Nóż składany Cold Steel Finn Wolf OD Green

20NPF
001000747

Interesujesz się survivalem ? Nóż składany Cold Steel Finn Wolf OD Green na pewno przypadnie Ci do gustu. Wykonano go ze stali AUS 8A i chropowatego polimeru, który doskonale trzyma się dłoni. Dzięki blokadzie Tri-Ad Lock bez trudu wykorzystasz go do ciężkiej pracy.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: AUS-8A
  • Materiał rękojeści: Grive-Ex
  • Rodzaj blokady: Tri-Ad lock
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 179,00 zł Regular Price 199,00 zł
Brak w magazynie
001000747
noze

Nóż składany Cold Steel Finn Wolf OD Green

Dobry nóż to podstawa w czasie każdego wypadu na łono natury. Dzięki niemu poradzisz sobie z przygotowaniem posiłku, rozpaleniem ogniska czy też innymi zadaniami. Firma Cold Steel przygotowała narzędzie, które sprawdzi się w tej roli. Finn Wolf OD Green jest eleganckim nożem składanym o klasycznym designie.

Jego głownia ma bardzo funkcjonalny kształt i jest w stanie wytrzymać spore obciążenia, dzięki wykorzystaniu stali typu AUS8A. System Tri-Ad Lock skutecznie zabezpiecza użytkownika przed  zamknięciem ostrza w czasie pracy, a profilowana rękojeść przyjemnie leży w dłoni.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Funkcjonalny kształt ostrza

Japońska stal AUS8A użyta do produkcji modelu Finn Wolf OD Green sprawdza się idealnie w nożach do codziennego użytku. Charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu, Twój nóż będzie służył Ci przez długi czas. Gładka krawędź tnąca stosunkowo łatwo poddaje się ostrzeniu. Długość głowni wynosi 89 mm.

Kołeczki po obu stronach ostrza, ułatwiają szybkie otwieranie jedną ręką, niezależnie od tego czy jesteś lewo - czy prawo ręczny.

Nóż składany Cold Steel Finn Wolf OD Green

wytrzymałość

Rękojeść i system Tri-Ad Lock

Finn Wolf OD Green został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu trwałego polimeru Grive-Ex do produkcji okładzin jest on również lekki. Jego waga nie przekracza 96 gramów. Matowa, zielona powierzchnia rękojeści i żłobienia sprawiają, praca z nożem jest bardzo wygodna. Dodatkowo jeśli chcesz zabezpieczyć swój nóż, możesz skorzystać z otworu pozwalającego zaczepić opcjonalną linkę lub smycz.

Blokada Tri-Ad Lock została oparta na sprawdzonym systemie Back Lock. Aby zwolnić ostrze należy docisnąć ruchomy element obecny na jednej z krawędzi rękojeści. Jej solidna budowa daje pewność, że nóż nie złoży się niespodziewanie w czasie pracy.

Nóż składany Cold Steel Finn Wolf OD Green

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Materiał rękojeści Grive-Ex
Rodzaj blokady Tri-Ad lock
Kolor Zielono - srebrny
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 96.00
Długość [mm] 202.00
Długość ostrza [mm] 89.00
EAN 705442013570
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 20NPF
Producent Cold Steel
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Cold Steel Finn Wolf OD Green
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.