Airsoft Pistolet Glock 19X 6 mm ASG CO2

2.6435
001000736

Szukasz wyjątkowej broni ? Właśnie dla Ciebie stworzono pistolet Glock 19X 6 mm ASG napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla. Zbudowano go z metalu i polimerów w piaskowym kolorze Coyote. System Blow-Back skutecznie podnosi realizm rozgrywek Airsoft-owych, w których weźmiesz udział. W zestawie otrzymasz naszywkę marki GLOCK.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dołączone akcesoria: Naszywka z logiem marki
  • Długość [mm]: 190
  • EAN: 4000844657725
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 19X kal. 6 mm BB

Już dziś poznaj zankomity i niezwykle nowoczesny pistolet Glock 19X kal. 6 mm BB od firmy Umarex

Kiedy na rynku pojawił się jeden z najnowszych produktów Glocka - 19X, natychmiast podbił on serca wielu użytkowników na całym świecie. Marka Umarex szybko zadbała, aby w jej ofercie również znalazła się jego wierna replika, skonstruowana we współpracy z marką Glock. Tworząc nowy pistolet, zadbsno o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 19X była jak najwierniejsza palnemu oryginałowi. Na solidnym polimerowym szkielecie osadzona metalowy i ruchomy zamek z system Blow-Back, na który naniesiono oryginalne oznaczenia Austriackiego producenta broni palnej. Pistolet X19 łączy w sobie cechy zarówno pełnowymiarowego Glocka 17 Gen4 jak i kompaktowej wersji 19c.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

stoper

Poznaj Pistolet ASG Glock 19X

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet ASG Glock 19X? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

2 w 1

Nowoczesna konstrukcja

Pistolet Glock 19X jest skróconą wersją standardowego Glocka 17 Gen4. Zdecydowano sie tutaj jednak na zachowanie pełnej długości chwytu pistoletowego, dzięki czemu nie spadła pojemność magazynka. Pistolet posiada teksturowany chwyt, dzięki czemu nie ślizga się w dłoni. Dzięki skróceniu nieco długości lufy oraz zamka, spadła masa pistoletu. Zatem bardziej sprawdzi się on w sytuacji gdzie liczą się niewielkie rozmiary przy jednoczesnym zachowaniu dużej pojemności magazynka i siły ognia. Pistolet jest wykonany w popularnym taktycznym kolorze piaskowym (Coyote).

Lifestyle z pistoletem Glock 19X kal. 6 mm BB

wydajność

Moc w parze z pojemnością

Pistolet Glock 19X jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele użytkowników. Szczególną popularność zdobył na rynku Amerykańskim, gdzie jest doceniany jako znakomita broń do skrytego noszenia. W replice zastosowano zasilanie wydajna 12 gramową kapsułą CO2. Dzięki zastosowaniu sprężonego dwutlenku węgla zyskujemy większe ciśnienie i odporność na wahania temperatury niż przy użyciu Green Gas'u. Dodatkowo magazynek wyposażono w stopkę, ułatwiającą wypinanie go z rękojeści oraz zabezpieczającą przed uszkodzeniami na skutek upadku z dużej wysokości. Mieści on 14 kulek kalibru 6 mm BB.

Pistolet Glock 19X
regulacja

Mechanizm spustowy

Pistolet Glock19X posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania i jest nowoczesną konstrukcją bezkurkową. Zwolnienie systemu uderzeniowego następuje poprzez naciśnięcie spustu o długiej drodze. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca. Kapsuły CO2 napędzające replikę są montowane bezpośrednio w magazynku. Replika posiada standardowe przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny z zaznaczonymi białymi punktami ułatwiającymi ich wzajemne zgrywanie.  

Pistolet ASG Glock 19X

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Automatyczny
Dołączone akcesoria Naszywka z logiem marki
Długość [mm] 190
EAN 4000844657725
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.6435
Marka Glock
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Tak
Napięcie akumulatora 1
Pojemność magazynka [szt.] 14
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Real-cap
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 659

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19X 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: