Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Green Gas

2.6437
001000737

Realistyczny wygląd i metalowy zamek to coś, co wyróżnia pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG. Za napęd, jednej z najwierniej odtworzonych replik dostępnych na rynku, odpowiada Green Gas. System Blow-Back odrzuca zamek po każdym strzale, co jest niespotykane w prostych modelach broni Airsoft-owej.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 195
  • EAN: 4000844658203
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 999,00 zł
DostępnyDostępny
001000737
pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB

Jeśli interesujesz się militariami lub fascynują Cię działania jednostek specjalnych, nie możesz przejść obojętnie obok pistoletu Heckler & Koch USP kal. 6 mm BB. Ten wyjątkowy model został opracowany, aby zaspokoić potrzeby wymagających klientów, oczekujących realizmu i i dużej mocy.

Podczas procesu produkcji zadbano o każdy detal. Połączenie polimerów i elementów metalowych oraz naniesienie licencjonowanych oznaczeń sprawiło, że broń prezentuje się elegancko i przyciąga wzrok. Ponadto system SA/DA oraz blow-back sprawiają, że broń ma realistyczne zachowanie podczas strzelania, imitujące to z prawdziwej broni palnej.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Green Gas wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
blow back

System DA/SA oraz Blowback

Replika Heckler & Koch USP została wyposażona w system podwójnego działania Single/Double Action (SA/DA). W praktyce oznacza to, że możemy napiąć i zwolnić kurek za pomocą samego spustu lub napinając go ręcznie - zwyczajnie kciukiem czy też odciągając ruchomy zamek i przeładowując tym samym broń. W trybie SA spust ma krótki ruch co bardzo sprzyja celnemu oddawaniu szybko następujących po sobie strzałów.

W sytuacji gdy magazynek zostanie opróżniony, zamek znajdujący się w górnej części broni zatrzyma się w tylnym położeniu - identycznie jak w palnym pierwowzorze. Aby go zwolnić należy podpiąć pełny magazynek i nacisnąć na dźwignię znajdującą się z lewej strony szkieletu pistoletu lub nieznacznie odciągnąć sam zamek.

Pistolet Heckler & Koch USP ASG

ikona

Zasilanie oraz przyrządy celownicze

Replik Heckler & Koch USP zasilana jest Green Gas'em. Pojemnik zawierający stężony gaz jest zamocowany na stałe w magazynku. Ładowanie odbywa się z butli za pomocą specjalnego zaworu w dnie magazynka. Jednorazowe załadowanie pozwala na oddanie strzałów z około dwóch magazynków o prędkości początkowej wynoszącej 90 m/s. Producent wyposażył swoją replikę w stałe mechaniczne przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające łatwe naprowadzenie broni na wybrany cel.

ASG Heckler & Koch USP

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją replikę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Posiada on jeszcze jedną, trzecią funkcję - tzw ,,decockera". Naciśnięcie jej maksymalnie do dołu spowoduje zwolnienie napiętego kurka bez oddania strzału. Od tej chwili pierwszy strzał będzie oddany przy długiej drodze spustu (DA).

Bezpiecznik pistoletu Heckler & Koch USP

Montaż dodatkowych akcesoriów

Pistolet H&K USP posiada fabrycznie instalowaną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalny typ szyny stworzony tylko do rodziny pistoletów H&K. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość opcjonalnego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

HK USP

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]195
EAN4000844658203
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6437
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]23
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]90
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaHi-cap
Rodzaj napęduGreen Gas
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]815

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Heckler & Koch USP 6 mm ASG Green Gas
Polecane produkty: