Airsoft Pistolet Glock 19 Gen4 6 mm ASG Green Gas

2.6456
001000740

Jeśli nie chcesz iść na kompromis i oczekujesz najwyższej jakości, wypróbuj pistolet Glock 19 Gen4 6 mm ASG. Jest to zaawansowana konstrukcja, idealnie odzwierciedlająca broń palną. Posiada realistycznie działający system Blow-Back, technologię Shoot-Up i metalowy zamek. Dzięki niej wygrasz każdy pojedynek Airsoft-owy.

  • Marka: Glock
  • Rodzaj napędu: Green Gas
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 604.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Klucz, naszywka (rzep) Glock 19X, instrukcja obsługi
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
pistolet

Pistolet Glock 19 Gen4 kal. 6 mm BB

Prezentujemy broń, której pierwowzór poznał cały świat. Pistolet Glock 19 Gen4 kal. 6 mm BB opracowany przez niemiecką firmę Umarex, doceni każdy fan klasycznego designu i nowoczesnych rozwiązań.

Ta napędzana przez Green Gas replika, została wykonana z polimerów i wysokiej jakości metalu. Zapewnia jej to trwałość i bezproblemowe działanie. Realistyczny magazynek zawierający zbiornik gazu, system Blow back i autorska technologia Shoot-Up sprawiają, że broń ta jest niemal nie do odróżnienia od palnego oryginału.

Już teraz wypróbuj te znakomitą replikę, dostępną bez zezwolenia.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Glock 19 Gen4 6 mm ASG Green Gas wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Konstrukcja ze stali i polimeru
Precyzja i wytrzymałość

Oryginalne wersje pistoletów firmy Glock od lat są produkowane z polimerów. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanej repliki ASG. Wykorzystanie kształtowanych pod ciśnieniem polimerów oraz metalu z którego wykonano zamek, zapewniło idealne wyważenie, które ułatwia operowanie bronią.

Oryginalne oznaczenia producenta, znajdujące się na różnych elementach, podkreślają wyjątkowy charakter tej broni.

Broń Glock na stole

ikona

Blow Back

Pistolet Glock 19 Gen4 został wyposażony w system Blow Back. Imituje on ruch zamka podczas strzału, zwiększając realizm zabawy. Po wykorzystaniu całego magazynka, zamek pozostaje w pozycji tylnej, a jego zrzut jest możliwy dzięki specjalnej dźwigni umieszczonej na boku broni.

Pistolet Glock 19 Gen4 kal. 6 mm BB
ikona

Moc sprężonego gazu

Pistolet ASG Glock 19 Gen4 został tak zaprojektowany, aby mógł być zasilany sprężonym Green Gas-em. Zbiornik, umieszczony w stalowym magazynku, można w łatwy sposób napełnić przy użyciu dużych butli. Magazynek pozwala również przechowywać do 19 plastikowych kul BB w kalibrze 6mm.

Green Gas nadaje kulce prędkość początkową dochodzącą do około 90 m/s. Na celność strzałów, wpływa autorski system Shoot-Up opracowany przez firmę Umarex. Regulacja i wprowadzanie poprawek możliwe jest poprzez pokrętło znajdujące się pod lufą.

Lifestyle z pistoletem Glock 19
ikona

Możliwość rozbudowy i klasyczne przyrządy celownicze
Szyna RIS

Glock 19 Gen4 ASG posiada standardowe przyrządy celownicze wyposażone w białe, kontrastowe punkty. Ułatwiają one celowanie w trudnych warunkach, mniej doświadczonym użytkownikom.

Rozbuduj swój pistolet poszerzając jego funkcjonalności. Prezentowany model posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową Picantinny. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Pistolet Glock 19 Gen4

Bezpieczeństwo to podstawa

Pistolet Glock 19 Gen4 ASG posiada ergonomiczny bezpiecznik spustowy. Mechanizm ten, jest niezwykle intuicyjny i prosty, przez co każdy poradzi sobie z jego obsługą. Dzięki niemu nauczysz się też poprawnego trzymania broni.

Człowiek na strzelnicy

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Glock
Rodzaj napędu Green Gas
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 604.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Klucz, naszywka (rzep) Glock 19X, instrukcja obsługi
Długość [mm] 173.00
EAN 4000844664983
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 2.6456
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Low-cap
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 19 Gen4 6 mm ASG Green Gas
Polecane produkty: