Nóż składany Cold Steel Finn Wolf Blaze Orange

20NPJ
001000748
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 20NPJ
  • Profil głowni: Recurve
  • Rodzaj blokady: Liner lock
  • Rodzaj głowni: Składana
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000748
noze

Nóż składany Cold Steel Finn Wolf Orange

Dobry nóż to podstawa w czasie każdego wypadu na łono natury. Dzięki niemu poradzisz sobie z przygotowaniem posiłku, rozpaleniem ogniska czy też innymi obozowymi zadaniami. W tym celu firma Cold Steel przygotowała noże Finn Wolf. Wersja Orange charakteryzuje się rzucającym się w oczy kolorem rękojeści. Dzięki temu, bez trudu odnajdziesz swój nóż w gęstej trawie.

Konstrukcja, którą zaprojektował Andrew Demko we współpracy z jednym z ambasadorów marki Cold Steel, jest niezwykle poręczna. Ostrze jest w stanie wytrzymać spore obciążenia, dzięki wykorzystaniu stali typu AUS8A. System Tri-Ad Lock skutecznie zabezpiecza użytkownika przed zamknięciem ostrza w czasie pracy, a profilowana rękojeść przyjemnie leży w dłoni.

Nóż składany Cold Steel Finn Wolf Orange

łatwa obsługa

Sprawdzone ostrze

Japońska stal AUS8A użyta do produkcji modelu Finn Wolf Orange sprawdza się idealnie w nożach do codziennego użytku. Charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu, Twój nóż będzie służył Ci przez długi czas. Gładka krawędź tnąca stosunkowo łatwo poddaje się ostrzeniu, a długość głowni wynosi 89 mm. Cechy stali sprawiają również, że ostrze dosyć dobrze opiera się korozji.

Kołeczki po obu stronach ostrza, ułatwiają szybkie otwieranie jedną ręką, niezależnie od tego czy jesteś lewo - czy prawo ręczny.

Nóż składany Cold Steel Finn Wolf Orange

wytrzymałość

Pewność i bezpieczeństwo w każdych warunkach

Wszystkie noże z serii Finn Wolf posiadają autorską blokadę ostrza firmy Cold Steel. Tri-Ad Lock została oparta na sprawdzonym systemie Back Lock. Aby zwolnić ostrze należy docisnąć ruchomy element obecny na jednej z krawędzi rękojeści. Jej solidna budowa daje pewność, że nóż nie złoży się niespodziewanie w czasie pracy.

Finn Wolf Orange został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu trwałego polimeru Grive-Ex do produkcji okładzin jest on również lekki. Jego waga nie przekracza 96 gramów. Matowa, pomarańczowa powierzchnia rękojeści i żłobienia sprawiają, praca z nożem jest bardzo wygodna. Regulowany klips pozwala na przypięcie noża do paska lub plecaka.

Dodatkowo jeśli chcesz zabezpieczyć swój nóż, możesz skorzystać z otworu pozwalającego zaczepić opcjonalną linkę lub smycz.

Złożony nóż z widocznym klipsem Cold Steel Finn Wolf Orange

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta20NPJ
Profil głowniRecurve
Rodzaj blokadyLiner lock
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Cold Steel Finn Wolf Blaze Orange