Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt

20CBL
001000742

W czasie wyprawy w nieznane przyda Ci się nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt. Zaprojektowany w USA, posiada klasyczny kształt i solidną budowę. Wyposażono go w ergonomiczną rękojeść i pochwę w kolorze czarnym z materiału Secure-Ex.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 440
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,99 zł Regular Price 89,00 zł
Produkt dostępny
001000742
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt

Jesteś myśliwym i lubisz polowania? A może interesuje Cię outdoor i długie wyprawy na łono natury? Niezależnie od zainteresowań, powinieneś wypróbować nóż Canadian Belt od firmy Cold Steel, wyposażony w wygodną pochwę z Secure-Ex.

Jest on wzorowany na znanym i lubianym modelu z lat 50 XX wieku. Cechuje się specyficznym kształtem i wytrzymałością. Polimerowa rękojeść, lekko nachylona w stosunku do ostrza jest wygodna i gładka. Głownia, wykonana ze stali nierdzewnej, może pracować w trudnych warunkach, przez co Twój nowy nóż będzie bardzo uniwersalny.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Trwała konstrukcja i elegancki design

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, nóż Canadian Belt waży jedynie 62 gramy. Przekłada się to na wygodę użytkowania i łatwość manipulowania. Rękojeść w kolorze czarnym została wyposażona w podcięcie na palce i otwór przelotowy. Dzięki niemu zaczepisz do swojego noża opcjonalną linkę lub smycz.

Ostrze o eleganckim wyglądzie jest gładkie na całej długości. Ma ono 102 mm długości i świetnie nadaje się do wszelkich prac związanych z polowaniami czy też wypadami w plener. Stal typu German 4116 ma znakomite właściwości antykorozyjne. Na grzbiecie umieszczono żłobienia, które stanowią znakomite podparcie dla kciuka.Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt

noze

Pochwa z Secure-Ex

Noże myśliwskie, ze względu na ich specyfikę i przeznaczenie, muszą pracować w trudnych warunkach. Właśnie dlatego istotne jest odpowiednie ich zabezpieczanie. Model Canadian Belt został wyposażony w pochwę wykonaną z twardego materiału Secure-Ex. Pochwa chroni nóż i zabezpiecza Cię przed przypadkowym zranieniem. Kolor czarny i matowe wykończenie sprawiają, że nie odbija refleksów świetlnych i doskonale zlewa się z wyposażeniem.

Pochwa noża Cold Steel Canadian Belt

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 440
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Polimer
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 62.00
Długość [mm] 215.00
Długość ostrza [mm] 102.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 20CBL
Producent Cold Steel
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations