Airsoft Pistolet Glock 17 Gen4 6 mm ASG CO2

2.6434
001000735

Pistolety marki Glock to renoma sama w sobie. Prostota w obsłudze, niezawodność działania oraz elegancki wygląd-to cechy, które je wyróżniają. Dzięki marce Umarex teraz masz możliwość spróbowania swoich sił na strzelaninie airsoftowej, mając u swego boku niezawodnego Glocka.

  • Marka: Glock
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 752.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dołączone akcesoria: Klucz imbusowy, 2 nakładki na rękojeść, paczka kulek BB, instrukcja obsługi
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 6 mm BB

Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 6 mm BB to ulepszona pod wieloma względami wersja podstawowej 17. Z racji na szerokie wykorzystywanie pistoletu przez różne odziały specjalne czy służby mundurowe na świecie, zwiększyły się oczekiwania w stosunku do pistoletu marki Glock. Firma Umarex we współpracy z koncernem Glock postanowiła podbić również rynek ASG, tworząc znakomitą i wierną replikę tego popularnego pistoletu. 

Omawiana tutaj wersja ASG jest zasilana 12 gramowym nabojem CO2. Główną zaletą takiego rozwiązania jest większa niezawodność działania pistoletu podczas strzelania w niskich temperaturach.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Glock 17 Gen4 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wydajność

Ulepszona ergonomia

Pistolet Glock 17 w stosunku do poprzednich wersji posiada powiększony zatrzask magazynka, wymienne tylne okładziny i bardziej wyczuwalne teksturowanie na rękojeści poprawiające chwyt. Przydaje się to zwłaszcza gdy obsługujesz replikę w rękawicach taktycznych. Zaokrąglone krawędzie szkieletu i zamka powodują że broń nie zaczepia o elementy wyposażenia i daje się łatwo dobywać z kabury. Wzmocniono także sam szkielet oraz zdublowano manipulatory po obu stronach korpusu, co ułatwia obsługę zarówno osobom prawo- jak i leworęcznym.

Pistolet Glock w dłoni strzelca

wydajność

Prostota w parze z niezawodnością

Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 17 Gen4 była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj metalowy ruchomy zamek (system Blow-Back) wraz z możliwością ręcznego zatrzymania go tylnym położeniu lub automatycznie po wystrzeleniu ostatniej kulki. Broń pod wieloma względami nie ustępuje palnemu oryginałowi - szkielet repliki został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości, odpornych na uderzenia czy naprężenia. Elementy ruchome jak zamek czy manipulatory wykonano natomiast z metalu.

Pistolet Glock 17 Gen4
mechanizm

Mechanizm spustowy

Pistolet Glock 17 posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania i jest konstrukcją bezkurkową. Wpływa to znacząco na precyzję strzału. Aby móc oddać strzał, musimy najpierw odciągnąć zamek, wprowadzający tym samym kulkę do komory. Zwolnienie następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

Nauka strzelania

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Glock
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 752.00
Bezpiecznik Automatyczny
Dołączone akcesoria Klucz imbusowy, 2 nakładki na rękojeść, paczka kulek BB, instrukcja obsługi
Długość [mm] 200.00
EAN 4000844648235
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 2.6434
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 114.00
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Mid-cap
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 17 Gen4 6 mm ASG CO2
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.