Airsoft Pistolet Glock 22 Gen4 6 mm ASG CO2

2.6427
001000733

Szukasz repliki broni osobistej, która pomoże Ci zdobyć przewagę w czasie pojedynków ASG ? Pistolet Glock 22 Gen4 6 mm będzie doskonałym wyborem. Dzięki wydajnemu zasilaniu, które jest oparte na kapsułach CO2, Twoje strzały będą szybkie i celne. Szyna montażowa pozwoli Ci zainstalować opcjonalne akcesoria.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 200
  • EAN: 4000844647818
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 22 Gen4 kal. 6 mm BB

Chcesz poczuć emocje podczas szybkich rozgrywek ASG? Juz dziś wypróbuj znakomity pistolet Glock 22 Gen4 kal. 6 mm BB od firmy Umarex

Pistolet Glock 22 Gen4 to bojowy pistoletu w kalibrze 10 mm. Model ten został specjalnie stworzony jako odpowiedź na zapotrzebowanie Amerykańskiej policji oraz służb FBI na broń w kalibrze większym niż standardowy kaliber 9x19 mm. Firma Umarex we współpracy z koncernem Glock postanowiła podbić tym modelem również rynek ASG, tworząc znakomitą i wierną replikę tego popularnego pistoletu. 

Omawiana tutaj wersja 6mm BB jest zasilana 12 gramowym nabojem CO2. Główną zaletą takiego zasilania jest większa niezawodność działania pistoletu podczas niskich temperatur.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Glock 22 Gen4 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Sprawdzona nowoczesna konstrukcja

Klasyczną a zarazem nowoczesną konstrukcje Glock 22 Gen4, wykonano z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Zamek, lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść pokryto powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Elementy te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych bez obaw o wyślizgnięcie repliki z dłoni.

Lifestyle z pistoletem Glock na stole

ikona

Spust wyłącznie podwójnego działania (DAO)

Praca spustu w replice Glock 22 Gen4 odbywa się w systemie DAO, co oznacza, że spust posiada długą drogę przy ściąganiu, napinając oraz jednocześnie zwalniając wewnętrzny mechanizm. Przyczyną zastosowania takiego systemu jest brak odrzutu zamka blow-back, natomiast niewątpliwą zaletą fakt, że cała energia gazu jest wykorzystywana do wyrzucenia kulki z lufy.

Pistolet Glock 22 Gen4
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Pistolet Glock 22 zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o sporej prędkości początkowej. W rezultacie, tor lotu kulki jest stosunkowo płaski. Ma to znaczenie przy strzelaniu dynamicznym na małych i średnich dystansach.

Lifestyle pistolet Glock na fladze

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył pistolet w automatyczny bezpiecznik spustowy. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że Glock 22 Gen.4 jest idealny do nauki strzelania. Dodatkowo, za pomocą drugiego bezpiecznika umiejscowionego pod lufą, zablokujesz całkowicie broń po zakończeniu treningu.

ASG Glock 22

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 200
EAN 4000844647818
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.6427
Marka Glock
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 14
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 150
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Real-cap
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 645

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 22 Gen4 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: