, oryginalne sygnowania firmy czy nawet wagę pistoletu. Szkielet broni, tak jak w ostrym oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości.

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB
smukłość

Kompaktowe wymiary

Pistolet Glock 19 jest skróconą wersją standardowego Glocka 17. Dzięki temu jest on mniejszy, lżejszy oraz poręczniejszy. Zatem bardziej sprawdzi się w sytuacji gdzie liczą się niewielkie rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności magazynka i siły ognia.

Człowiek z bronią w czarnym stroju

Łatwa obsluga

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 19 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie. Firma Umarex dopilnowała by replika tej broni posiadała wszystkie cechy, z których słynie oryginał.

Pistolet ASG Glock 19
SA

Mechanizm spustowy

Pistolet posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania (SA). Aby móc oddać strzał wystarczy wpiąć w niego magazynek ze śrucinami, ładując tym samym replikę. Od tej pory replika jest gotowa do strzału. Zwolnienie następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Człowiek z pistoletem Glock na strzelnicy

magazynek

Lekkość w parze z ergonomią

Pistolet Glock 19 waży 641 gram, posiada 20 nabojowy magazynek, będący zarazem pojemnikiem na Green Gas a energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula. Długość całkowita pistoletu  wynosi 185 mm. Dodatkowym atutem będzie fakt, że pistolet posiada podkręcany mechanizm Hop-Up.

Glock 19 od firmy Combat

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19 kal. 6 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 19, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.6413
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 185.00
Hop-Up Tak
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Mid-cap
Rodzaj napędu Green Gas
Prędkość początkowa [m/s] 85.00
Waga [g] 641.00
Bezpiecznik Automatyczny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844647276
Pojemność magazynka [szt.] 20.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG Green Gas