Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG CO2

2.6418
001000732

Pistolet Glock 19 6 mm ASG to nowoczesny model broni, napędzany sprężonym gazem CO2. Posiada metalowy zamek oraz lufę. Dzięki oryginalnym oznaczeniom producenta stanowi wierną replikę prawdziwej broni palnej.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 186
  • EAN: 4000844647627
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 349,00 zł Regular Price 559,00 zł
DostępnyDostępny
001000732
<
pistolet

Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB

Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 19 kal. 6 mm BB była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj zbliżoną do oryginału wagę, masywny magazynek, imitację manipulatorów czy oryginalne oznaczenia producenta marki Glock. Szkielet broni, tak jak w oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości. Zamek stworzono z metalu, przez co całość konstrukcji jest niezwykle solidna.

Sprawdź, jak Pistolet Glock 19 kal. 6 mm BB - ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Kompaktowe wymiary

Pistolet Glock 19 jest skróconą wersją standardowego Glocka 17. Dzięki temu jest on mniejszy, lżejszy oraz poręczniejszy. Zatem bardziej sprawdzi się w sytuacji, gdzie liczą się niewielkie rozmiary, przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności magazynka i siły ognia.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 19 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie. Firma Umarex dopilnowała, by replika tej broni posiadała wszystkie cechy, z których słynie oryginał. Dzięki zastosowaniu sprężonego dwutlenku węgla zyskujemy większe ciśnienie i odporność na wahania temperatury niż przy użyciu Green Gas'u.

Pistolet Glock 19
regulacja

Mechanizm spustowy

Pistolet Glock 19 posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania i jest konstrukcją bezkurkową. Aby móc oddać strzał, wystarczy jedynie podpiąć kapsułę z magazynkiem do broni i możemy rozpocząć strzelanie. Zwolnienie systemu uderzeniowego następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Za bezpieczeństwo odpowiada bezpiecznik spustowy, który jest niezwykle prosty w obsłudzę

Pistolet Glock na fladze USA

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący porównanie replik ASG zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowane przez nas porównanie zalet i wad obu tych typów, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]186
EAN4000844647627
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6418
MarkaGlock
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]11
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]140
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaLow-cap
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]717

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: