Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG CO2

2.6455
001000739

Airsoft to hobby dla każdego. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić swoje umiejętności na polu walki, wypróbuj pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG Jest to replika napędzana sprężonym dwutlenkiem węgla i strzelająca w trybie Semi-Auto. Posiada solidną budowę oraz szynę montażową na dodatkowe akcesoria.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 194.00
  • Hop-Up: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 229,00 zł Regular Price 299,00 zł
pistolet

Pistolet Smith & Wesson M&P 40 kal. 6 mm BB
Pneumatyczny pistolet powtarzalny

Pistolet Smith & Wesson M&P 40 kal. 6 mm BB to model, stworzony przez markę znaną każdemu miłośnikowi militariów. Jest to producent uzbrojenia, który tworzy znakomitą broń palną. Jej niezawodność doceniły służby porządkowe największych krajów świata. Już teraz, dzięki firmie Umarex możesz sam poznać walory niezawodnego pistoletu S&W M&P40

Wykonany z połączenia stali i polimeru pistolet jest napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla, co ułatwia oddawanie celnych strzałów. Szyna montażowa pozwoli Ci wzbogacić broń o nowe elementy, natomiast długą zabawę zapewni pojemny magazynek umieszczony w rękojeści.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Konstrukcja ze stali i polimeru
Precyzja i wytrzymałość

Pistolet Smith&Wesson M&P40 w wersji ASG został wykonanych z materiałów cechujących się wytrzymałością. Polimerowy szkielet w kolorze czarnym, skutecznie obniża wagę co jest istotne podczas długich rozgrywek. Zamek oraz elementy narażone na największe obciążenia, wykonano z metalu, przez co nie zawiodą Cię w trudnych chwilach.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Trzech mężczyzn w oporządzeniu ASG z bronią

ikona

Spust Double Action Only
Pewność prowadzenia ognia

Przygotowanie do strzału w pistolecie Smith&Wesson M&P 40 ASG, następuje wraz naciśnięciem spustu. Dzięki temu jest on automatycznie przeładowywany w trakcie każdego strzału. Pozwala to oddawać szybkie strzały jeden za drugim, błyskawicznie opróżniając magazynek mieszczący 15 kul BB 6mm.

Pistolet airsoft M&P 40
ikona

Moc sprężonego gazu
Zasilanie kapsułką CO2

Pistolet M&P 40 został tak zaprojektowany, aby mógł być zasilany sprężonym dwutlenkiem węgla. Standardowy zbiornik CO2 o wadze 12 gramów, pozwala nadać kulom prędkość, która dochodzi do 140 m/s.

Instalacja kapsuły jest niezwykle prosta i poradzi sobie z nią nawet mniej doświadczony strzelec. Wystarczy odchylić okładziny rękojeści i umieścić ją w komorze. Śruba ukryta w dolnej części, pozwoli Ci dokręcić kapsułę. 

Kapsuła CO2 w rękojeśći M&p40
ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna RIS

Rozbuduj swój pistolet poszerzając jego funkcjonalności. Smith&Wesson M&P 40 posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową Picantinny. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Szyna akcesoryjna RIS M&P 40

Bezpieczeństwo to podstawa
Bezpiecznik nastawny

Każda rozgrywka ASG musi być bezpieczna dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Abyś czuł się pewnie, producent pistoletu M&P 40 wyposażył ją w bezpiecznik. Umieszczenie przełącznika nastawnego na boku sprawiło, że dostęp do niego jest prosty i intuicyjny. Zapobiega on przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. 

Smith&Wesson M&p40
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.6455
Kaliber [mm] 6.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 194.00
Hop-Up Nie
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Low-cap
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 140.00
Waga [g] 563.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
EAN 4000844663856
Pojemność magazynka [szt.] 15.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG CO2