Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG CO2

2.6455
001000739

Airsoft to hobby dla każdego. Jeśli i Ty chcesz sprawdzić swoje umiejętności na polu walki, wypróbuj pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG Jest to replika napędzana sprężonym dwutlenkiem węgla i strzelająca w trybie Semi-Auto. Posiada solidną budowę oraz szynę montażową na dodatkowe akcesoria.

  • Marka: Smith & Wesson
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 563.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 194.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 229,00 zł Regular Price 299,00 zł
Brak w magazynie
001000739
pistolet

Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG CO2

Każdy fan militariów dobrze zna markę Smith&Wesson. Jest to producent uzbrojenia, który tworzy znakomitą broń palną. Jej niezawodność doceniły służby porządkowe największych krajów świata. Już teraz, dzięki firmie Umarex możesz sam poznać walory niezawodnego pistoletu S&W M&P 40

Wykonany z połączenia stali i polimeru pistolet jest napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla, co ułatwia oddawanie celnych strzałów. Szyna montażowa pozwoli Ci wzbogacić broń o nowe elementy, natomiast długą zabawę zapewni pojemny magazynek umieszczony w rękojeści.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Konstrukcja ze stali i polimeru

Pistolet Smith&Wesson M&P 40 w wersji ASG został wykonanych z materiałów cechujących się wytrzymałością. Polimerowy szkielet w kolorze czarnym, skutecznie obniża wagę co jest istotne podczas długich rozgrywek. Zamek oraz elementy narażone na największe obciążenia, wykonano z metalu, przez co nie zawiodą Cię w trudnych chwilach.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Trzech mężczyzn w oporządzeniu z bronią

ikona

Spust Double Action Only

Przygotowanie do strzału w pistolecie Smith&Wesson M&P 40 ASG, następuje wraz z naciśnięciem spustu. Dzięki temu jest on automatycznie przeładowywany w trakcie każdego strzału. Pozwala to oddawać szybkie strzały jeden za drugim, błyskawicznie opróżniając magazynek mieszczący 15 kul BB 6 mm.

Smith&Wesson M&p40 mechanizm Single Action gazowy Blow-Back
ikona

Moc sprężonego gazu

Pistolet ASG Smith&Wesson M&P40 został tak zaprojektowany, aby mógł być zasilany sprężonym dwutlenkiem węgla. Standardowy zbiornik CO2 o wadze 12 gramów, pozwala nadać kulom prędkość, która dochodzi do 140 m/s.

Instalacja kapsuły jest niezwykle prosta i poradzi sobie z nią nawet mniej doświadczony strzelec. Wystarczy odchylić okładziny rękojeści i umieścić ją w komorze. Śruba ukryta w dolnej części, pozwoli Ci dokręcić kapsułę. 

Smith&Wesson M&p40
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swój pistolet poszerzając jego funkcjonalności. Smith&Wesson M&P 40 posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową Picantinny. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Smith&Wesson M&p40 szyna akcesoryjna RIS

Bezpieczeństwo to podstawa

Każda rozgrywka ASG musi być bezpieczna dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Abyś czuł się pewnie, producent pistoletu wyposażył ją w bezpiecznik. Umieszczenie przełącznika nastawnego na boku sprawiło, że dostęp do niego jest prosty i intuicyjny. Zapobiega on przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. 

Smith&Wesson M&p40

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Smith & Wesson
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 563.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 194.00
EAN 4000844663856
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Nie
Kod producenta 2.6455
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 15.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 140.00
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Low-cap
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 6 mm ASG CO2
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.