Airsoft Pistolet Glock 17 6 mm ASG CO2

2.6428
001000734

Już czas wejść do gry ! Pistolet Glock 17 6 mm ASG pomoże Ci wygrać każdy pojedynek Airsoft-owy. Jego solidna konstrukcja i doskonałe odwzorowanie szczegółów sprawiają, że wyróżnisz się wśród przyjaciół. Szyna akcesoryjna pozwoli Ci zainstalować opcjonalne akcesoria.

  • Marka: Glock
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 694.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 200.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 379,00 zł Regular Price 499,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 17 kal. 6 mm BB

Wypróbuj znakomity pistolet Glock 17 kal. 6 mm BB, który pomoże Ci odkryć radość z dynamicznych rozgrywek ASG

Austriacka marka Glock, od wielu lat specjalizująca się w produkcji polimerowych pistoletów Glock, wypuściła niedawno na rynek kolejną generację swoich pistoletów. Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 17 była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj metalowy, ruchomy zamek (system Blow-Back), wygodne nacięcia na chwycie pistoletowym, gazowe zasilanie CO2 czy oryginalne sygnowania producenta. Zadbano również o pełnowymiarowy i masywny magazynek.

Warto dodać, że sam szkielet broni tak jak w oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości, odpornych na uderzenia czy naprężenia.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Glock 17 kal. 6 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Sprawdzona i niezawodna konstrukcja

Pistolet Glock 17 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Jego niezawodność, prostota w użytkowaniu oraz ergonomiczny kształt zostały doskonale odwzorowane w replice ASG.

Niesamowita ilość przeróżnych akcesoriów, jakie powstały specjalnie dla Glocka przez dziesiątki lat, plasują ten pistolet w ścisłej czołówce najskuteczniejszej krótkiej broni palnej. Łatwa dostępność różnego rodzaju magazynków czy kolorystyki sprawia, że po broń chętnie sięgają zwłaszcza pasjonaci ASG. Za bezpieczeństwo, odpowiada bezpiecznik spustowy oraz blokada zainstalowana pod lufą.

Glock17 w czasie treningu ASG
SA

Czuły mechanizm spustowy

Pistolet Glock 17 posiada mechanizm spustowy Double Action i jest konstrukcją bezkurkową. Przed przystąpieniem do strzelania, pierwszą kulę należy ręcznie wprowadzić do komory, odciągając zamek. Każdy kolejny strzał będzie automatycznie podawał nam kule. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca - zupełnie jak w broni palnej. Dodatkowe doznania podczas strzału zagwarantuje nam solidny system Blow-Back.

Glock 17 ASG

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Glock
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 694.00
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 200.00
EAN 4000844647832
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Nie
Kod producenta 2.6428
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 13.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 140.00
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Low-cap
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Double Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 17 6 mm ASG CO2
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.