Airsoft Rewolwer Smith & Wesson M&P R8 6 mm ASG CO2

2.6447
001000738
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Aluminiowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 265.00
  • Hop-Up: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
339,00 zł
rewolwer

Rewolwer Smith & Wesson M&P R8 kal. 6 mm BB

Wypróbuj rewolwer Smith & Wesson M&P R8 kal. 6 mm BB opracowany przez jednego z najstarszych w Stanach Zjednoczonych producentów broni. Firma, która powstała jeszcze przed 1900 rokiem, wypuściła na rynek wiele znanych na całym świecie modeli pistoletów, karabinków a także rewolwerów. Osławiona seria Military&Police, została zaprojektowana, aby sprostać oczekiwaniom służb mundurowych jak i wojskowych.

Jednym z najnowszych produktów marki Smith&Wesson stał sie rewolwer M&P R8. firma Umarex podążając za rynkowymi trendami zdecydowała się stworzyć wierną replikę ASG tego modelu, na licencji producenta. Zadbano przede wszystkim o to aby każdy szczegół był wierny palnemu oryginałowi.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

System spustowy oraz zasilanie

Smith&Wesson M&P R8 ASG to replika, która daje możliwość wyboru trybu strzelania. Spust działa zarówno w systemie Single Action jak i Double Action. Oznacza to, że przygotowanie do strzału może nastąpić zarówno poprzez wcześniejsze odciągnięcie kurka jak i samo naciśnięcie spustu. W efekcie, możesz wybrać pomiędzy wcześniejszym napięciem mechanizmu, co zapewnia większą czułość spustu, a twardszym ustawieniem pozwalającym błyskawicznie oddawać kolejne strzały. Dużą szybkostrzelność zapewnia zasilanie gazowe oparte o 12 gramową kapsułę CO2 montowaną w rękojeści.

Rewolwer Smith & Wesson M&P R8 w dłoni strzelca

ikona

Eleganckie wykonanie

Rewolwer M&P R8 to replika, której nadano nowoczesny, wręcz futurystyczny wygląd. Czarnym szkielet  z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, gwarantuje niską wagę, natomiast elementy wewnętrzne wykonane z metalu zapewnią trwałość i dokładność strzałów.

Rękojeść o chropowatej strukturze sprawia, że broń będzie dobrze leżała nawet w zabrudzonej dłoni. Nie zapomniano również o licencjonowanych oznaczeniach producenta, które widać na bocznej powierzchni lufy.

Rewolwer Smith & Wesson M&P R8 kal. 6 mm BB

ikona

Magazynek bębnowy

Smith&Wesson M&P R8 ASG to rewolwer, przy którym znaczną uwagę przywiązano do realizmu. Wyposażono go w wychylany bębenek na 8 łusek- adapterów. Aby móc rozpocząć strzelanie, należy każdy z nich załadować pojedynczą kulką kal 6 mm. Następnie tak złożony ,,nabój" ładujemy do poszczególnych komór bębenka. Takie rozwiązanie nadaje sporego realizmu obsługiwanej replice i gwarantuje świetną zabawę podczas sesji airsoftowej. 

Rewolwer Smith & Wesson M&P z łusakmi w bębnie

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Aluminiowy
Kod producenta 2.6447
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 265.00
Hop-Up Nie
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 120.00
Waga [g] 630.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Tak
EAN 4000844663849
Pojemność magazynka [szt.] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Rewolwer Smith & Wesson M&P R8 6 mm ASG CO2