Airsoft Pistolet Glock 19X 6 mm ASG CO2

2.6435
001000736

Szukasz wyjątkowej broni ? Właśnie dla Ciebie stworzono pistolet Glock 19X 6 mm ASG napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla. Zbudowano go z metalu i polimerów w piaskowym kolorze Coyote. System Blow-Back skutecznie podnosi realizm rozgrywek Airsoft-owych, w których weźmiesz udział.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 190
  • EAN: 4000844657725
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 699,00 zł Regular Price 799,00 zł
DostępnyDostępny
001000736
pistolet

Pistolet Glock 19X kal. 6 mm BB

Już dziś poznaj zankomity i niezwykle nowoczesny pistolet Glock 19X kal. 6 mm BB od firmy Umarex

Kiedy na rynku pojawił się jeden z najnowszych produktów Glocka - 19X, natychmiast podbił on serca wielu użytkowników na całym świecie. Marka Umarex szybko zadbała, aby w jej ofercie również znalazła się jego wierna replika, skonstruowana we współpracy z marką Glock. Tworząc nowy pistolet, zadbano o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 19X była jak najwierniejsza palnemu oryginałowi. Na solidnym polimerowym szkielecie osadzona metalowy i ruchomy zamek z system Blow-Back, na który naniesiono oryginalne oznaczenia Austriackiego producenta broni palnej. Pistolet X19 łączy w sobie cechy zarówno pełnowymiarowego Glocka 17 Gen4 jak i kompaktowej wersji 19c.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

2 w 1

Nowoczesna konstrukcja

Pistolet Glock 19X jest skróconą wersją standardowego Glocka 17 Gen4. Zdecydowano sie tutaj jednak na zachowanie pełnej długości chwytu pistoletowego, dzięki czemu nie spadła pojemność magazynka. Pistolet posiada teksturowany chwyt, dzięki czemu nie ślizga się w dłoni. Dzięki skróceniu nieco długości lufy oraz zamka, spadła masa pistoletu. Zatem bardziej sprawdzi się on w sytuacji gdzie liczą się niewielkie rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności magazynka i siły ognia. Pistolet jest wykonany w popularnym taktycznym kolorze piaskowym (Coyote).

Lifestyle z pistoletem Glock 19X kal. 6 mm BB

wydajność

Moc w parze z pojemnością

Pistolet Glock 19X jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele użytkowników. Szczególną popularność zdobył na rynku Amerykańskim, gdzie jest doceniany jako znakomita broń do skrytego noszenia. W replice zastosowano zasilanie wydajna 12 gramową kapsułą CO2. Dzięki zastosowaniu sprężonego dwutlenku węgla zyskujemy większe ciśnienie i odporność na wahania temperatury niż przy użyciu Green Gas'u. Dodatkowo magazynek wyposażono w stopkę, ułatwiającą wypinanie go z rękojeści oraz zabezpieczającą przed uszkodzeniami na skutek upadku z dużej wysokości. Mieści on 14 kulek kalibru 6 mm BB.

Pistolet Glock 19X
regulacja

Mechanizm spustowy

Pistolet Glock19X posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania i jest nowoczesną konstrukcją bezkurkową. Zwolnienie systemu uderzeniowego następuje poprzez naciśnięcie spustu o długiej drodze. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca. Kapsuły CO2 napędzające replikę są montowane bezpośrednio w magazynku. Replika posiada standardowe przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny z zaznaczonymi białymi punktami ułatwiającymi ich wzajemne zgrywanie.  

Pistolet ASG Glock 19X

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]190
EAN4000844657725
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6435
MarkaGlock
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]14
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]125
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaReal-cap
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]659

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19X 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: