Nóż z głownia stałą Cold Steel Bird & Trout

20BTJ
001000741

Chcesz być gotowy do działania w każdej chwili ? Niezależnie co robisz i gdzie jesteś, zabierz ze sobą smukły nóż z głownią stałą Cold Steel Bird & Trout. Posiada konstrukcję full tang, którą wykonano ze stali AUS 8A. W zestawie znajduje się pochwa z Secure-Ex w kolorze czarnym.

  • Kolor: Szary
  • Długość [mm]: 160
  • Długość ostrza [mm]: 57
  • EAN: 705442003465
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000741
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Bird & Trout

Każdy fan wędkarstwa lub outdoor'u powinien mieć w swej kolekcji mały nóż, który będzie mógł nosić zawsze przy sobie. Model Bird & Trout ma niewielkie wymiary i kształt pozwalający na pracę z małymi przedmiotami.

Jego budowa, oparta na jednym kawałku stali typu AUS 8A, jest zwarta i niezwykle prosta. Konstrukcja nawiązuję do noży typu Neck. Pozbawiony okładzin nóż dobrze leży w dłoni, a otwór na końcu pozwala włożyć w niego palce, zapewniając odpowiednią stabilność. Dołączona do zestawu pochwa z Secure-Ex umożliwia przenoszenie noża zawieszonego na szyi.Nóż z głownią stałą i pochwa Cold Steel Bird & Trout

wytrzymałość

Prosta budowa

Model Bird & Trout charakteryzuje się małymi rozmiarami. Jego długość całkowita wynosząca 160 mm, przekłada się na niską wagę, która nie przekracza 23 gramów. Na niewielki ciężar, wpływa również brak okładzin. Rękojeść stworzona ze stali jest cienka i zakończona otworem przelotowym pozwalającym na wykonywanie precyzyjnych prac.

Ostrze ze stali AUS-8A jest niewielkie lecz wytrzymałe. Połączenie tego stali tego typu z odpowiednim hartowaniem zapewnia łatwość ostrzenia i odporność na wpływ czynników zewnętrznych. Zbiegające się ze sobą krawędzie grzbietu i brzucha tworzą ostry czubek.Nóż z głownią stałą Cold Steel Drop Forged Push

noze

Pochwa z możliwością zawieszenia

Noże typu Neck mają możliwość zawieszenia na szyi ze względu na swe małe wymiary. Model Bird & Trout został wyposażony w pochwę wykonaną z materiału zwanego Secure-Ex w kolorze czarnym. Jest on twardy i odporny na uszkodzenia, przez co nóż jest dobrze chroniony. Konstrukcja pochwy pozwala na szybkie dobywanie noża.

 

Pochwa noża Cold Steel Bird & Trout

 

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorSzary
Długość [mm]160
Długość ostrza [mm]57
EAN705442003465
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta20BTJ
Kolor ostrzaSzary
MarkaCold Steel
Materiał rękojeściStal
ProducentCold Steel
Profil głowniDrop point
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliAUS-8A
Waga [g]43

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownia stałą Cold Steel Bird & Trout
Polecane produkty: