Nóż z głownią stałą Cold Steel Peace Maker II

20PBL
001000752

Nóż z głownią stałą Cold Steel Peace Maker II to połączenie militarnego designu i survivalowego stylu. Gładkie ostrze noża, z łatwością poradzi sobie z zadaniami czekającymi na Ciebie w terenie. W zestawie otrzymasz czarną pochwę z Secure-Ex wyposażoną w stalowy klips.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z Secure-Ex
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Kray-Ex
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Cold Steel
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Peace Maker II

Peace Maker II został zaprojektowany od podstaw przez firmę Cold Steel i jest w założeniu nożem, który będziesz mógł zmieścić do każdej torby, czy plecaka. Nierdzewne ostrze zostało tak skomponowane, aby wytrzymało regularne użytkowanie, a przy tym nie stępiało się zbyt szybko. Niezwykle wygodna rękojeść została stworzona z polimeru o wysokiej wytrzymałości. Posiada ona oczko, przez które możemy przewlec linkę bądź smycz. Faktura chwytu zapewnia idealną przyczepność w każdych warunkach.

maker1

wytrzymałość

Prosta i niezawodna konstrukcja

Głownia noża o kształcie Clip-Point pozwala nie tylko na rozcinanie, ale również na wbijanie ostrza - nawet w twardy materiał, jak drewno. Przed zsunięciem się dłoni, chroni polimerowy jelec, będący częścią chwytu. Warto dodać, że nóż waży jednie 153 gramów, zaś jego długość całkowita nie przekracza 25,4 cm.

maker2

łatwa obsługa

Solidna pochwa

Firma Cold Steel wyposażyła swój nóż w pochwę polimerową, która zapewnia niezbędną ochronę zarówno dla noża, jak i użytkownika w sytuacji, kiedy nie jest on używany. Dodatkowo na boku umieszczono klips, dzięki któremu możemy zamocować nasze narzędzie pracy do elementów wyposażenia bądź odzieży. Firma dołożyła wszelkich starań, aby ich produkt cechowała najwyższa możliwa jakość. Możemy mieć pewność, że nóż Peace Maker II sprawdzi się w każdych warunkach.

maker3

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Kray-Ex
Producent Cold Steel
Kod producenta 20PBL
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 260.00
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 153.00
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Profil głowni Clip point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj stali Nierdzewna
EAN 705442010890
Długość ostrza [mm] 132.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Peace Maker II